Įkraunama...
Įkraunama...

Decupažas

white tea...kokia tu jau cia naujoke...visas temas istudijavus... schmoll.gif biggrin.gif ir pati gali imtis arbo patarineti:)) rolleyes.gif
Atsakyti
na kol kas laukiame Agos atsakymo,aš irgi už atskiras temas,gal ir man kyla klausimų,bet aš ekspermentatorė iš prigimties ,tai paimu ir išmėginu,ką sugalvoju,o būtų gerai su kažkuo dalintis ir tokiais dalykais,tad labai labai viliuosi,kad Supermama leis atidaryti sub forumą.

Atsakau į Gabii_ klausimą,montuojama su Adobe Photoshop ir Corel programomis

Pasiskaityk temose mamos kompiuteris.

O čia noriu parodyti savo mokinių darbus,labai jais didžiuojuosi,nes žmonės pirmą kartą išgirdo kas tas decupažs ir padarė labai gražius darbus ,tų dviejų pakabų autorius vyras smile.gif tad būtinai atkreipkite dėmesį.


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 19 kovo 2008 - 20:44
QUOTE(rrr? @ 2008 03 19, 20:22)
Labai jau jie ne kokie, bet pirmas blynas juk buna prisviles  biggrin.gif

ax.gif prasau... vertinkit. Bukit atviros ir teisingos  biggrin.gif
Tik ziuriu, labai jau mazos nuotraukytes. Kazkaip nesigauna nei ikelt, nei normaliai parodyt  ax.gif


bandau taip det. norisi man jusu komentaru ir patarimu ax.gif darbeliai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rrr?: 19 kovo 2008 - 20:48
nu kokie groziai... wub.gif puiki mokytoja cia turbut... biggrin.gif noreciau ir as pas tave i kursus...bet va kad vilniuj...pirmadieni buvau..tai siaubas kazkoks...su zenelapiu apsikabinus...grybauju... doh.gif
vat kaune butu neblogai...justess...imkis gi mus pamokyti..ir pinigeliu uzsidirbtum...o ismokt kiek ismokumem...reikia juk patirti perduoti...savo antrininkus uzsiauginti.... mirksiukas.gif
Atsakyti
Vat ir aš truputuką pagalvojau pagalvojau rolleyes.gif ir ... - Jei žmogus neranda laiko pasiskaityti kas prie ko ir pan., tai kaip jis ras laiko pačiam procesui blink.gif ?
Jam reikės dvigubai, o net ir trigubai daugiau laiko doh.gif
Tai va...
Tai dabar kas iš mūsų arogantiškos - ar žinančios, bet ilgainiui tampančios apatiškos tiems patiems klausimams, ar tos kurios nori žinoti, bet "neturi laiko" apie tai skaityti...

na aš čia šiaip... daugiau retorinės mintys...

P.S. iš esmės aš už daugiau temų, bet jos neišgelbės nuo " nerandančių laiko" lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IF...: 19 kovo 2008 - 21:07
QUOTE(IF... @ 2008 03 19, 23:04)
Vat ir aš truputuką pagalvojau pagalvojau  rolleyes.gif ir ... - Jei žmogus neranda laiko pasiskaityti kas prie ko ir pan., tai kaip jis ras laiko pačiam procesui  blink.gif ?
Jam reikės dvigubai, o net ir trigubai daugiau laiko  doh.gif
Tai va...
Tai dabar kas iš mūsų arogantiškos - ar žinančios, bet ilgainiui tampančios apatiškos tiems patiems klausimams, ar tos kurios nori žinoti, bet "neturi laiko" skaityti...

na aš čia šiaip... daugiau retorinės mintys...

