Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 8

Turiu tokį klausimėlį-gal kuri susidūrėt.Jei metastazės kepenyse apkalkėja,kokios prognozės ateičiai galėtų būti?Gal kuri žinot apie tai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zavinga akimirka @ 2008 03 18, 21:09)
Na  kiekvieno ligoniuko atvejis kitoks, cia turbut sunku ka patart
As cia retokai uzklystu, ir nezinau ka paciai spinduliavo, bet tik noriu nuramint ir is savo patirties galiu pasakyti, kad geriau pasikliauti daktarais ir neskubeti i echoskopija.
Juk organai turi atsistatyti po spinduliu. Man spinduliavo dubeni, o kai pirma karta ziurejo ( po 2 men) pazystama echoskopuotoja, tai sake, kad vaizdelis nekoks- slapimo pusles sieneles virs 1 cm storio, zarnos irgi pazeistos spinduliu, kazkas apdege, kazkas sutine, sunku ka nors ir pamatyt. ir ji pati sake- geriau palaukt, kol atsistatys audiniai.
Daugiau optimizmo ir pasitikejimo daktariukais- juk jie zino ka daro  4u.gif 

na ir stiprybes  4u.gif

Aciu wub.gif

Siandien pabandziau prisiregistruoti pas mamologa pasitikrinimui po viso gydymo. Tik birzelio pabaigai yra talonu. O radiologas sake, kad nueiciau po menesio doh.gif Na ir ka daryt???

Gyvenu jau mintim apie sanatorija rolleyes.gif

Ryke, as irgi vilniete. Reikes kada susitikti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(romantikė @ 2008 03 19, 19:34)
Aciu  wub.gif

Siandien pabandziau prisiregistruoti pas mamologa pasitikrinimui po viso gydymo. Tik birzelio pabaigai yra talonu. O radiologas sake, kad nueiciau po menesio  doh.gif Na ir ka daryt???




As tokiais atvejais einu tiesiai prie reikiamo kabineto ir laukiu kol iseis kokia sesute, pasakau kodel atejau, kad man labai neramu ir noreciau anksciau pasitikrinti, nes taip liepe gyd, uzklausiu gal kabinete turi talona ir jos dazniausiai randa smile.gif na arba kokia nors iseiti vistiek pasiulo.

Svarbiausia nebijoti klausti.


Siulau pabandyti si buda 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(zavinga akimirka @ 2008 03 19, 19:33)
As tokiais atvejais einu tiesiai prie reikiamo kabineto ir laukiu kol iseis kokia sesute, pasakau kodel atejau, kad man labai neramu ir noreciau anksciau pasitikrinti, nes taip liepe gyd, uzklausiu gal kabinete turi talona ir jos dazniausiai randa  smile.gif  na arba kokia nors iseiti vistiek pasiulo.

Svarbiausia nebijoti klausti.
Siulau pabandyti si buda  4u.gif


blush2.gif Ai, niekad taip nedariau. Kiek save atsimenu visada saziningai laukiau eileje grieztai nurodyta talone diena. Bet, jauciu, teks save perlauzt...del svarbesnio rezultato ax.gif
Atsakyti
QUOTE(romantikė @ 2008 03 19, 21:21)
blush2.gif Ai, niekad taip nedariau. Kiek save atsimenu visada saziningai laukiau eileje grieztai nurodyta talone diena.  Bet, jauciu, teks save perlauzt...del svarbesnio rezultato  ax.gif



Tiesa sakant cia liga mane ishmoke uz save kovot.
As irgi buvau nedrasi, kukli, teisinga, sazininga. Bet baime pasirodo buvo gerokai didesne ax.gif
Juolab cia nera nieko nesaziningo- tiesiog paklauskit ir viskas

sekmes !
Atsakyti
QUOTE(zavinga akimirka @ 2008 03 19, 21:37)
Tiesa sakant cia liga mane ishmoke uz save kovot.
As irgi buvau nedrasi, kukli, teisinga, sazininga. Bet baime pasirodo buvo gerokai didesne  ax.gif
Juolab cia nera nieko nesaziningo- tiesiog paklauskit ir viskas

sekmes !


