Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras knarkia...

QUOTE(Malvyna @ 2005 04 27, 10:04)
Dainuoja jisai kaip operos solistas galima sakyti, bet zodzius nelabai aiskiai taria.  doh.gif

hah.gif megalol.gif
Aš irgi nuo savo gražuolio knarkimo baigiu jau mega_shok.gif fool.gif wacko.gif
ko tik nedarau ir gražiuju ir piktuoju. Net grikių pagalvę įsigijom, bet tai kad jis ant jos net nesiruošia miegot doh.gif ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE(Vio @ 2005 04 28, 15:27)
hah.gif  megalol.gif
Aš irgi nuo savo gražuolio knarkimo baigiu jau mega_shok.gif  fool.gif  wacko.gif
ko tik nedarau ir gražiuju ir piktuoju. Net grikių pagalvę įsigijom, bet tai kad jis ant jos net nesiruošia miegot doh.gif  ph34r.gif

Grikiu pagalve isbandytas reikalas ax.gif neveikia visai schmoll.gif
Atsakyti
as manau, kad maniskiui kuo paankiausios salygos knarkimui - per diena ziariai pervargsta, ant pilvo kas nereiketu kabo, nosies pertvara persisukus, o jei dar alucio pries miega ikala, tai doh.gif
mane uosviene pamokino, kaip galima bandytti gelbetis - kai tik isisiubaus, prie ausies pradeti cepseti
nakti neapsikentus ta ir pradejau daryti, tai jis pabudes i mane toooookiom akim paziurejo umn.gif , nu bent jau trumpam liovesi.
jis knaria visom pozicijom guledamas, tai kartais neapsikenciu, pasizadinu, ir sakau - nu kaip tau manes negalia, tu taip knarki, kaip man uzmigti? unsure.gif padeda thumbup.gif (matyt, sazine budri per nakti lieka)
ir dar del nosies pertvaros operaciju - mano mamai pries 5 metus dare, nieks neataugo, o jei ir ataugtu, nebutu taip blogai, kaip buve
Stiprybes, likimo seses wub.gif
Atsakyti
Žiuriu knarkimas- vyru palydovas ir "draugas". Maniškis, kad ušplėšia, kartais su pašnekėjimais. ko tik nedarau: ir už nosies griebiu, ir ant šono verčiu, galiausiai perpykus prižadinu ir į kitą lovą iškomandiruoju. Užmigti prieš jo knarkimą man neišeina, nespėju, nes tik jis padeda galvą ant pagalvės ir lūžta.
Kai kantrybė trūko, nutempiau pas nosies gydytoją. Tai sakė reikia pertvarą operuot, bet daug kas ir sakė, kad niko gero nepadeda tos operacijos. Dar įdomiai tas gydytojas šnekėjo, kad Vilniuj ir dar kažkur yra laboratorijos kur žmogus maždaug parai užmigdomas ir tiriama nuo knarkia. Kaži, ar veiksminga g.gif
O dėl tų pleistrų tai ir aš susidomėjau, arba galvoju gal šiaip vaistinėj paprašyti ko nors nuo knarkimo. Gal yra kokių priemonių.
Atsakyti
Maniškis irgi naktim reumoja. Ko aš tik nedariau. Dabar išeitį esu radus, nors ir ne visada padeda, bet naudos yra. Kai pradeda knarkti švelniai už smakro paėmus atlošiu galvą atgal. Kol taip guli - neknarkia. listen.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasarėlė @ 2005 04 29, 15:20)
Tai sakė reikia pertvarą operuot, bet daug kas ir sakė, kad niko gero nepadeda tos operacijos.

Tai tikrai doh.gif . Maniškiui išoperavo, bet kaip kriokė, taip kriokia. Tiesa, sloga nebekamuoja taip, kaip anksčiau smile.gif
Atsakyti
Tos pacios bedos doh.gif Nu neimanoma blink.gif
Skaiciau, kad jau daromos operacijos: implantuojama plokstele i minkstaji gomiuri.LAukiam, kol ir i Lietuva ateis sios operacijos metodika ir taikymas ax.gif
Atsakyti
Šiaip tai mano vyras sako, kad aš knarkiu blink.gif blush2.gif
Gal dėl to, kad labai kietai miegu paskutiniu metu? ax.gif
Maniškis knarkia tik po baliaus smile.gif
Atsakyti
Vaje, Agotuk, tokią temą užvedei doh.gif Skaitau tavo postus - lyg aš pati rašyčiau. Miegot neįmanoma blink.gif Knarkia visom pozom. Ir vartau, ir baksnoju, ir nosį kemšu, ir pagalvę užmetu ir neapsikentusi pendelį įvarau biggrin.gif Nieks nepadeda. Tik jis neapsikentęs mano baksnojimų, į kitą kambarį išeina. Tada bent kiek tyliau palieka tongue.gif
Prieš kelis metus pirkom spec. Bauer pagalvę. Sumokėjom, blyn, 400 Lt blink.gif - Š... Efekto jokio schmoll.gif

Uuui, negaliu, kaip pykstu ant knarklio mad.gif
Atsakyti
Aktuali problema, maniskis kartais taip uzknarkia kad baisu. Tai as ėmuosi kraštutinių priemonių, prie lovos stovejo vandens puodelis tai užpyliau tai kaip pašoko blink.gif galvojau namas sugrius. Bet veiksminga tik tam kartui. doh.gif Ir dar kas labai nervina kad jis netiki, kad taip baisiai knarkia, tai paėmiau ir įrašiau tą jo knarkimą, poto jokių priekaištų nebuvo. biggrin.gif
Atsakyti
O mano vyras pradėjo knarkti tada kai nutuko. Negaliu pernešt aggressive.gif bash.gif
Atsakyti
Knarkimo problemą norėčiau spręsti taip - kai vyras užknarkia (jis pas mane dar ir išsižiojęs knarkia), atsinešti saują druskos ir pripilti į burną. Savo mintimis pasidalinau su mama... Tai ji davė dar geresnį receptą - sako atsinešk maltų pipirų thumbup.gif Suveiktų garantuotai ir problema išsispręstų akimirksniu. Netikit? Ir visai nebrangu. Tingiu tik naktį į virtuvę pėdint, nors noras žmogui padėt milžiniškas. Et reikia įprast tradicinius prieskonius prie lovos laikyt. Bet kad brungiausias nematytų - bo kartą paragavęs ir juos matydamas šalia neis miegot...taigi mum blūdydamas trukdys laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 04 gegužės 2005 - 01:27