Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras knarkia...

Sakykit, ar yra kas girdėję, kad nors vienas žmogus išsigydė nuo knarkimo? g.gif
Atsakyti
Na mano vyras nustojo knarkti kai pasidare nosie pertvaros operacija, tik dar kartasi po baliuku "padainuoja" svelniai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
prisiregistravau cia vien tik del to, kad papasakociau kaip mano tetis issigyde knarkima...
pasirodo knarkimas gali buti labai pavojingas gyvybei sad.gif. pradesiu nuo pradziu...
mano tetis visada knarkdavo, bet taip proto ribose (nekriokdavo smile.gif - kaip jus cia rasote). tai va pastaruoju metu mama pradejo skustis, kad jis pradejo labai garsiai knarkti, neleidzia jai miegoti, pazadina ja. taip pat ji pasakojo, kad jam nakti sustoja kvepavimas: knarkia knarkia ir staiga taip garsiai ikvepia oro, bet neiskvepia jo, ir nekvepuoja 30 sekundziu. ir taip kartojasi 5 kartus per valanda. Mano mama gydytoja, ir ji pradejo teciui aiskinti kad jam yra obstrukcine miego apneja (tokia liga, kai liezuvelis knarkiant uzkrenta ant kvepavimo taku ir zmogus gali uzdusti). mes visi is pradziu juokemes is jos, kad jai turbut jau negerai, kaip gali zmogus ramiai sau nekvepuoti 30 sek. Mama vistiek nenusileido ir liepe teciui eiti tikrintis. is tikruju pradejome pastebeti kad tecio kalba suletejo, mastymas irgi, pasidare toks letesnis, pradejo pamirsinet elementariausius ivykius.
mama dave siuntima i klinikas, is ten ji nusiunte i miego laboratorija. pirma nakti ji prijunge prie kompiuteriu ir stebejo jo miega. ir is tikruju jam nustate sunkios formos apneja. vidutine forma yra pavojinga gyvybei, o sunki forma is viso...
antra nakti jam dave specialia kauke su oro ventiliatoriumi, ryte gryzo namo kaip koks 20 metu jaunuolis, sake dar taip gerai niekad nebuvo issimiegojes, nes visa nakti oras tiesiai pro nosi buvo puciamas i kvepavimo takus.
toje miego labaratorijoje jam paaiskino kad yra tokie knarkimo sprendimo budai:
-operacija, kurios metu i gomuri yra statomi tokie plonyciai strypeliai, ta operacija gana brangi, kainuoja 3000Lt ir mano teciui jos nerekomendavo, nes ji efektyvi tik esant lengvai ir vidutinei apnejai
- minetos kaukes. jos labai efektyvios, bet jas reikia uzsideti kiekviena nakti. kaina 1500 Lt
- liezuvelio prideginimas. dabar neseniai pradejo tokias proceduras ir daktarai sake, kad jos gana veiksmingos, prideginus - liezuvelis sukieteja ir zmogus nebeknarkia.
- po to dar yra kazkoks gydymas radiodazninem bangom (ar kazkaip panasiai), tik Kauno klinikose ir Klaipedoje yra tie aparatai.
- bet geriausias gydymo metodas, pasak daktaru yra svorio sumazinimas derinant su auksciau paminetais metodais, mano tetis nera storas bet virssvorio truputi turi.
tai va tetis pasitares su gydytojais kol kas nusprende mesti svori ir naudoti ta kauke. dabar miega sau ramiai ir mamai duoda issimiegoti, o kai numes svorio, bandys miegoti be kaukes. jei nepades darysis ta liezuvelio prideginimo procedura.
ziuriu, kad cia labai issipleciau, tikiuosi, kad kazkam prapleciau akirati knarkimo tema smile.gif
Atsakyti
Kadangi aš pati knarkiu , tai vyro kaip ir negirdžiu biggrin.gif
Atsakyti
Mildosiau,o kur gauti tas kaukes? Kas turi duoti siuntima del miego,seimos gydytoja?
Atsakyti
Lahja,
siuntima duoda seimos gydytojas, o kaukes parduoda kelios firmos, mano tetis bent jau uzsisakinejo is cia: http://www.linde-gas...s_sleepthe_cpap. taip pat tas kaukes galima nuomotis - 50 Lt menesiui.
siaip toje miego labaratorijoje pasako kur galima jas isigyti (mano teciui daktarai rekomendavo kita firma, bet jie turejo tik vienos rusies tas kaukes, tai as internete radau kad ir daugiau firmu jas pardavineja, ne tik ta kliniku daktaru rekomenduota). I miego labaratorija galima gultis ir be siuntimo, bet tada kainuoja kazkur pora simtu litu (tiksliai nezinau).
labai daug informacijos yra internete apie knarkima ir ta apneja, daug rasoma apie ju gydymo budus. i Google iveskite "obstrukcine miego apneja" ir daug ismes informacijos.
Atsakyti
geri cia patarimai, jeigu iskils problemeliu reikes pasinaudoti ax.gif
Atsakyti
Aciu Mildosiau uzvedei tu mane ant kelio.Eisiu kaukes vyrui ieskoti...Idomu neissigasiu nakti ji pamaciusi? scare.gif
Atsakyti
na maniskis irgi duoda nakti vaizdu doh.gif kartais nieko o kartais mane visa nakti nervina kad vartyt i ir zadint reikia kad nustotu, o kai atsirado vaikutis pastaciau lovyte prie musu lovos, tai dabar is vienos puses vyras pradeda knarkti , o is kitos mazylis prabudineja nuo knarkimo ir zirzia doh.gif zodziu absurdas bet myliu dar stipriau abu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mildosius @ 2008 04 22, 15:40)
Sveikos,
prisiregistravau cia vien tik del to, kad papasakociau kaip mano tetis issigyde knarkima...




prekiauji kaukem?
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.35 @ 2008 05 02, 08:06)
prekiauji kaukem?

neprekiauju, tiesiog dalinuosi patirtimi, nes tai yra tikrai gyvybei pavojinga liga.
Atsakyti
QUOTE(mildosius @ 2008 05 02, 17:16)
neprekiauju, tiesiog dalinuosi patirtimi, nes tai yra tikrai gyvybei pavojinga liga.


kiek yra mire nuo sios ligos?
Atsakyti