Įkraunama...
Įkraunama...

Prezervatyvai

QUOTE(^kitty^ @ 2008 03 19, 22:50)
4u.gif  dekui, dabar jauciuosi ramesne.. galvojau gal jau kazkas blogai man  blush2.gif


nepergyvenk mazute wink.gif
salkkau viskas bus oki poki, tik ziurekit per tuos mylu mylu, kad nebutu nestuke.gif , niu cia tik siaip juokauju zinoma 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Aha as irgi norejau pasakyti kad saugokis kaip tik imanoma, nes neplanuotas nestuke.gif nieko gero, ypac nepilnametysteje
Atsakyti
mh, kazkaip nestuke.gif dar nesinori smile.gif na man 18 jau uz 3 sav, bet neplanuotas nestumas artejancius kelius metus bet kuriuo atveju nenudziugintu.. schmoll.gif ir laukiu kada nudziugins visi pojuciai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(^kitty^ @ 2008 03 19, 22:50)
4u.gif  dekui, dabar jauciuosi ramesne.. galvojau gal jau kazkas blogai man  blush2.gif



Matyt buvai filmų prisižiūrėjusi, kur nekaltos mergaitės prarasdamos nekaltybę orgazmą pajunta. Realiam gyvenime tokio dalyko negirdėjau. Žinok tai užtrunka. Reikia išmokti klausytis savo kūno ir kad tavo kūno klausytų ir tavo partneris. Bet čia ateis savaime (žinoma ne per pirmuosius kartus), net nereikia jokių pastangų. O prezervatyvai čia tikrai ne prie ko. Patikėk manimi, su jais galima ir kelis pajusti.

Dar tai labai priklauso ir nuo emocinės būsenos ir nuotaikų. Nuovargis, stresas ir visi neigiami pojūčiai yra orgazmo priešai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samira: 21 kovo 2008 - 14:16
Sveikos merginos,as tai manau,kad gumytes skirtos neturintiemas pastovaus partnerio arba retus santykius.Labai jau brangiai atseitu,mes su vyru paskaiciavom,kad per menesi ir 100lt gali neuztekt ir isvis nelabai suprantu sexsa per guma,bet yra teke naudotis. mirksiukas.gif
Atsakyti
Na gal ir tavo tiesa, bet jei butum gerus KT 5 metus ir jaustum salutinius paveikius, tai ka rinktaisi apsaugai?
Atsakyti
As kt geriau truputi daugiau nei 5 m. ir vel beveik metai geriu.Jauciuos puikiai nes naudoju tokius kurie man tinka.Ju yra ivairiu ir nevisi ir nevisom tinka,bet yra moteru kurios kt isvis negali naudot.Na jai man netiktu kt tai nezinau ka rinkciausi,bet tikrai ne gumytes mirksiukas.gif
Atsakyti
Na aš du metus naudoju evra pleistrą,bet ketinu nutraukti,nors pašalinio poveikio nejaučiu.Labai jau baisus nuodas man atrodo tie kontraceptikai,pradėjau naudoti nes kitos išeities nemačiau,labai bijau nestuke.gif .Teks gryžti prie gumyčiu ax.gif ,nors aišku terlionės su jomis daugiau,bet sveikatai kenkia mažiau,o paskui gal kas išras kokią modernią apsaugą mirksiukas.gif ,kad mums mažiau kankintis reikėtų su tom visom nesamonėm. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristiandra @ 2008 03 22, 18:16)
Na aš du metus naudoju evra pleistrą,bet ketinu nutraukti,nors pašalinio poveikio nejaučiu.Labai jau baisus nuodas man atrodo tie kontraceptikai,pradėjau naudoti nes kitos išeities nemačiau,labai bijau nestuke.gif .Teks gryžti prie gumyčiu ax.gif ,nors aišku terlionės su jomis daugiau,bet sveikatai kenkia mažiau,o paskui gal kas išras kokią modernią apsaugą mirksiukas.gif ,kad mums mažiau kankintis reikėtų su tom visom nesamonėm. biggrin.gif


As 5 metus geriau KT ir nusprendziau jau nebegerti, gal tom kurios jau turi vaiku ir nebaisu, bet man tai baisu del to kad bus problemu kai planuosiu pastoti, o dabar naudosim gumytes ax.gif
Atsakyti
Neturiu nieko pries gumytes smile.gif jau geriau gumukai negu neplanuotas nestuke.gif rolleyes.gif
Atsakyti
kazkaip labai agituoju hihihi.gif bet man gumytes ne schmoll.gif
aisku jos geriau , kai nera pastovaus partnerio... bet man jausmas - jokio malonumo, net nutrina . naudoju KT, kuriose nedidelis kiekis hormonu.
Atsakyti
QUOTE(ladybird05 @ 2008 03 24, 17:05)
Neturiu nieko pries gumytes smile.gif jau geriau gumukai negu neplanuotas  nestuke.gif  rolleyes.gif


Visiskai pritariu, o poto isgirsti " oj galvojom kad nepastosim.. " mirksiukas.gif
Atsakyti