Įkraunama...
Įkraunama...

Mano augintinis

QUOTE(insi @ 2008 03 18, 16:43)
aš vis dar manau, kad antra vieta balsų gavo, tik todėl, kad joje vaikas. nes tikrai negraži, matosi visa kiaulidė, be to ir prastos kokybės  unsure.gif

Tik kiaulės gyvena kiaulidėj user posted image

O čia ,kaip ir kiaulių nematau mastau.gif

Atsakyti
QUOTE(insi @ 2008 03 18, 16:43)
aš vis dar manau, kad antra vieta balsų gavo, tik todėl, kad joje vaikas. nes tikrai negraži, matosi visa kiaulidė, be to ir prastos kokybės  unsure.gif
O kurioj tu ten vietoj matai kiaulidę g.gif
Atsakyti
kiaulidė man = netvarka ar tiesiog buitis. o.k., nebesipykstam, tiesiog man ta nuotrauka negražiausia iš dalyvavusių rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2008 03 18, 17:43)
aš vis dar manau, kad antra vieta balsų gavo, tik todėl, kad joje vaikas. nes tikrai negraži, matosi visa kiaulidė, be to ir prastos kokybės  unsure.gif

nebukim tokie kritiski. Ta nuotrauka zavi tuo, kad naturali ir silta. Atvirai pasakiusi i pirmaja vieta net nebuvau atkreipusi demesio, nors ji grazi, o trecia vieta manes nezavejo. Nors ir kokybiska.
Skonio reikalas as balsavau tik uz mielas, o ne uz kokybiskas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darbsti: 18 kovo 2008 - 17:28
QUOTE(insi @ 2008 03 18, 17:19)
kiaulidė man = netvarka ar tiesiog buitis. o.k., nebesipykstam, tiesiog man ta nuotrauka negražiausia iš dalyvavusių rolleyes.gif

Aš ir nepradėjau pyktis...man tai ne vietoj tokie žodžiai unsure.gif unsure.gif,tai tiek ax.gif

Atsakyti
QUOTE(insi @ 2008 03 18, 16:43)
aš vis dar manau, kad antra vieta balsų gavo, tik todėl, kad joje vaikas. nes tikrai negraži, matosi visa kiaulidė, be to ir prastos kokybės  unsure.gif


O aš netikiu, kad tamstos namai kaip iš baldų salono reklamos atrodo mirksiukas.gif
Atsakyti
tikrai ne, užtat jų foto internetan ir nededu rolleyes.gif
Atsakyti
va tai tau- nepasiseke mano katineliui biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(insi @ 2008 03 18, 16:43)
aš vis dar manau, kad antra vieta balsų gavo, tik todėl, kad joje vaikas. nes tikrai negraži, matosi visa kiaulidė, be to ir prastos kokybės  unsure.gif

gal ir už idėją smile.gif
bet aš irgi pastebėjau, kad supermamos net AUGINTINIŲ konkurse akimis ieško vaikų doh.gif unsure.gif juk gyvenimas nesusideda vien tik iš vaikų ir iš viso vertė iš kojų tokie komentarai: "balsuosiu už tą foto, nes kokia graži mergytė.... (nors šuo man ir baisus... rolleyes.gif )"
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2008 03 18, 17:19)
tiesiog man ta nuotrauka negražiausia iš dalyvavusių rolleyes.gif


Baikės, čia renkam gražiausias wub.gif biggrin.gif
O kai kam mano viena iš negražiausių buvo. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2008 03 18, 16:43)
aš vis dar manau, kad antra vieta balsų gavo, tik todėl, kad joje vaikas. nes tikrai negraži, matosi visa kiaulidė, be to ir prastos kokybės  unsure.gif

O man atrodo kad cia paprasciausias pavydas. tongue.gif Nuotaika fantastiska sioj nuotraukoj jauciasi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2008 03 18, 17:19)
kiaulidė man = netvarka ar tiesiog buitis. o.k., nebesipykstam, tiesiog man ta nuotrauka negražiausia iš dalyvavusių rolleyes.gif

nugi pamiršk tu tą foto ir konkursą galų gale... nereikia jau taip peikti,ir tikrai buvo "netvarkingumo prasme" blogesnių už šitą.....nors apart rankšluostukų nieko blogo aš joje nematau iš vis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 18 kovo 2008 - 21:52