Įkraunama...
Įkraunama...

medaus tortas

QUOTE(reksnyte @ 2008 10 24, 11:01)
na dedu ir aš savo "tortą" jūsų teismui  blush2.gif čia pirmas tortas mano gyvenime  unsure.gif tai išvaizda gal ir nekokia  doh.gif

dariau pagal 1psl.receptą,tik dar tuos blynus apšlaksčiau citrinos sultimis  ax.gif ir pertepimą dariau biški kitokį  mastau.gif dėjau grietinės 1 ltr,kondensuoto pieno ir citrinos sulčių pagal skonį.plakiau mikseriu  unsure.gif ilgai  doh.gif



Na grazu gi bigsmile.gif idomus pertepimas, pasakysi, ar patiko! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 10 24, 12:10)
Na grazu gi  bigsmile.gif idomus pertepimas, pasakysi, ar patiko!  mirksiukas.gif

na dėl grožio tai blush2.gif o dėl skonio,tai vakare būtinai pasakysiu thumbup.gif lauksiu kol MB grįš ir įvertins flirt.gif
Atsakyti
SVEIKOS MERGINOS smile.gif
Zebrite ar as gerai suprantu : tu iki krasto nedetepiai grietineles ? ir dabar bijai , kad uztepus su beze tie krasteliai bus sausi ?
Taigi manau tu to neuztepimo nedauk palikai , jei tau neramu , paimk ir truputuka sudrekink tas vietas vandenuku ,
Bet valgant jau papuosta torta , bent man tai nesijaucia baisus sausumas schmoll.gif , matyt beze kazkiektai duoda dregmes
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 24, 11:28)
SVEIKOS MERGINOS  smile.gif
Zebrite ar as gerai suprantu : tu iki krasto nedetepiai grietineles ? ir dabar bijai  , kad uztepus su beze tie krasteliai bus sausi ?
Taigi manau tu to neuztepimo nedauk palikai , jei tau neramu , paimk ir truputuka sudrekink tas vietas vandenuku ,
Bet valgant jau papuosta torta , bent man tai nesijaucia baisus sausumas schmoll.gif , matyt beze kazkiektai duoda dregmes

taip Cipsiukai,viską teisingai supratot.nusipirkau aš grietinėlės,turbūt su ja puošiu.nes jau vakare ateina svečiai ragaut torto.o su beze padarysiu,kitą kart ragavimui sau. 4u.gif

bet pvz beze tiktų kokį biskvitinį tortą aptept g.gif aš taip manau
Atsakyti
AS siandien turiu iskepti laksteliua keturkampiui tortui , jis matote skirtas keturnedeliui , tai bus tik trupinukais ir sokoladiniu ornamentu , kad neatrodytu kaip tortas , o butu nanasus i pyraga .
Kai bus gatavas , tai idomumo delei imesiu foto , nes zinote - visiems gali tokio prireikti mirksiukas.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 24, 11:42)
AS  siandien turiu iskepti laksteliua keturkampiui tortui , jis matote skirtas keturnedeliui , tai bus tik trupinukais ir sokoladiniu ornamentu , kad neatrodytu kaip tortas , o butu nanasus i pyraga .
Kai bus gatavas , tai idomumo delei imesiu foto , nes zinote - visiems gali tokio prireikti mirksiukas.gif
[

o su kuo puošit su beze ar grietinėle? blush2.gif nu ot įkyri aš doh.gif
Atsakyti
TIKTU tik stenkis , kad arti krasto nebutu dauk kremo , nebent tai sviestinis kremas .Na to kremo kazkiek gali buti , tik ne taip , kad aptepiai visa sona ir ant kremo tepi beze schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 24, 11:45)
TIKTU tik stenkis , kad arti krasto nebutu dauk kremo , nebent tai sviestinis kremas .Na to kremo kazkiek gali buti , tik ne taip , kad aptepiai visa sona ir ant kremo tepi beze schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif

schmoll.gif netepiau nei šonų,nei viršaus.Niu žiūrėsiu kaip man pasišvies galvon,su kuo puošt doh.gif
Atsakyti
Zebryte .... taigi parasiau ... tik trupinukais ir sokoladiniu ornamentu , sitai " sventei " nelabai tinka nei grietinele , nei beze , ir is viso , jis neturi buti panasus i torta , todel ir darau keturkampi , supjaustys gabaleliais , bus kaip pyragas .
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 10 24, 11:49)
Zebryte .... taigi parasiau ... tik trupinukais ir sokoladiniu ornamentu , sitai " sventei " nelabai tinka nei grietinele , nei beze , ir is viso , jis neturi buti panasus i torta , todel ir darau keturkampi , supjaustys gabaleliais , bus kaip pyragas .

user posted image
Atsakyti
saunus tortukas,noreciau dabar gabalelio,prie kavos butu pats tas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 10 23, 20:07)
Na va, padariau medaus torta ne sau. Nu su papuosimu kaip visad beda  doh.gif neryskus kazkoks, foto tai is vis blankybe... Galvoju gal tu perliuku reikia uzdet ir ant tu pupsiuku is grietineles? Nu kazko truksta.. trafaretas ten kazkaip nesigavo, nu zodziu reiks kazka naujo kitam tortui galvot...
I krema dejau vienos citrinos sultis, ir rugsteles dar, ragavau ragavau, kad tik nebuciau padauginus, siaip jauciasi rugstele. Nu nezinau, man patinka biggrin.gif
Kas del papuosimo, tai nors matysis kad naminis  lotuliukas.gif

user posted image



-----------

o tai tą rūžavą gėlyte iš ko padarėt, ar pirkot?
Atsakyti