Įkraunama...
Įkraunama...

medaus tortas

Dievinu medaus torta, bet paciai nesigauna jo skanaus iskepti verysad.gif
Atsakyti
NA AS SIANDIENAI IR SUPLANAVUS MEDAUS TORTUKA ISISKEPTI, JAU VISIEMS PRISIGYRIAU PRIPASAKOJAU KAIP TURETU BUTI SKANU, TIK VA DABAR KO TAIS PRADEJO KOJOS DREBETI KAD KAIP DAZNAI GAUSNASI GALI IR NESIGAUTI...VAKAR NET NULEKAIU NUSIPIRKAU KONDITERINI MAISELI PAPUOSIMUI VIRSAUS...NA TIKIUOSI MAN PASISEKS IR NETEKS NUSIVUILTI IR NUVILTI KITU... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dzintarija @ 2008 08 21, 12:03)
NA AS SIANDIENAI IR SUPLANAVUS MEDAUS TORTUKA ISISKEPTI, JAU VISIEMS PRISIGYRIAU PRIPASAKOJAU KAIP TURETU BUTI SKANU, TIK VA DABAR KO TAIS PRADEJO KOJOS DREBETI KAD KAIP DAZNAI GAUSNASI GALI IR NESIGAUTI...VAKAR NET NULEKAIU NUSIPIRKAU KONDITERINI MAISELI PAPUOSIMUI VIRSAUS...NA TIKIUOSI MAN PASISEKS IR NETEKS NUSIVUILTI IR NUVILTI KITU... 4u.gif

Sekmes kepant, lauksim nuotraukyciu 4u.gif pasiskaitinejau ir as cia tai galvoju gal kokia diena reiks ir man pabandyt smile.gif
Atsakyti
vakaryksciai kepimo ispudziai doh.gif ...turbut butu buve malonaiu nusisauti nei ta torta kepti, siaip man patinka kuistis virtuveje prie visokiu kepiniu, bet sis daikciukas tai
g.gif
na gal kazka negerai padariau ar kas, bet tesla tai nenormali gavosi, baisiai prie ranku lipo nes mama kvieciausi i pagalba, nes paciai nejo jos nuo ranku nusikrapstyti, as vietoj sodos dejau kepimo miltelius ir kaip buvo rasyta kad mase turi padvigubeti ...niekas man ten nedvigubejo ir viskas...tai jau sukele itarima kad kazkas negerai... paplocius iskociojojau labai plonai ant kepimo popieriaus...bet galvoju gal per plonai, kad jie visai neiskilo ir gavosi kaip akmeniniai nors imk ir dauzyk i siena... dariau su grietine pertepima, sunaudojau 1 kg grietines, o tai yra virs litro, bet ir kazkokia pieva gavosi, nors lyg tais grietine ir 30 proc buvo pradejau as ja plakti, pradejo ji man skysteti, pripylaiu as ten ir grietineles standiklio ir zelatinos, bet vis vien kremas patizes ir skystokas gavosi schmoll.gif ...nu vienas pliusas kad rupuze skanus gavosi, citinos zievele thumbup.gif ...tad mano nusipirktas konditerinis maiselis taip ir liko nepanaudotas verysad.gif ...nes viskas buvo per skystos konsistencijos...is tu nervu kad nieko gero neisejo, nest nakti negalejau ramiai miegoti, o gal kaltas menulis blink.gif ...tai va ryte patikrinau ismeigdama i vidu kraptuka, na biskiuka paminsktejo padai...bar tas manasis "tortas" nei is tolo neprimena šioje temoje esanciu nuotrauku verysad.gif ...

nors sakiau tokiais daltykais uzsiimu pirma ir paskutini karta...bet mane dar biskeli vilioja tas receptukas kur kazkuri mergike rase kad tesla yra nekociojama o ispilama ir kepama, manau tas gal pavyktu normaliau...
tai va ragausiu tik vakare, nes kiek esu prisiskaicius tai jis buna skanesnis kaip pastovi ilgiau...tad apsisarvavau kantrybe ir laukiu vakaro...

