Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras knarkia...

[quote=Sinuhe,2005 04 18, 22:03]
Mano vyras be viršsvorio, ale knarkia tai bet kokia poza gulėdamas - dzin ar ant šono, ar ant nugaros biggrin.gif Ne vien svoris manau čia įtakos turi ax.gif

Mano" brangenybe"irgi be virssvorio,ale knarkia ir guledamas ir sededamas,o ipac po stikliuko:nors is namu bek.Viska isbandziau,bet teko susitaikyt.Kartais nakti sulakstau parukyti 3kartus,kol uzmiegu. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Ir ant pilvo knarkia,gal tik tyliau truputi. smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo November: 19 balandžio 2005 - 08:57
Man tai svarbiausia spėti užmigti iki knarkimo seanso, tada jau dzin - nieko negirdžiu. Bet jei nesuspėju, tai tada šakės - ir alkūne patrankau, ir bandau apversti, o kartais, kai visai visai šakės ir nervai ant ribos - išeinu kitan kambarin. Ale, seniai jau buvau išėjus g.gif , gal imu priprast?
Atsakyti
maniškis irgi knarkia ir ant šono ir visaip kaip nori. jei užmiegu pirma tai gerai , bet jei jis pirmas tai šakės. mes kol kas neturim vaikų, o kaip pas tas kurios turi ir diedas nerialai knarkia, jei vaikas mažas ir dar viename kambaryje guli ar leliaus neprikelia?
mano draugės vyras pasidarė nosies pertvaros operacija tai dabar knaria tik ant nugaros gulėdamas, man tai butų idealus variantas. dabar maniškis dantis tvarkosi (pagaliau priverčiau), o sekantis žingsnis tai bus ėjimas pas gydytoją dėl nosies pertvaros, be to man atrodo kad viršsvoris didelę itaką darbo, nes anksčiau taip nekrankdavo, o sportuoti tingi.
o kas tai per pleistrai nuo knarkimo?
Atsakyti
QUOTE(Asdi @ 2005 04 19, 09:27)
maniškis irgi knarkia ir ant šono ir visaip kaip nori. jei užmiegu pirma tai gerai , bet jei jis pirmas tai šakės. mes kol kas neturim vaikų, o kaip pas tas kurios turi ir diedas nerialai knarkia, jei vaikas mažas ir dar viename kambaryje guli ar leliaus neprikelia?
mano draugės vyras pasidarė nosies pertvaros operacija tai dabar knaria tik ant nugaros gulėdamas, man tai butų idealus variantas. dabar maniškis dantis tvarkosi (pagaliau priverčiau), o sekantis žingsnis tai bus ėjimas pas gydytoją dėl nosies pertvaros, be to man atrodo kad viršsvoris didelę itaką darbo, nes anksčiau taip nekrankdavo, o sportuoti tingi.
o kas tai per pleistrai nuo knarkimo?

Na vaiko neprikelia,dabar kai paaugo tai megdzioja kaip tetis knarkia smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Asdi @ 2005 04 19, 10:27)
maniškis irgi knarkia ir ant šono ir visaip kaip nori. jei užmiegu pirma tai gerai , bet jei jis pirmas tai šakės. mes kol kas neturim vaikų, o kaip pas tas kurios turi ir diedas nerialai knarkia, jei vaikas mažas ir dar viename kambaryje guli ar leliaus neprikelia?
mano draugės vyras pasidarė nosies pertvaros operacija tai dabar knaria tik ant nugaros gulėdamas, man tai butų idealus variantas. dabar maniškis dantis tvarkosi (pagaliau priverčiau), o sekantis žingsnis tai bus ėjimas pas gydytoją dėl nosies pertvaros, be to man atrodo kad viršsvoris didelę itaką darbo, nes anksčiau taip nekrankdavo, o sportuoti tingi.
o kas tai per pleistrai nuo knarkimo?


Maniškiui taip pat siūlė daryti nosies pertvaros operacija, bet pažįstami, kas darėsi atkalbėjo g.gif Mat po operacijos pagerėjimas trupmalaikis, o paskui vėl viskas išpradžių doh.gif
Atsakyti
aš tai imu baksnoti su alkūne jam į pašone mad.gif prikeliu, liepiu nebeknarkt ir viskas. tada stengiuos kuo greičiau užmigt.... nėr vaistų nuo šito... cry.gif
Atsakyti
Skaitau skaitau, bet niekas taip ir nepasiūlo, kaip nuo šiso bėdos gelbėtis... sad.gif
Maniškis knarkia nuolat: ant nugaros, ant šono, ant pilvo miegodamas, ar kai užsnūsta sėdėdamas prie teliko, kai buvo kūdutis, ir kai apriebėjo... Žodžiu, baisi bėda. Miegu ne tik kitoje lovoje, bet ir kitame kambaryje - pas vaikus, prižadina savo koncertais visus, tada imu mobiliaką ir skambinu jam - į kitą kambarį, tik taip aptyla kelioms minutėms. Nežinau kaip gelbėtis. O jau po baliukų - nu tikrai uždusint norisi, nėra vietos visame daugiabutyje, kur to klaikaus knarkimo nesigirdėtų... cry.gif
Atsakyti
Aš nusipirkau kamštukus į ausis. Šiek tiek padeda smile.gif
Atsakyti
Aš tai labai norėčiau, kad maniškis tik knarktų, bet jis dar ir dainuoja kai užmiega, bet kaip garsiai cry.gif iškart iš miegų pabundu. Vieną kartą tai įrašiau į telefoną jo dainavimą kai ryte daviau paklausyti tai nepatikėjo, kad turi tokį talentą. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Malvyna @ 2005 04 24, 14:35)
Aš tai labai norėčiau, kad maniškis tik knarktų, bet jis dar ir dainuoja kai užmiega, bet kaip garsiai cry.gif iškart iš miegų pabundu. Vieną kartą tai įrašiau į telefoną jo dainavimą  kai ryte daviau paklausyti tai nepatikėjo, kad turi tokį talentą. thumbup.gif

Ajetus... Kaip tai dainuoja blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
vakar per sveikatos laidą per TV reklamavo nuo knarkimo pleistrus kažkokius, juos reikia ant nosies užklijuoti. nežinau kiek kainuoja ir ar padeda, bet jei kaina bus ikandama tai būtinai reikės pabandyti. aš tai galiu blogiausiu atveju i kita kambari išeiti ar ką, bet nepatogiausia kai miegi kur nors svečiuose ir niekas kitas negali užmigti nuo jo knarkimo. doh.gif
Atsakyti
Dainuoja jisai kaip operos solistas galima sakyti, bet zodzius nelabai aiskiai taria. doh.gif
Atsakyti