Įkraunama...
Įkraunama...

Decupažas

Na nereikia taip neigiamai galvoti smile.gif aš manau,kad situacija pagerės smile.gif ir pagerės būtent tiems naujiems žmonėms,kurie nežino,net kas tai yra.

Na tada galėsite tikrai sakyti,eiti ten ir skaityti smile.gif o tiesa dėl pirmo puslapio,tai jis man atrodo per daug prigrūstas,nes yra toks dėsnis ,kad žmogus nebepastebi jau septinto iš eilės einančio objekto,tiesiog akis nebefiksuoja jo.

Aš tik gero norėjau,o ne ginčą įplieksti,manua,kad tas geras ir įvyks.
Atsakyti
Situacija nėra niekam bloga, Lachese. Tiems naujiems žmonėms patarimas paprastas - skaityti, domėtis. Aš kaip tik manau, kad temų suskirstymas bus patogesnis tiems, kas užsiima dekupažu, o ne servetėles kaupia.

Pavyzdžiui man įdomu kaip be specialaus vaško padaryti sendinime apsitrynusius kampus gražiai? Įdomu kuo keisti medžio spalvą (sakykim, kad įgautu bordo atspalvį);
Paklausti nedrąsu, nes tikrai neperskaičiau visų temų blush2.gif , o gal kažkas jau tai nagrinėjo. Vienintelis būdas ieškoti per paiešką. Tačiau jei dekupažo tema būtų susisteminta - būtų aišku kur ieškoti. Pvz. "kitos sendinimo gudrybės" rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(white tea @ 2008 03 19, 22:46)
Aš kaip tik manau, kad temų suskirstymas bus patogesnis tiems, kas užsiima dekupažu, o ne servetėles kaupia.

.. nukrypstant nuo "naujokių" temos ... blush2.gif
Tarp kitko, kai pabandziau dekupažo popieriu thumbup.gif - į servetėles net žiūrėt negaliu schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ji: 19 kovo 2008 - 22:49
QUOTE(Lachesė @ 2008 03 19, 22:17)
Aš tik gero norėjau,o ne ginčą įplieksti,manua,kad tas geras ir įvyks.


tuomet nuosirdziai linkiu visoms sistemintojoms, kad netektu paskui gauti is tu "naujokiu" spyrio
Jauciu justee tikrai nebenores to apsiimti, ypac, kai paciai teko isgirsti visokiu nepasitenkinimu, kad kokio nors paveiksliuko duomenu bazeje nera ar pan.
Atsakyti
QUOTE(Ji @ 2008 03 19, 22:49)
.. nukrypstant nuo "naujokių"  temos ...  blush2.gif
Tarp kitko, kai pabandziau dekupažo popieriu  thumbup.gif  - į servetėles net žiūrėt negaliu  schmoll.gif



kartais vis tiek teks ir servetėlių atiprašyti tongue.gif , dekupažinis, velo, ryžinis - nėra ką lyginti suservetėlėmis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(white tea @ 2008 03 19, 22:52)
kartais vis tiek teks  ir servetėlių atiprašyti tongue.gif , dekupažinis, velo, ryžinis - nėra ką lyginti suservetėlėmis biggrin.gif

tenka blush2.gif ypač kai savo vyriasniosios klasės mergaitėms organizavau dekupažo pamokėlę (nemažai servetėlių išnešė) thumbup.gif ... dukra gavo komplimentą "kaip faina turėt tokią kūrybigą mamą" .
ir pakabų dekoravimui wub.gif

Lahese, ta vyro dekoruota "leopardu" thumbup.gif ir dėžutė su bantuku wub.gif wub.gif wub.gif (ar popierinė?)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ji: 19 kovo 2008 - 22:59
dėžutė atkeliavus iš azijos,bijau tik pameluoti miestą,lyg iš Honkongo. Ji medinė ir kaspinėlis ten jau buvo.

Dėžutė labai dailiai pasendinta ,noriu pasakyti,kad kursai šiuo atveju atskleidė žmonių didelį kūrybinį potencialą ir aš tikrai nesu sutikusi nei vieno negabaus mokinio,tad decupažas yra labai geras menas -neturintiems patirties smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2008 03 19, 23:11)
Dėžutė l


labai skoninga wub.gif
Atsakyti
QUOTE(white tea @ 2008 03 19, 22:46)

1. Pavyzdžiui man įdomu kaip be specialaus vaško padaryti sendinime apsitrynusius kampus gražiai?
2. Įdomu kuo keisti medžio spalvą (sakykim, kad įgautu bordo atspalvį);


1. Jokio ypatingo vaško nereikia. Imi žvakę ir trini tas vietas, kurias nori 'pasendint', logiškiausia trint kampus, turi atrodyt lyg nuo laiko apsitrinęs daiktas, o ne specialiai sendintas. Arba lakuoji porą sluoksniu tas vietas, kurios bus aptrintos, tada ant viršaus dažų sluoksnis ir išdžiūvus praeini švitriniu smile.gif

2. jei nori, akd matytųsi medžio faktūra, bet įgautų atspalvį kokį nors, galima naudot beicą norimos spalvos arba akvarėlę

smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marzde: 19 kovo 2008 - 23:27
arba galima paprastai nudažyti ir po to šveisti su švitriniu ,va taip iššvitrinau vieną dėžutę

user posted image

ji dar sendinta dvikomponenčiu prancūzišku ,tik pavadinimo nebeįžiūriu doh.gif
Atsakyti
yahoo.gif galų gale ir aš kažką padariau. o tai tik žiūrėdavau pastarąjį laiką į jūsų darbus ir seiles varvinau. Matyt, buvo mane palikus dekupažo mūza... cray.gif - ką tik padarydavau, tekdavo nuplaut... o šįkart iki lakavimo priėjau lotuliukas.gif .

Va
user posted image
Papildyta:
o čia kitu kampu
user posted image

Atsakyti
nugi labai grazu wub.gif tie lapai man labai patiko... rolleyes.gif
Atsakyti