Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras knarkia...

QUOTE(blondinas Nr.35 @ 2008 05 03, 08:15)
kiek yra mire nuo sios ligos?

Man šuniui reikia tokios kaukes, neimanoma pamiegot biggrin.gif
Atsakyti
Manasis neknerkia kai guli ant šono. O jei ant nugaros tai košmaras...tada jam smugių iš kojos lavina(vistiek nejaučia) biggrin.gif ir kartais dar nosį užkemšu devil.gif
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.35 @ 2008 05 03, 07:15)
kiek yra mire nuo sios ligos?

kasmet nuo sios ligos mirsta 2% pasaulio zmoniu.
Atsakyti
QUOTE(mildosius @ 2008 05 03, 21:45)
kasmet nuo sios ligos mirsta 2% pasaulio zmoniu.


2% nuo 6 mlr yra 120.000.000 zmoniu

O pasaulyje kasmet gimsta 80.000.000 ...vadinasi po 150 metu zemeje neliks zmoniu.

Nelankiai matematikos pamoku?
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.36 @ 2008 05 04, 15:13)
2% nuo 6 mlr yra 120.000.000 zmoniu

O pasaulyje kasmet gimsta  80.000.000 ...vadinasi po 150 metu zemeje neliks zmoniu.

Nelankiai matematikos pamoku?

as pati tikrai neatlikineju tokiu skaiciavimu, o tiesiog pasakau ka man teko skaityti. tikrai negaliu tvirtinti kad tai yra absoliuti tiesa. esme tik tokia kad tamsta absoliuciai nenutuokiate apie sia liga, ir bandote del kazkokiu man nesupratamu priezasciu prikibti prie manes. cia yra tema apie knarkima, moterys klausia kaip isgydyti sia liga, tai as su jomis ir pasidalinu patirtimi, nes matau, kad daug kas nera girdeje apie knarkimo gydyma ir sios ligos sukeliamas pasekmes. kazkaip atrodo kad tos pasekmes jau ir jus paliete rolleyes.gif
prie ko dar prikibsite, blondinas Nr.36?
Papildyta:
specialiai dabar susiradau ta literatura kurioje kalbama apie knarkima, galbut as ne taip issireiskiau, joje teigiama, kad 2 % visu mirties atveju buna del obstrukcines miego apnejos...zinoma dabar sakysite kas tie 2 %, tai labai nedaug, bet dar reiketu pamineti tokius mirties atvejus kaip sirdies sustojimas, kuris buna issauktas butent del apnejos. o sirdies sustojimas miego metu labai daznas atvejis...
Atsakyti
tai kokios isvados del knarkimo?
Ka dyti kad brangiausias ramiai duotu pamiegoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(klaida @ 2008 05 05, 16:33)
tai kokios isvados del knarkimo?
Ka dyti kad brangiausias ramiai duotu pamiegoti  g.gif


apsimesk, kad galva skauda...
Atsakyti
ziaurus dalykas tas knarkimas,net norisi su pagalve kartais pritildyt mega_shok.gif
Atsakyti
mielosios, mano vyras pradeji knarkt pries pusmeti, as ir pagalve ant jo uzdedavay, prikeldavau, liepdavau versti ant kt sono, supykus net spirdavau is kojos, pradejom rimtai pyktis nes uzmigti negalejau ojis miegoti, tada sugalvojau nusipirkti ausu kimstukus ir su jais jau miegu penkis men, bet jis dar labiau knarkia ir jie nepadeda, galiausiai uzregistravau ji pas gydytoja, o ji nustate, kad jis turi polipu ir kreiva nosies pertvara, taigi birzelio men jam dvi operacijos LABAI TIKIUOSI KAD TAS KOSMARAS PO TO BAIGSIS 4u.gif
Atsakyti
o as jau taikausi su ta mintimi, kad kai gyvensime, tai miegosime atskiruose kambariuose. Jam jau irgi pranesta biggrin.gif Aisku, jo reakcija buvo neigiama, bet arba jis susitvarko, arba as miegu atskirai, nes kitaip neimanoma doh.gif per nakti gal ismiegu bendrai sudejus 1 val., o visa kita laika tai skaiciuju avis arba bunu tokia isiutusi, kad negaliu. Ta meile greit isgaruoja blink.gif biggrin.gif Pikciausia, kad kur nors sodyboje arba sveciuose tenka miegoti kartu ir niekur negali dingti. Vat tos busenos tai negaliu pakesti. Ryte bunu furija bash.gif gun_rifle.gif gun_rifle.gif gun_rifle.gif Uztat jis jau tada stengiasi kaip tik gali, kad nurimciau notworthy.gif
Atsakyti
man tai butu salta vienai miegoti verysad.gif todel ieskau alternatyvu
Atsakyti
QUOTE(Susikrimtusi @ 2008 05 20, 12:59)
man tai butu salta vienai miegoti  verysad.gif todel ieskau alternatyvu


as megstu, kai kambaryje yra salta. Kai buvo minus 30 ir daugiau,as miegojau nakti atsidariusi balkona -tada geriausiai pailsiu. Tik pries tai - siltos kojines, pizama ir pukine antklode bigsmile.gif
Atsakyti