Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės suaugusiems ir vaikams

sveikutes kiek nuostabiu kepuryciu ,Ericka ta pirmoji man labai patiko thumbup.gif as savo bernuzeliui rudeniu nuneriau kazkas isejo
user posted image
Atsakyti
4u.gif Kepureles naujagimiui rolleyes.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
valentinuke mielos kepureles su batukais
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2008 09 06, 10:29)
sveikutes kiek nuostabiu kepuryciu ,Ericka ta pirmoji man labai patiko  thumbup.gif as savo bernuzeliui rudeniu nuneriau kazkas isejo
user posted image


4u.gif grazi kepuryte,ir modeliukui taip tinka mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Valentinuke, gal galėtum parašyti kiek naujagimio kepurėlės cm aplink kakliuką ir veidelį. Būčiau dėkinga
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2008 09 07, 22:59)
Valentinuke, gal galėtum parašyti kiek naujagimio kepurėlės cm aplink kakliuką ir veidelį. Būčiau dėkinga


4u.gif na as nezinau,as darau is akies mazdaug,nes naujagimis naujagimiui nelygus smile.gif vieno vaikucio galvyte mazesne,kito didesni,tai mazdaug per viduri,ir dar priklauso nuo siulo storio,kuo siulas storesnis tuo maziau akiu reikia rinkt,ta balta kur mezgeu tai dejau tik 62ak,o ta ruzava tai 100 nes ten plonas siulas,tai nezinau ar kuom padejau tongue.gif gal yra mamu kuriuos irgi mezge naujagimiam,gal jo dar galietu tau patart mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=(Ericka),2008 09 05, 07:37]
na ir mes po truputi ruosiames pasitikti rudeneli ax.gif
user posted image

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif kepuryte, isduok paslapti, kaip mezgei, gal schema turi?
Atsakyti

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif kepuryte, isduok paslapti, kaip mezgei, gal schema turi?
[/quote]


bandziau aiskinti 5 psl. 56 poste, nezinau ar nors kiek aisku blush2.gif . mezgiau be schemu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulemeile @ 2008 03 17, 10:44)

fantastiskas grozis wub.gif wub.gif
Atsakyti
Rodomės 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(saulemeile @ 2008 03 17, 11:44)


Nuostabus komplektukas thumbup.gif . O gal galetum paaiskint, kaip kepure mezgama dviem virbalais g.gif ? Keturiais - zinau, bet kaip dviem - man is fantastikos srities doh.gif blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(PYNE @ 2008 09 10, 10:08)

Nuostabi kepurytė wub.gif ,gal raštelį galima?
Atsakyti