o tiesa daraiu pagal toki recepta: 1 stik cukraus, 1 stik medaus, 3 kiaušiniai, kepimo milteliai, 5 stiklines miltu ( na man gavosi miltu biskiuka prireike daugiau g.gif )
Atsakyti
ai va dar pamirsau i recep[ta dedasi 200 g sviesto
Atsakyti
Dintarija , lengviau pagaminamo torto tikrai nezinau schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif , mano receptas kuri kepu jau 25 metus : 3kiausiniai , 3 dideli saukstai medaus , 100 g . margarino EVE ( ne sviesto ) , 1 stikline cukraus ,3 mazi sauksteliai sodos (ne kepimo milteliai ) nugesintos !!! ir apie 5 stiklines miltu (gali ir pritrukti saujeles kitos ), gaminama ant puodo su garais ,blynai kociojami ,bet be galo lengvai tik stala reikia gausiai pabarstyti miltais . Rietinele turi buti 36% riebumo ( jokio zelatino !!!) ,grietine DVARO ,ne 30% sitos tu niekada neisplaksi!!! , grietine plakasi tik jeigu yra 35% riebumas ji turi buti labai gerai atsaldyta kitaip ismusi sviesta . Siti medaus blyneliai issileidzia vos idejus i burna , ryte pagamintas tinka valgyti vakare ( bet pastovejas ir subrendes skanesnis ) . Pabandyk dar karta as tau garantuoju ,kad tikrai iseis niekada nenukabink nosies . Jeigu kas dar neaisku klausk . SEKMES !!! mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif .Tiesa perspeju is sitos normos iseina laaaaaabai didelis tortas ,galima daryti du vidutinius ( sausus blynelius galima laikyti kad ir menesi , juk jie su medum , o jis yra kaip koncervantas ) , viena suvalgysi dabar kita susitepsi kita karta kai vel uzsinoresi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Katty @ 2008 03 12, 16:28)
o buna kad tesla labai ruda ar beveik juoda...tai kuo reikia ideti i ja??? smile.gif  blush2.gif



Na kai as gaminu, tai visada ta ruduma isgaunu puse cukraus normos padeginu ant keptuves. Cukru supilu i keptuve, istirpsta ir tada pradeda ruduoti. Na tas cukraus deginimas suteikia ir grazia spalva ir toki karamelini skoni. Visada taip darau!!!

O cia mano medaus torto gabalelis!!!

user posted image

Su grietine dar dejau bananu!! Ir kaikuriuos biskvito lakstus apipyliau juodu serbentu uogiene! Na tokia rugstoka!

P.S. Dzintarija, normalu, kad tesla lipo prie ranku, nes juk gan nemazai medaus sudetyje. Reikejo tada teslos gabaliukus i dar siek tiek miltu apvolioti ir tada kocioti blynus. Visada gaunasi!!!
Atsakyti
na va as kaip visuomet per anksti spėjau save išpeikti blush2.gif
paragavau torciuko, ir nustebau, kad jis isejo tikrai skanus thumbup.gif , tik siek tiek kitoks g.gif ...
na pas visas kiek ziurejau nuotraukose tai gaunasi storoki lakstai, na o pas mane jie gavosi visai plonyciai, nes kaip kociojau tesla tai ji buvi labai labai plona, na kazkas panasaus kaip plonas lietinis blynas...

na minusus vis vien jame atradau... doh.gif
vienas is ju nelygus krastai, nes apipjaustibnejau ne iskepta, i ant teslos dejau lekste ir pjausciau tesla, nes manau tokius lakstus iskeptus butu be sansu supjaustyti, nes jie labai trapus...
dar man nelbai patiko, kad kaip tortas pastovejo (as ji buvau aptepus grietine maisyta si zelatina ir ygrietineles standikliu) pradejo krastai torciuko ruduoti, tai susidaro toks isgūdis lyg tortas butu m,enesi stovejes ir grietine parudavo...
na dar kita karta deciau daugaiu zele, nes ji suteikia tortui slapumo, skaniausias jis man buvo sekancia diena po pagaminimo, o po to jau per daug sudreko, ir toks lyg zalias pasidre...

na siaip uz keliu svaiciu broliu gimtadienis ...16 metu... drinks_cheers.gif tai planuoju pabandyti iskepti jam dvieju aukstu toki pati torta...na ziuresim kaip man cia seksis


