Įkraunama...
Įkraunama...

Mano augintinis

Ne ji visai nera baisi nuotrauka, tik galėjo truputį apkarpyti, tai nebūtu buvę čia tokių neigiamų komentarų
[attachmentid=135580]
Atsakyti
bis.gif Ačiū net 15 skaitytojų, pastebėjusių ir mano kisą 4u.gif

user posted image



sveikinimai nugalėtojams, nors mano balsus gavusios nuotraukos šįkart išsimėtė po visą nuotraukų lauką - mano balsus gavusios nuotraukos pasiskirstė tarp 4, 10, 92 vietų bigsmile.gif vieną balsą apsigalvojusi atšaukiau paskutinę akimirką, o penktasis kažkur dingo blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Virdzinija: 19 kovo 2008 - 05:32
Aš tai čia užuodžiu biggrin.gif pavydą, čia iš tų , kurios taip piktinasi... Nes viena iš jų tai tikrai turi augintinį, ir tikriausiai labai norėjo daugiau balsų gauti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(plato @ 2008 03 19, 15:49)
Aš tai čia užuodžiu  biggrin.gif pavydą, čia iš tų , kurios taip piktinasi... Nes viena iš jų tai tikrai turi augintinį, ir tikriausiai labai norėjo daugiau balsų gauti 4u.gif


del to reikia ignoruoti ir nesivelti i diskusijas biggrin.gif ir nepletot temos smile.gif
man ta foto irgi su thumbup.gif mintim, nors ir nebalsavau uz ja, bet matyt verta II vietos, jei tiek balsu gavo thumbup.gif
Atsakyti
Šuo su berniuku, kur antroj vietoj - man irgi labai patiko, nors ir neužteko balsų jai skirti... o kas čia sakė, kad netvarka, ar apkirpt reikėjo - kitoms gal ir taip, bet dar kartą į ją pasižiūrėjau, man ji dar geriau atrodo neapkarpyta, tas buities vaizdelis suteikia nuotraukai gyvumo. proziška, bet taip natūralu ir paprasta, ir lyg pabrėžia situacijos kasdieniškumą. gal dėl to ir laimėjot, kad neiškarpėt per daug thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
man nuotrauka būtų buvus graži jei būtų ryškesnė, šuo stovėtų prie kambario lango ir šalia nebūtų to vaiko su apsmukusiais lyg prikakotais triusikais rolleyes.gif
na, bent man jokio pavydo nepripaišysit nė pro kur, nes konkurse nedalyvavau, tik komentavau man patikusias ir nepatikusias foto. šita nepatiko, o kadangi nesusilydau vos pamačiusi vaiką ir nebalsavau už ją smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 03 19, 20:01)
Šuo su berniuku, kur antroj vietoj - man irgi labai patiko, nors ir neužteko balsų jai skirti... o kas čia sakė, kad netvarka, ar apkirpt reikėjo - kitoms gal ir taip, bet dar kartą į ją pasižiūrėjau, man ji dar geriau atrodo neapkarpyta, tas buities vaizdelis suteikia nuotraukai gyvumo. proziška, bet taip natūralu ir paprasta, ir lyg pabrėžia situacijos kasdieniškumą. gal dėl to ir laimėjot, kad neiškarpėt per daug  thumbup.gif  thumbup.gif

Su tinku 100 proc. Jokiu būdu jos negalima apkarpyt, ji pusę savo dvasios prarastų. Ir tas neryškumas - kaip čia buvęs - toks vidun įlesitas ankstyvas rytas (saulė, pro ūkanas), dar ne ryškus, bet jau kviečiantis gyventi, patirti, nutrūkti tuos du draugus.

Vaiko užkliuvę triusikai... Labai gražu - tiesiog matosi, kad jis ką tik pakirdęs, vaikiškai susitaršęs ir jau planuoja dieną su mylimu draugu, kuriam nusispjaut į tai, kaip vaikas atrodo, jam gera, jog jis tiesiog yra wub.gif

Nuostabi nuotrauka thumbup.gif Balsavau už ją. Ir vaikas joje mano balso nepridėjo, Lygiai taip pat už ją, jos dvasią, tikrą, virpantį momentą būčiau balsavusi, jei ten būtų ir du šunys ta pačia poza, tame pačiame lange, atsukę snukelius į nuotykius žadantį rytą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atogrąža: 19 kovo 2008 - 22:30
QUOTE(Irongė @ 2008 03 19, 19:01)
Šuo su berniuku, kur antroj vietoj - man irgi labai patiko, nors ir neužteko balsų jai skirti... o kas čia sakė, kad netvarka, ar apkirpt reikėjo - kitoms gal ir taip, bet dar kartą į ją pasižiūrėjau, man ji dar geriau atrodo neapkarpyta, tas buities vaizdelis suteikia nuotraukai gyvumo. proziška, bet taip natūralu ir paprasta, ir lyg pabrėžia situacijos kasdieniškumą. gal dėl to ir laimėjot, kad neiškarpėt per daug  thumbup.gif  thumbup.gif


