Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės suaugusiems ir vaikams

QUOTE(Pookelis @ 2008 09 03, 12:07)

dekui,super kepuryciu,tik vargu ar pavyks man nusumegzt,nes net neisivaizduoju nuo ko pradet megzt.... blush2.gif
Atsakyti
na ir mes po truputi ruosiames pasitikti rudeneli ax.gif
user posted image

o cia krikstodukrytes kepuryte ziemai ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE((Ericka) @ 2008 09 05, 09:37)
na ir mes po truputi ruosiames pasitikti rudeneli  ax.gif

abidvi labai gražios, bet pirmoji man tai suuuuperrrr wub.gif Pagal kokią schemutę mezgei, ar iš galvos? Norėčiau ir aš kažką panašaus pabandyt saviškei numegzt... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 05 rugsėjo 2008 - 11:16
QUOTE((Ericka) @ 2008 09 05, 09:37)
na ir mes po truputi ruosiames pasitikti rudeneli  ax.gif
user posted image




labai dailute thumbup.gif

http://knitting.com.ua/olga_shlem.html

o sitokia sunu megzti yra? nesu mezgusi , galvoju reik savo kantrybe isbandyti hihihi.gif
lietuviskai neturit aprasymo 52cm galvytei reiktu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2008 09 05, 12:16)
abidvi labai gražios, bet pirmoji man tai suuuuperrrr wub.gif Pagal kokią schemutę mezgei, ar iš galvos? Norėčiau ir aš kažką panašaus pabandyt saviškei numegzt... ax.gif


pirmaja mezgiau is galvos, tik norejau, kad iseitu truputi platese-kaip berete rolleyes.gif , bet per mazai isplatinau. Na bet mezgu kita, tai tikiuosi geriau pavyks ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Gabanne @ 2008 09 05, 12:21)
labai dailute  thumbup.gif

http://knitting.com.ua/olga_shlem.html

o sitokia sunu megzti yra? nesu mezgusi , galvoju reik savo kantrybe isbandyti  hihihi.gif
lietuviskai neturit aprasymo 52cm galvytei reiktu  blush2.gif


pernai savo mazajai mezgiau tokia. is galvos, tik laikiausi bendros "salmo" schemos.nelabai nesuprantu as to rusisko aprasymo blush2.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image
jau groziu grozis, pasaku pasaka man sitas kepeliosas, ziuriu ir negaliu atsiziureti wub.gif thumbup.gif thumbup.gif isduok paslapti kaip ja numegzti, ar labai sudetinga?
Atsakyti
Labai graži ta su snapeliu kepurytė thumbup.gif
Čia dar viena iš šiltesnių serijos
user posted image
Atsakyti
QUOTE(TeQuiLa @ 2008 09 05, 13:20)
[img]jau groziu grozis, pasaku pasaka man sitas kepeliosas, ziuriu ir negaliu atsiziureti  wub.gif  thumbup.gif  thumbup.gif isduok paslapti kaip ja numegzti, ar labai sudetinga?

aciu ax.gif blush2.gif
siaip nesudetinga. krasteli nuneriau, o paskui mezgiau su "zilkiniais" virbalais, nes kai pradejau platint, krito akys nuo keturiu virbaliuku. mezgiau lygiu rastu tik takelius dariau is triju isvirksciu akiu. pamezgus norima kepurytes auksti, pradejau siaurint po dvi akis sumegzdama is abieju sonu: kur yra tas plotelis lygiu akiu tarp takeliu. nezinau ar cia aisku kas nors blush2.gif

siaip kazkas panasaus i sia ( cia ne mano).
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo (Ericka): 05 rugsėjo 2008 - 12:49
QUOTE(Gabanne @ 2008 09 05, 12:21)
http://knitting.com.ua/olga_shlem.html

o sitokia sunu megzti yra? nesu mezgusi , galvoju reik savo kantrybe isbandyti  hihihi.gif
lietuviskai neturit aprasymo 52cm galvytei reiktu  blush2.gif