O KAIP REIKIA ITARPTI NUOTRAUKA...NEMOKU doh.gif


Papildyta:
CIPCIUKAI ACIU UZ PATARIMUS 4u.gif , TADA BROLIO GIMTADIENUI DARYSIU TORCIUKA PAGAL TAVE,

IR DAR NOREJAU PAKLAUSTI KUR RASTI GRIETINES KAD BUTU 36 PROC, NES VISUR TIK 30 g.gif
IR AR BLYANI TURI TOKI STORI GAUTIS KAIP DAUGUMOS NUOTRAUKOSE, NES PAS MANE TAI KAIP ISBRINKO PASTOVEJAS GAVOASI APIE 0,5 CM
Atsakyti
Sitos grietineles yra pirkti IKI pardese (as kaskaip kitur neuzmaciau)mazi ir dideli indeliai toki kaip grietine buna supilstyta ji yra ZEMAITIJOS PIENO 36% riebumo ,ir i ja nereikia deti jokio standiklio ,ji issiplaka ir gali peiliu pjauti, torta galika tepti ne formoje nes ji nenubega ,aptepi viena blyna ,ant jo dedi kita vel aptepi ir t.t is virsaus truputi paspaudi kad islystu truputi kremo juo aplygini sonus ,virsu taip pat .Kad tau negraziai neatrodytu parudusi grietine torta butina papuosti / Issirimk kaip nori as tave pamokysiu .Yra toks posakis " TORTAS TURI BUTI SKANUS , O GRAZUS -PRIVALO !!! mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif Tik dabar pastebejau tavo klausima apie grietine ,tai ne grietine o grietinele (saldi plakamoji )!!!
Atsakyti
aciu tau cypsiukai uz sugaista laika konsultuojant ir uz kantrybe ax.gif

laukius nesulaukiu antrojo torto gyvenime kepimo smile.gif

o cypciuk jei gu jau tu taip daug visko zinai, gal galetum parasyti koki sviestinio kremo receptuka, nes turiu konditerini maiseli ir kaip darysiu sekanti torciuka noriu pabandyti ji kaip nors graziai apipurksti, nes bijau kad grietinele gali buti per skysta... unsure.gif ...na zinoma jei tu zinai 4u.gif

o tas tavo torciukas ir gi toks purus kaip kitu gaunasi, nes galvoju jei darysiu dvieju aukstu torciuka tai gal dviguba porcija imti, gal vienos bus mazai, ar uzteks?


dekui 4u.gif
Atsakyti
Na koks cia sugaistas laikas irnesakyk.gif , sakiai darysi broliui tai gerai paskaityk ka parasysiu : is sitos gerai jsplaktos grietineles pro svirksta su karpytu antgaliu gaunasi pasakiskai grazios rozeles ir ( cia nebutinai sviestinis kremas ) schmoll.gif . Islydik sokolado ( kad ustektu apipilti torto virsu ) ir dar karsta supilk ant torto virsaus ir greitai ,pakraipydama torta isalis islygink virsu. Torto sonai jau turi buti aptepti plakta grietinele ,tada gali juos apibarstyti trupiniais ( kai iskepa blynas tu ji apipjauk dar karsta ,taip nuo kiekvieno blyno tau liks truputis atraizu kurias paskui kai reikes barstyti sonus -sumalk mesmale ).Dabar tavo tortas atrodo taip: virsus sokojadinis ,o sonai trupininiai . Isplakta (standziai ) grietinele atsargiai sudek i konditeriny maiseli ir pro antgaly aplink torto krasta ( staciai laikydama maiseli )isspausk rozeles, gali padaryti ir dvi ir tris eiles ,taip pat papuosk ir torto centra, jeigu neturi cukriniu geliu naudok gyvas . Ant sokolado tiks geltonos spalvos geles ( bet taip pat ir visos kitos ), paimk pavyzdziui roze ,suslapink ja truputi nupurtik ir pavoliok paprastame cukruje ( grazu kai cukraus aplimpa daugiau ) ir is tu geliu isdek ant torto puokste ( tas pats ir su lapeliais ) ,tik sita papuosima reikia daryti bent ta pacia diena kai bus duodamas tortas ( juk geles vysta ) ,visa torto virsu pabarstyk (truputi) kokiais nors smulkiais burbuliukais ( labai grazu sidabriniai ). Torta uzkelk ant padeklo ir su kond. maiseliu papuosk tokiomis pat rozelemis ir torto apacia ( ta vieta kur tortas lieciasi su padeklu ),bus tikrai drazus ir nesunkiai papuosemas tortukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif SEKMES!!!!
Papildyta:
Is mano recepto iseina laaaaaaaabai didelis tortas , issikepk 6 didelius (3mm.storio blynus ,cia neiskepusios teslos storis ) ,o is likusios mazesni antra auksta irgi is 6 blyneliu ,tik nesugalvok sulieti blynu -istis ,jie labai gerai susigeria nuo grietineles tortas nebuna sausas schmoll.gif schmoll.gif , tik tokio dydzio tortui tau reikes 4 dideliu indeliu grietineles ( jie po 450 g. ). Tortukas tikrai gaunasi purus mirksiukas.gif .JEIGU KILS KLAUSIMU - KLAUSK birthday.gif
Atsakyti
labai labai labai didelis aciu 4u.gif

o beja... sokolada tirpinti naturalu ar galima pasidaryti su sviestu ir kakava?
Atsakyti