Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės suaugusiems ir vaikams

miela rausva kepuryte smile.gif
Atsakyti
paskutinis kepinys draugės dukrai 4u.gif

user posted image

Atsakyti
laba diena mezgejoms 4u.gif
ar dar nemezgat kepuriu savo atzaloms saltajam sezonui? cia pasidaidairiau, tai vis vasarines... jau pradedu kaupt idejas siltesnei kepurytei g.gif
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2008 06 19, 13:04)

Ačiū, gražios idėjos 4u.gif
Atsakyti
na va rodausi su savo kepuriuku ax.gif
user posted image
Atsakyti
Gal kas gali patarti, mezgu paprasčiausią kepurę (stulpeliais - viena gera/viena bloga ir t.t.). Tik niekaip neišeina gražiai užbaigti, arba labai nusmailinu, arba paskutinį kartą kažkaip visai į šoną nusikreivavo. Trečią karta ardau ir vis nesigauna.
Atsakyti
paisgirsiu ir as bent karta metuose biggrin.gif , kad kazka pavyko nunarplioti, elementari, bet pagal mano sugebejimus pavykusi kepuryte ax.gif
user posted image
Atsakyti
labai jau simpatiska thumbup.gif clap.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(--rita @ 2008 08 30, 13:13)
Gal kas gali patarti, mezgu paprasčiausią kepurę (stulpeliais - viena gera/viena bloga ir t.t.). Tik niekaip neišeina gražiai užbaigti, arba labai nusmailinu, arba paskutinį kartą kažkaip visai į šoną nusikreivavo. Trečią karta ardau ir vis nesigauna.


o tu pabandyk visas akis padalinti į 4 dalis ir kiekvienoje eilėje sumegzti po tris:mirksiukas: pvz. 36 akis padalini iš 4 ir kas 9 akį sumezgi 3 in1 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2008 08 31, 12:51)
o tu pabandyk visas akis padalinti į 4 dalis ir kiekvienoje eilėje sumegzti po tris:mirksiukas: pvz. 36 akis padalini iš 4 ir kas 9 akį sumezgi 3 in1 ax.gif


4u.gif ačiūx
Aš irgi taip išradau, kad sumegzt po tris, nes tada nenukrypstu nuo rašto. Bet dabar reikia pataikyti: ar kiekvienoj eilėj sumegzti, ar kasantroj. Jaučiu, kad vėl bus ardymo g.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal kuri turit ziemai megzta kepures schema suaugusiai moteriai,nes cia radau tik vaikiskus modelius. Niekad nemezgiau kepures,noreciau pabandyt sau nusimegzti...
Atsakyti
QUOTE(Karalaite28 @ 2008 09 03, 11:54)
Sveikos,
gal kuri turit ziemai megzta kepures schema suaugusiai moteriai,nes cia radau tik vaikiskus modelius. Niekad nemezgiau kepures,noreciau pabandyt sau nusimegzti...

http://public.fotki....darbai/kepures/ va mano surinktos
Atsakyti