ir dar seimos daktare mane primoke susidraugaut su reikiamais daktariukais, pas kuriuos nuolat reiks tikrintis.
Nors esu ypatingai nekomunikabili, kazkaip persilauziau ir del savo sveikatos galiu padaryti viska ax.gif .
Atsakyti
Labutis 4u.gif Gal kas galit man paaiškinti apie markerio atlikimo svarbą sergant neHodžkino limfoma{kepenų vėžiu}.Kai apsilankymo metu pas daktarą paklausiu kokie mano vyto kraujo atsakymai ir ar daromas markeris jis sako: taip.Šiandien patikros metu, vėl paklausiau apie markerio parodymus.Tai daktaras pradėjo kažkaip muistytis ir aiškinti kad jo atveju labiau žiūri kraujo parodymus,o markeris čia kaip ir nesvarbu...Taip ir likau vėl durnės vietoj nieko nesužinojus...tipo viskas gerai,o kad būtų kaip anksčiau tikrai taip nebebus...ir pratęsdamas nedarbingumo lapelį,jame paminėjo galimą recidyvą...Nieko nebesuprantu doh.gif
Atsakyti


Turiu atsisveikinti,tikuosi neilgam,nes rytoj i ligonine...
Tikiuosi palaikysit uz mane kumscius...
Atsakyti
Ar žinote apie galimybę registruotis pas medikus internetu.
https://ipr.sergu.lt/Istaigos.List.asp

Man atrodo, kad atvykimo dieną dar reikėtų pasitikrinti registratūroje, ar jūsų korelė pateko pas Jūsų lankomą mediką.

Shaiba, ramaus miego. Gerų rezultatų, kumštukus palaikysime, net špygutes (nors nelabai gal gražu, gal geriau veikia g.gif ).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adis: 19 kovo 2008 - 22:16
Perskaičiau naujieną: KMUK įdiegtas naujas magnetinio rezonanso aparatas, kuriuo bus galima atlikti įvairiausius tyrimus, taip pat krūtų tyrimus. Tiesa, kol kas visos naujovės bus įsisavintos ir pradėtos taikyti tik po birželio mėn., bet vis tiek tai žingnis į priekį smile.gif. Straipsnelis apie tai čia

Su artėjančia pavasario švente 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shaiba @ 2008 03 19, 22:01)
Turiu atsisveikinti,tikuosi neilgam,nes rytoj i ligonine...
  Tikiuosi palaikysit uz mane kumscius...


Laikom visa diena ax.gif Tikiuosi, kad pades rolleyes.gif
QUOTE(adis @ 2008 03 19, 22:14)
Ar žinote apie galimybę registruotis pas medikus internetu.
https://ipr.sergu.lt/Istaigos.List.asp

Zinau apie sia galimybe, naudojames kartais drinks_cheers.gif

QUOTE(Ūkanota @ 2008 03 21, 09:25)
Perskaičiau naujieną: KMUK įdiegtas naujas magnetinio rezonanso aparatas, kuriuo bus galima atlikti įvairiausius tyrimus, taip pat krūtų tyrimus. Tiesa, kol kas visos naujovės bus įsisavintos ir pradėtos taikyti tik po birželio mėn., bet vis tiek tai žingnis į priekį  smile.gif. Straipsnelis apie tai čia

Su artėjančia pavasario švente  4u.gif

Liuks zinia thumbup.gif

Pasibaige mano svitinimo etapas. Reiskia ir aktyvaus gydymo laikotarpis praeityje. Pries akis - gyvenimas...

Su artejancia pavasario svente!!!! wub.gif
Atsakyti
Deganti, kovas pradėjo trečią dekatą. Tiksliai nežinau, kuri kovo diena Tau ypatinga ir išskirtinė. Noriu palinkėti Tau nuostabaus, prasmingo gyvenimo, linkiu, kad išsipildytų didžioji svajonė.

user posted image

Dainuoja naują dieną
Pavasario rytas
Neapsakomas grožis!
Srūva saulės šviesa.


Su nuostabia pavasario švente, mielosios. Kuo daugiau šviesos akimirkų mūsų kasdienybėje.


Atsakyti