P.S. iš esmės aš už daugiau temų, bet jos neišgelbės " nerandančių laiko"  lotuliukas.gif

pritariu 100 %...jei nori kazka suzinoti, tai netik cia visas temas perskaitysi, bet ir visa interneta iskapstysi...aisku klausimu kyla..katais rolleyes.gif r tokios nerandancios laiko perskaytiti...nemanau kad labai kazka ir daro...tik siaip pasidomi...nes be kantrybes, tai... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2008 03 19, 22:07)
If,aš geriau patyliu,kai nnoriu atsakyti,o ne rašau,kad paskaitykite visas temas,bet tikrai susisteminta informacija dar neikam nepakenkė ,tad laukiam laukiam Agos smile.gif


Šiaip dar nė vienai to nepasiūliau tongue.gif Beja dauguma nereguoja, tačiau būna gi ir prastos nuotaikos ir t.t - na ir pasako...
Nematau tame nieko ypatingo, čia juk forumas - erdvė virtuali, bet žmonės tai gyvi, su savo emocijom, mintim - ir nieko čia nepakeisi - o jei visi tylėsim, tai kas tada?..
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2008 03 19, 21:07)
If,aš geriau patyliu,kai nnoriu atsakyti,o ne rašau,kad paskaitykite visas temas,bet tikrai susisteminta informacija dar neikam nepakenkė ,tad laukiam laukiam Agos smile.gif


blink.gif o tai craft forume nepakankamai info susisteminta? Tada siame forume net neverta daryti jokiu sub temu, nes naudos bus didelis 0
Atsakyti
kažko nesupratau smile.gif aš sakau ,kad ten man patinka informacijos susisteminimas,o čia jo negali net būti ... nes viskas viename katile.
Atsakyti
Kas čia šiandien per diena, kad visos tokios irzlios? blink.gif Taigi kai paklausia , paprašo patarimo visada kažkas atsako, dar nebuvo nei vieno neatsakyto klausimo, tik nereikia norėti, kad per 5 min. atsakytų, nesėdi gi čia visažiniai visą laiką rolleyes.gif Bet ir aš tokios nuomonės, jei tingi žmonės 2 puslapiais atgal pažiūrėti kur yra atsakymas į rūpimą klausimą, tai rašyk nerašęs- nepadės. Pati irgi išmokau iš interneto, jokių klausimų neuždavinėdama, nors pirmą kartą perskaičiau apie vienkomponenčius ir dvikomponenčius niekaip nesupratau apie ką čia kalba eina biggrin.gif Gyvenkim draugiškai, nemaloniai nuteikia tie kivirčai group.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2008 03 19, 22:23)
blink.gif  o tai craft forume nepakankamai info susisteminta? Tada siame forume net neverta daryti jokiu sub temu, nes naudos bus didelis 0


Matai gi žmonės "neturi laiko", viskas turi būti kaip 2*2
Va kilo mintis , kad pirmam puslapyje didelėm raidėm įdėt nuorodą į paslaugų skyrelį, kur jau pagamintų darbelių yra - tereikės užsisakyt - ir va dekupažas jau pas jus namie tongue.gif

Ką tik pabandžiau į SM paiešką įvest "vienkomponentis" - 10min. ir jau visa info prieinama - tikrai nereikia skaityti visų temų - toks gyvenimo palengvinimas, o juo beveik nieks nesinaudoja blink.gif

P.S. tai kad nepykstam, tik diskutuojam aktualiu klausimu, už tai tiek daug minčių ir emocijų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IF...: 19 kovo 2008 - 21:40
QUOTE(Lachesė @ 2008 03 19, 21:28)
kažko nesupratau smile.gif  aš sakau ,kad ten man patinka informacijos susisteminimas,o čia jo negali net būti ... nes viskas viename katile.


pirmame poste, kiek man yra teke matyti -yra nuoroda i craft foruma-kiek naujokiu realiai sugeba perskaityti pati pirmaji posta ir uzsukti i ta foruma-speciau, kad nelabai kuri ta daro, nes tikrai apsilankius ten ir viska sistemiskai perskaicius -nebutu cia tu nuolatiniu "zliumbimu", kad negali perkskaityti tiek daug SM beprasmiu temu
todel ir sakau, kad jei mes bandysim pakartoti craf forumo subtemas - niekas nepasikeis, vis tiek jos tinges skaityti ir tada jau zirs, kad per daug tu specialiu temu, vel netures kada ju skaityti
Atsakyti