Įkraunama...
Įkraunama...

Decupažas

Ačiū už patarimus smile.gif
tačiau nei beicu, nei akvarele man nesiseka isgauti norimo atspalvio...na, kaip raudonmedis būna išblukęs, smelio, jūros nušiūruotas...pilkšvas su bordo... teks dar pasikankinti, bet beicas labai beee...
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2008 03 20, 00:38)
nugi labai grazu wub.gif tie lapai man labai patiko... rolleyes.gif

ačiū. servetėlę su lapais buvau pasiėmus per svapą, man ji irgi labai graži
Atsakyti
Dar pasiūlymas imti paprasto akrilinio lako ir pasimašyti reikaimą spalvą ir plonais sluoksniais tepti,o po to su stambiu švitriniiu padaryti pagrindinius ruožus,ir galiausiai su švelniu išvalinti,jeigu nori nublukusios spalvos įmaišyk balto guašo,jis labai balina visas spalvas,tiesa,dar priklauso ant kokio medžio darai visą šitą reikalą,gal jis nelabai įgeria dažą? tai ir sunku dėl to.


Dailūs šešėliai ,bet man lyg kažko truputį trūksta,gal tas baltas fonas per daug kontrastuoja,gal jis galėtų būti šiek tiek pereinančių rudeninių gelsvų spalvų.

IR kompozicija trupučiuką pakibusi,gal reikėtų apačioje kairiau nedidcko lapo kampuko,kad apvaldytum visą plotą,nereikia bijoti išlįsti už kontūro.
Atsakyti
va va, apie lapuka aš irgi svarsčiau, bet net nežinau, kodėl neužlipdžiau g.gif ...
ir dėl balto fono sutinku ax.gif . bet vistiek džiaugiuosi, kad nors kažkas gavosi , nes nebenoriu daugiau tokių tuščių periodų..
Atsakyti
Labai stengiausi neužgauti savo pasiūlymais,tiesiog pasigendu decupažo temoje konsruktyvių pasiūlymų ir kritikos ,pasakysiu,kas Srapbooking tema čia tobuliasias pavyzdys,ten ir pagirti ir pakritikuoti vienodai yra gerai.


Labai ir man tie tušti periodai nepatinka,bet pas mane kitos priežastys .....

Tiesa,niekada nieko nesu plovus,kurioje stadijoje pas jus vyksta plovimas ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 20 kovo 2008 - 00:42
QUOTE(oaze @ 2008 03 20, 02:10)
va va, apie lapuka aš irgi svarsčiau, bet net nežinau, kodėl neužlipdžiau  g.gif ...
ir dėl balto fono sutinku  ax.gif . bet vistiek džiaugiuosi, kad nors kažkas gavosi , nes nebenoriu daugiau tokių tuščių periodų..


o pagal mane nieko nieko netruksta, ryskiai matosi grazus margi labai biggrin.gif saunuole
Atsakyti
QUOTE(white tea @ 2008 03 20, 00:46)
Ačiū už patarimus smile.gif
tačiau nei beicu, nei akvarele man nesiseka isgauti norimo atspalvio...na, kaip raudonmedis būna išblukęs, smelio, jūros nušiūruotas...pilkšvas su bordo... teks dar pasikankinti, bet beicas labai beee...


Dar beica galima maišyti su pigmentais ir išgauti tikrai daug atspalvių. Senesnio medžio įspūdis išgaunamas į beicą pilant balto, juodo pigmento (žinoma po nedaug) - žodžiu eksperimentuoti reikia. mirksiukas.gif
Atsakyti
Lachesė, tu tikra šaunuolė....mums naujokėms tikrai daug stimulo priduodi......
ir dar kai matai, kad tobulėt ir kurt iki begalybės...............
Ai , eisiu vėl kažką bandyti............

dar norėjau paklausti, ar teko dirbti su dvikomponenčiu aliejiniu pagrindu.....
Jį tokį nusipirkau, vis bandau, bet su tais trukinėjimais nelabai sekasi......
Kažin kur apie tai galėčiau pasiskaityti....... (tuoj tuos buteliukus nufotkinsiu ir įkelsiu foto.)

P.S. tik nepykit, jei kur diskutavot, o aš iš karto klausiu, nepasiieškojusi....
Patikėkit, daug jūsų čia forume apie tai skaitinėju, bet jei kada rašėt, o aš tokio lako neturėjau, neužsifiksavo................ ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IF... @ 2008 03 20, 09:41)
Dar beica galima maišyti su pigmentais ir išgauti tikrai daug atspalvių. Senesnio medžio įspūdis išgaunamas į beicą pilant balto, juodo pigmento (žinoma po nedaug) - žodžiu eksperimentuoti reikia.  mirksiukas.gif


Ačiū.
Peržiūrėjau Tavo darbus galerijoje. Man labai patiko. Čia ne šiaip paaikčiojimas. Tavo darbai kitokie, jie saviti. Yra stilius, pojūtis. Man tikrai patiko. wub.gif
Atsakyti
nu bandau kelti foto

dvokomponentis lakas aliejiniu pagrindu

user posted image

ir patina. Ją parsivežiau iš Švedijos, tik nelabai man su ja pavyksta dirbt, ji man visiškai nusivalo, gal reikia su kuom maišyti??? g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2008 03 20, 01:40)
Labai stengiausi neužgauti savo pasiūlymais,tiesiog pasigendu decupažo temoje konsruktyvių pasiūlymų ir kritikos ,pasakysiu,kas Srapbooking tema čia tobuliasias pavyzdys,ten ir pagirti ir pakritikuoti vienodai yra gerai.
Labai ir man tie tušti periodai nepatinka,bet pas mane kitos priežastys .....

Tiesa,niekada nieko nesu plovus,kurioje stadijoje pas jus vyksta plovimas ?

Nuplaunu (nuplaudavau), kai jau viskas padaryta, tik nenulakuota doh.gif - tai saplava, tai kompozicija, tai šiaip niekas blush2.gif nebepatinka... Tokiais atvejais aš labai ūmi ax.gif .

O už kritiką esu kuo nuoširdžiausiai dėkinga notworthy.gif , yra dar kur tobulėt, svarbu, kad niekas nesako, jog visai mesčiau šį reikalą...
Papildyta:
QUOTE(Arminux @ 2008 03 20, 11:22)
nu bandau kelti foto

dvokomponentis lakas aliejiniu pagrindu

user posted image

ir patina. Ją parsivežiau iš Švedijos, tik nelabai man su ja pavyksta dirbt, ji man visiškai nusivalo, gal reikia su kuom maišyti??? g.gif

user posted image

Tokį dvikomponentį išmečiau gun_bandana.gif - niekas man su juo nesigavo.. Iš vis niekas... Ar tau gaunasi?
Atsakyti
vat vat, dvi dėžutes bandžiau, kažkokia reakcija vyksta, bet skilinėjimų sunku rast.......... g.gif
Gal su kokiais aliejiniais reikia dirbt......o ne su akriliniais..........vis dar bandau...... schmoll.gif
Atsakyti