Įkraunama...
Įkraunama...

Mano augintinis

Nuosirdus sveikinimai nugaletojoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Labai dekojam tiems 17 -kai zmoguciu, kurie balsavo uz mano buldogiuka. mirksiukas.gif
Atsakyti
O kaip cia galima balsuoti? blush2.gif
Atsakyti
Baigėsi jau šis konkursas, gali tik pažiūrėti, dešinėje pusėje, viršuje mirksiukas.gif
Atsakyti
Didzhiausi sveikinimai pirmu vietu laimetojams bigsmile.gif

P.S. o kas sake kad mylimiausi gyvunai tai shunys ir kates? g.gif ir kad tik jie daugiausia balsu gaus? biggrin.gif

ash ir daviau balsa uzh ta grazhuoli triushi, kuris man primine kaika tongue.gif rolleyes.gif
Atsakyti
idomu koks dabar bus konkursas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(drugys333 @ 2008 03 21, 12:19)
idomu koks dabar bus konkursas wub.gif

Jauciu kad vel 100 metu lauksim naujo konkurso biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Renytė @ 2008 03 21, 15:33)
Jauciu kad vel 100 metu lauksim naujo konkurso  biggrin.gif

ech,,,gaila
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugys333: 21 kovo 2008 - 17:16


Kazkas rashe, kad 2 vieta neverta savo vietos.Ash deja sugebejau balsavima praziopsoti blush2.gif bet 2 vieta buvo mano favorite, nors foto ir nekokybishka, bet atmosfera joje super, atpirko viska.Va kas tikrai nustebino tai 1ji vieta blink.gif nes ten pamaciau tik nekokybishkai nufotkinta triushi, nei jokios idejos nei nieko...
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2008 03 25, 14:36)
nes ten pamaciau tik nekokybishkai nufotkinta triushi, nei jokios idejos nei nieko...


tai negi antroji foto geresė kokybės atžvilgiu? tada aš jau nebematau cool.gif
Atsakyti
aš turbūt irgi biggrin.gif nes antroji man vis dar atrodo praščiausios kokybės ir negražiausia iš visų dalyvavusių, o triušis - superinis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2008 03 25, 17:06)
tai negi antroji foto geresė kokybės atžvilgiu? tada aš jau nebematau  cool.gif



Kokybe ne, antro kokybe gal ir prashciausia, bet ideja super, o kokia pirmos vietos mintis? nevienas ten triushis dalyvavo.Na taip, gyvunas mielas, bet kodel laimejo pirma vieta tai nesuvokiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2008 03 25, 16:19)
Kokybe ne, antro kokybe gal ir prashciausia, bet ideja super, o kokia pirmos vietos mintis? nevienas ten triushis dalyvavo.Na taip, gyvunas mielas, bet kodel laimejo pirma vieta tai nesuvokiu  schmoll.gif

na taip antros idėja man ir patiko.
o dėl triušio, na pasirodė mielas ir tiek greičiausiai, kad tiek balsavo. man iš triušių jis ir simaptiškiausias atrodė.
Atsakyti