Aš balsavau ir man labai patiko thumbup.gif Tikra draugystė, švelnumas, rytas, apsimiegojimas, super. man liuksiška. Ideja šiuo atveju atpirko kokybę thumbup.gif

O pvz, už maga balsavau del nuotraukos kokybės, nors man ši veislė visiškai nepatinka..
Papildyta:
QUOTE(*VICI* @ 2008 03 18, 18:08)
gal ir už idėją smile.gif
bet aš irgi pastebėjau, kad supermamos net AUGINTINIŲ konkurse akimis ieško vaikų doh.gif  unsure.gif juk gyvenimas nesusideda vien tik iš vaikų ir iš viso vertė iš kojų tokie komentarai: "balsuosiu už tą foto, nes kokia graži mergytė.... (nors šuo man ir baisus... rolleyes.gif )"


mes todėl ir esam SUPERMAMOS wub.gif . O kitokiu, "nesupermamų" konkursų gali rasti visam internete ax.gif
p.s. ten ne mano komentaras buvo, bet apginu mamas, kurios "ieško akimis vaikų"..
Atsakyti
QUOTE(Atogrąža @ 2008 03 19, 23:26)
Su tinku 100 proc. Jokiu būdu jos negalima apkarpyt, ji pusę savo dvasios prarastų. Ir tas neryškumas  - kaip čia buvęs - toks vidun įlesitas ankstyvas rytas (saulė, pro ūkanas), dar ne ryškus, bet jau kviečiantis gyventi, patirti, nutrūkti tuos du draugus.

Vaiko užkliuvę triusikai... Labai gražu - tiesiog matosi, kad jis ką tik pakirdęs, vaikiškai susitaršęs ir jau planuoja  dieną su mylimu draugu, kuriam nusispjaut į tai, kaip vaikas atrodo, jam gera, jog jis tiesiog yra  wub.gif

Nuostabi nuotrauka  thumbup.gif  Balsavau už ją. Ir vaikas joje mano balso nepridėjo, Lygiai taip pat už ją, jos dvasią, tikrą, virpantį momentą būčiau balsavusi, jei ten būtų ir du šunys ta pačia poza, tame pačiame lange, atsukę snukelius į nuotykius žadantį rytą.

Labai gražiai apibūdinai tą nuotrauką. thumbup.gif Aš kaip tik ir isivaizdavau tą patį, kai ją pamačiau. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 03 19, 21:01)
Šuo su berniuku, kur antroj vietoj - man irgi labai patiko, nors ir neužteko balsų jai skirti... o kas čia sakė, kad netvarka, ar apkirpt reikėjo - kitoms gal ir taip, bet dar kartą į ją pasižiūrėjau, man ji dar geriau atrodo neapkarpyta, tas buities vaizdelis suteikia nuotraukai gyvumo. proziška, bet taip natūralu ir paprasta, ir lyg pabrėžia situacijos kasdieniškumą. gal dėl to ir laimėjot, kad neiškarpėt per daug  thumbup.gif  thumbup.gif

drinks_cheers.gif
QUOTE(insi @ 2008 03 19, 21:13)
man nuotrauka būtų buvus graži jei būtų ryškesnė, šuo stovėtų prie kambario lango ir šalia nebūtų to vaiko su apsmukusiais lyg prikakotais triusikais  rolleyes.gif
na, bent man jokio pavydo nepripaišysit nė pro kur, nes konkurse nedalyvavau, tik komentavau man patikusias ir nepatikusias foto. šita nepatiko, o kadangi nesusilydau vos pamačiusi vaiką ir nebalsavau už ją smile.gif

kazkodel taip ir pagalvojau, kai apkarpet foto, nu dabar vaiko apranga uzklius doh.gif
autore nepergivenkit , jusu foto thumbup.gif , visems neitiksi...
man nuotrauka būtų buvus graži jei būtų ryškesnė, šuo stovėtų prie kambario lango ir šalia nebūtų to vaiko o valso dar nereiketu susokti, tai butu surezisota nuotrauka ir man asmeniskai neidomi, visas zavesis tame kad jinai tikra wub.gif
Atsakyti
kaip jums neatsibodo blink.gif 3 puslapiai tas pats, per ta pati doh.gif juk vistiek nieko nebepakeisit,kam ausint burnas bereikalo umn.gif
Atsakyti
QUOTE(zebryte @ 2008 03 20, 19:15)
kaip jums neatsibodo blink.gif  3 puslapiai tas pats, per ta pati  doh.gif juk vistiek nieko nebepakeisit,kam ausint burnas bereikalo  umn.gif

nu negi gaila? Tegu aptarinėja nuotraukas, nors ir dvidešimt puslapių... cool.gif
Atsakyti