Įkraunama...
Įkraunama...

medaus tortas

QUOTE(Vaivaiva @ 2008 10 23, 20:32)
Oi koks gražus tortukas wub.gif  Toks tikrai labai naminis, mielas, kvepia namais  thumb_yello.gif Ir visai nieko jam netrūksta, man asmeniškai dar gražiau, kai neapkrautas tortas  mirksiukas.gif



Aciu blush2.gif
Atsakyti
Labai grazus torciukas rugegele23 thumbup.gif
O man nesigauna tos gelytes nors tu ka schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
RUGEGELE.....user posted image
nu kuo toliau , tuo puikiaiu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Del trafareto ... kaip ir tada -nepasuktas , burbuliuku uztektinai , daugiau nedek schmoll.gif
Na vienu zodziu - SUPER

Dar del miltu , asmeniskai as parasiau tiek , su kiek as kocioju , bet nepamirs kiek jau as tai darau doh.gif as pripratus prie minkstos , o miltu geriau dadeti , negu ju bus per daug , va ka tada reiketu daryti ??? g.gif
Blyneliai kuo plonesni tuo graziau atrodo prapjautas tortukas , na ir susigeria labiau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 23, 21:24)
RUGEGELE.....user posted image
nu kuo toliau , tuo puikiaiu thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Del trafareto ... kaip ir tada -nepasuktas , burbuliuku uztektinai , daugiau nedek schmoll.gif
Na vienu zodziu  - SUPER

Dar del miltu , asmeniskai as parasiau tiek , su kiek as kocioju , bet nepamirs kiek jau as tai darau doh.gif as pripratus prie minkstos , o miltu geriau dadeti , negu ju bus per daug , va ka tada reiketu daryti ??? g.gif
Blyneliai kuo plonesni tuo graziau atrodo prapjautas tortukas , na ir susigeria labiau wub.gif


As zinau, kad nepasukau trafareto, bet bijojau sugadint, galvoju makaliuze bus doh.gif ir is tikro tingejau trupinius darytis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 10 23, 20:07)
Na va, padariau medaus torta ne sau. Nu su papuosimu kaip visad beda  doh.gif neryskus kazkoks, foto tai is vis blankybe... Galvoju gal tu perliuku reikia uzdet ir ant tu pupsiuku is grietineles? Nu kazko truksta.. trafaretas ten kazkaip nesigavo, nu zodziu reiks kazka naujo kitam tortui galvot...
I krema dejau vienos citrinos sultis, ir rugsteles dar, ragavau ragavau, kad tik nebuciau padauginus, siaip jauciasi rugstele. Nu nezinau, man patinka biggrin.gif
Kas del papuosimo, tai nors matysis kad naminis  lotuliukas.gif

user posted image

tik dabar pamačiau šį gražuolį doh.gif man iki tokio dar toli blush2.gif labai gražu,tikriausiai ir skanu thumbup.gif
beje,ačiū mergaitės už patarimus 4u.gif gavosi kažkas,dabar padėjau į šaldytuvą,rytoj ragausim rolleyes.gif tik mano pertepimas nežinau koks bus g.gif mat dariau pagal 1 psl.receptą,o ten į grietinę nesideda želatina,tai dabar galvoju ar nebus taip,kad viskas susigers g.gif nors tikrai tepiau negailėdama unsure.gif
Atsakyti
nu va doh.gif perskaičiau visą temą,kai jau tortas padarytas ax.gif
kitą kartą būtinai išbandysiu Cypsiuko receptą thumbup.gif labai viskas aiškiai surašyta 4u.gif
Atsakyti
PRASAU - PABANDYK blush2.gif
Bus labai malonu suxinoti , dar viena nuomone smile.gif
Lauksime tortuko ir foto smile.gif

user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 10 23, 19:07)
Na va, padariau medaus torta ne sau.


Rugegele, nu fantastiškas tavo tortukasuser posted image Aš tik neatsistebiu, kada tu tiek visko prikept spėji bigsmile.gif ir zebras, ir tas mielinis ir dar TORTAS swoon.gif ŠAUNUOLĖ thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 23 spalio 2008 - 22:25
rugiagėle,gražus tortukas 4u.gif 4u.gif

Aš šiandien ir dabaigsiu savajį tepliot.Cipsiuk,sakykit dar,krašteliai tai nelabai susigėrę,palikau bezui.bet jisai neminkština-bezas? nebežinau,su kuo kraštus užtept.Noriu su juo šįkart papuošt. g.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 24, 00:16)
PRASAU  - PABANDYK  blush2.gif
Bus labai malonu suxinoti , dar viena nuomone smile.gif
Lauksime tortuko ir foto  smile.gif

user posted imageuser posted image

būtinai thumbup.gif reiks kitą savaitgalį bandyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2008 10 23, 23:24)
Rugegele, nu fantastiškas tavo tortukasuser posted image Aš tik neatsistebiu, kada tu tiek visko prikept spėji bigsmile.gif ir zebras, ir tas mielinis ir dar TORTAS  swoon.gif ŠAUNUOLĖ thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



Aij, kazkaip speju smile.gif ax.gif man svarbu kept smile.gif
Atsakyti
na dedu ir aš savo "tortą" jūsų teismui blush2.gif čia pirmas tortas mano gyvenime unsure.gif tai išvaizda gal ir nekokia doh.gif

dariau pagal 1psl.receptą,tik dar tuos blynus apšlaksčiau citrinos sultimis ax.gif ir pertepimą dariau biški kitokį mastau.gif dėjau grietinės 1 ltr,kondensuoto pieno ir citrinos sulčių pagal skonį.plakiau mikseriu unsure.gif ilgai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reksnyte: 24 spalio 2008 - 10:04