Aš pernai šią mezgiau. Buvau ir aprašymą lietuvių kalba padarius, po to kita mama dar papildė. Tai jei čia dar galima rasti praeitos žiemos temą apie kepures, ten turėtų būti
Mūsų kepurė
Na man tai pati pradžia buvo sudėtinga, kai reikėjo pataikyti akių sk., o po to jau viskas paprasta
Radau kompe ką aš buvau išvertus:
Pradėti nuo pelerinos detalių.
Priekis ir nugara: užmesti 31 akį, megzti ripsu, .t.y. gerom akim gerojoj pusėje ir blogojoje, 4 eiles. Toliau gerom akim, tris kraštines akis megzti ir toliau ripsu. Vienu metu kas 2-oj eilėj pridėti po 1 akį iš abiejų pusių prieš/ po 3 karštinių akių kol bus 51 akis.
Šonai: viskas tas pats, tik prieš/po trijų kraštinių akių reikia nuleisti po vieną akį kol jų liks 31.
Tada detales paeiliui suverti ant virbalų su valu ar 4 virbalų ir megzti ratu. Pirmą eilę megzti gerosiom akim tolygiai nuleisti 38 akis, turi likti 126 akys. Toliau megzti „rezinka1“, t.y. 1 gera 1 išvirkščia, 3 cm. Toliau „rezinka2“, t.y. 2 geros 2 išvirkščios. Po 3 cm nuleisti vidurines 10 akių. Toliau nuleidinėti iš abiejų pusių kas 2-oj eilėj po 1 akį, 3 paskutinės akis mezgamos ripsu. 24 cm (pamatuokit pagal galvytę) aukštyje nuleisti iš abiejų pusių 32 akis.
Viršugalvis: užmesti 44 akis. Megzti taip: pirma akis ripsu, 40 akių „rezinka2“, 1 ripsu. Taip megzti 9 cm.
Uodega: sujungti viršugalvio ir likusias kepurės akis. Megzti „rezinka2“. Kas 5-oj eilėj sumezginėti po tris akis, viduryje turi likti buvusi kraštinė (taip gražiau). Po 20 cm (vėlgi, siūlau pamatuoti, jei bus per ilga, pasilenkus lįs į akis) likusias akis nuleisti ir sutraukti.
Viską susiūti. Prisiūti burbulą. Aplink iškirpimą veidui surinkus akis megzti 3 cm „rezinka1“. Pelerinos apačią apnerti vašeliu (nebūtina): 2 eilės stulpeliais be užmetimo ir 1 eil. vėžlio žingsneliu (stulpelis be užmetimo iš kairės į dešinę)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pookelis: 05 rugsėjo 2008 - 13:58
QUOTE(Pookelis @ 2008 09 05, 14:38)
Aš pernai šią mezgiau. Buvau ir aprašymą lietuvių kalba padarius, po to kita mama dar papildė. Tai jei čia dar galima rasti praeitos žiemos temą apie kepures, ten turėtų būti
Mūsų kepurė
Na man tai pati pradžia buvo sudėtinga, kai reikėjo pataikyti akių sk., o po to jau viskas paprasta

grazus kepuriukas thumbup.gif , nu bet jau modeliukas tai isvis super wub.gif wub.gif
Atsakyti
ačiū Ericka už paaiškinimus 4u.gif
Pookeli, labai graži nuotraukytė rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 05 rugsėjo 2008 - 14:40
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2008 04 21, 20:01)
user posted image

va kiek prineriau

user posted image

user posted image


4u.gif bigsmile.gif Kiek daug,ir visos thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE((Ericka) @ 2008 09 05, 10:37)
na ir mes po truputi ruosiames pasitikti rudeneli  ax.gif
user posted image

o cia krikstodukrytes kepuryte ziemai  ax.gif
user posted image


4u.gif Labai grazios i dailios kepurytes,o ta pirma tai thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti