Įkraunama...
Įkraunama...

Mityba sportuojant

QUOTE("Ramune" @ 2014 03 05, 20:01)
blink.gif  blink.gif  blink.gif
O kur tu pasiskaiciavai?
MAno skaiciai tai visi per pus mazesni  doh.gif O noriu numesti tik apie 8 kg



cia

http://iifym.com/iifym-calculator/

man ir chro o meter panasiai paskaiciuoja
Atsakyti
turiu toki blondiniska klausima del varskes.

Visur vis raso "liesa liesa liesa varske, iki 1 proc." ir pan... (sportuojant, dietinantis ir pan.)

O jei as perdziuvus, svoris ir taip mazas... negaliu riebesnes?.. g.gif Kazkaip ir akcija dazniau taikoma tai riebesnei (ypatingai 9 proc.).

Esme tame, kad koreguoju savo mityba ismesdama brudus is raciono, bet neatsisakau visiskai riebesnio maistuko, naminiu padaziuku kartais. Tiesiog ju sumazinta... Derinu taip, kad galeciau ismokti taip visa gyvenima maitintis ir tai nebutu problema, o norma.

Tad reziumuojant rasliava, ar galiu krimsti 9 proc. varske, kai noriu tik raumenukus ryskinti ir siek tiek mase paauginti?

Man tiesiog galvos skausmas buvo, kaip daugiau baltymu gauti biggrin.gif nes ju gaudavau seniau tikrai ne daug...
Atsakyti
QUOTE(kvyka @ 2014 03 05, 22:57)



o jus nenorite pasiskaiciuoti savo mitybos "bulking" skaiciu, tada truputi tiksliau zinotumete, ko ir kiek jums reikia? http://iifym.com/iifym-calculator/
Atsakyti
Aš ir sportuoju namuose. Naujametinis pažadas čia toks, bet tik dabar (vasario pabaigoje - kovo pradžioje) įsibėgėjau su sportais, kad patempčiau didesnį krūvį ir tai man patiktų. Dabar stengiuos sportuoti 4-5 kartus per savaitę. Sportavimo programos man nelipo. Dabar pasportavimą sudaro elipsinio treniruoklio mynimas apšilimui (nuo 10 min padidinta iki 30 min), 8 min abs, 8 min arms ir 8 min buns. Dar įterpiu porą serijų pritūpimų su svareliais. Lankau pilvo šokio treniruotes, bet jos savaime vienos turėjo įtakos tik gerai savijautai ir nuotaikai, ne pilvui. Labiausiai noriu paveikti plerzas kojas, padailinti pilvą.
1 kg nusirideno (didelio + ir nėra, dar atėmus 3-4 kg viskas būtų gerai). Bėda toji pati mityba. Aš negaliu sportuoti alkana. Apskritai, sportuoju vakare 20-20:30, kai jau visi dienos maistai būna suvalgyti ir nėra alkanumo jausmo. Gal ir blogas mano sporto laikas, bet aš esu pelėda, visada tokia buvau ir veikiausiai liksiu. Rytais sportuodama tikrai jaučiu silpnumą, o iškart po darbo noriu valgyti, o ne sportuoti smile.gif. Apskritai, man labiau tinka įvairaus maisto valgymas tais mažesniais kiekiais, nei kažko atsisakymas. Aišku, žavu, kad kažkas gali nuolat maitintis krūtinėlėmis ar laimingi jaučiasi suvalgę varškės pakelį (pieno produktai man netinka ir nepatinka), bet žinau, kad man tokia mityba baigtųsi neprognozuojamu apsirijimu tų produktų, kurių "negalima".

Kvyka, varškę imčiau riebesnę varškę ir nesukčiau galvos. Gal suvalgyčiau jos mažiau, bet jei ji tokia skanesnė, tai ir reikia ją imti. Lieknėjant ar ne, maistas turi būti skanus smile.gif
Atsakyti
O man kylo klausimas jei norisi kažko prie kavos, ką geriausia rinkti sveiko?
Atsakyti
QUOTE(ira @ 2014 03 06, 17:00)
O man kylo klausimas jei norisi kažko prie kavos, ką geriausia rinkti sveiko?



aš tai kramsnoju 85 ar 92 proc šokoladą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Féline @ 2014 03 05, 12:28)
Na baltymų yra daug daržovėse, visgi sveikos mitybos atžvilgiu, mėsą išmainyt į saldumynus ne ką geresnis pasirinkimas  smile.gif


tas besaikis ''sedėjimas'' ant varškės ir vištienos tai jau gana praeitas etapas, norint optimalaus rezultato nežalojant sveikatos reikia iš daržovių to proteino visgi  biggrin.gif

Ačiū už lentelę thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2014 03 06, 11:20)
o jus nenorite pasiskaiciuoti savo mitybos "bulking" skaiciu, tada truputi tiksliau zinotumete, ko ir kiek jums reikia? http://iifym.com/iifym-calculator/


anglu ne mano kalba (neturejau jos), translate pievas vercia, tai nelabai suprantu, kas ten yra :/

Nesuprantu ka cia rinktis:
"
Formula
Mifflin-St Jeor
Lean Mass:

Exercise level

Body Fat %
" (STEP1).

Bei STEP2:
"Fat Loss
1459
Calories/Day
Suggested 15%
Aggressive 20%
Reckless 25%
Maintain
1824
Calories/Day
Same as TDEE
Bulking
2006
Calories/Day
Cautious 5%
Text Book 10%
"

Bei STEP 3 biggrin.gif

Tad isvada, nesuprantu kas ten yra blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Merginos, sprendžiu dilemą biggrin.gif valgyti ryt prieš sportą (7val.) ar eiti tuščiu skrandžiu. Nuomonių ypač daug. Gal galite profesionaliai patarti kas?
Atsakyti
QUOTE(tarškaliukas @ 2014 03 06, 23:36)
Merginos, sprendžiu dilemą biggrin.gif  valgyti ryt prieš sportą (7val.) ar eiti tuščiu skrandžiu. Nuomonių ypač daug. Gal galite profesionaliai patarti kas?

Butinai valsnda pries bent banana koki reikia suvslgyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*KaraLinda* @ 2014 03 07, 01:49)
Butinai valsnda pries bent banana koki reikia suvslgyt smile.gif

Man aiškino paskutines teorijas, kad nevalgius sportuojant dega riebalai greičiau - mano tikslas svorio metimas. Na, dabar skaitau, kad po treniruotės val. ir nepatariama valgyti... doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kvyka @ 2014 03 06, 22:38)
anglu ne mano kalba (neturejau jos), translate pievas vercia, tai nelabai suprantu, kas ten yra :/

Nesuprantu ka cia rinktis:




parasykit man i az savo duomenis, amziu, kiek kartu sportuojate
Atsakyti