Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras knarkia...

QUOTE(edicike @ 2009 10 23, 15:23)
Knarkia siaubingai  doh.gif ir dar uzbezda per miegus lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Iseiti radau -jau 2metai miegam atskirai ,o susitinkam kada reikia blush2.gif ir vel i savo patalus 4u.gif

turbut geriauias variantas.
Atsakyti
ir pas mus ta pati beda... negaliu uzmigti kai jis knarkia doh.gif
dabar miegam kiekvienas savo kambaryje, nors aisku noretusi ryta prabusti vienas salia kito... na bet kita vertus, issimiegam puikiai, jis neknarkia man pasonej, o as nebagsnoju jam sonu smile.gif
Atsakyti
manasis tai net pats kartais prabusdavo nuo knarkimo,kol neatradau purkeklio i gerkle,kuris tikraj sumazino knarkima,tai dabar abu ramiai miegam smile.gif
Atsakyti
Na su knarkimu tai ir as kariauju--nakti visada vyra apstumdau arba bumbu neknark lotuliukas.gif .Nors kartais pati jauciu-kada l.pavargus kad pradedu knarkti blush2.gif ,ypatingai kaip buvau nescia smile.gif
Atsakyti
As ir kariauju su knarkimu doh.gif jau nzn kaip cia elgtis,nakty ir stumdau ir bambu,bet dzin vistiek knarkia.. doh.gif
Atsakyti
manasis irgi knarkia doh.gif bet as jau pripratau, kai tik pradeda knarkti paguldau ant kairio sono ir nustoja knarkti, bet dabar maziau knarkia numete svorio, tai tik isgeres paknarke g.gif
Atsakyti
jei knarkia, gauna i sonus g.gif daznai ir as ryte bunu apkaltinta knarkimu ax.gif
ps:dar miegam vienoj lovoj g.gif
Atsakyti
Maniškis irgi kartais paknarkia, o dar kai miega apkabinęs tai į ausį man "koncertų" duoda biggrin.gif
Kolkas užtenka pasakymo " baik knarkti" bet jeigu toliau taip tęsis ir dažniau tada nežinau kuo reikės griebtis.. Mano mama sakė, kad kai stipriai vyrai įsiknarkia, tai reikia pačepsėti ir nustoja. Sakė su tėčiu mano išbandė - jai padeda.. Visą naktį po to būna ramu g.gif Man tai per daug neįtikėtina, bet kai kelios šeimos moterys tai patvirtina gal reikės kada išbandyt bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
blink.gif O jus tikrai tikit, kad pasakymas "neknark" kuo nors pades? Juk zmogus nespecialiai ir apskritai nemanau, kad tai kazkoki malonuma teikia, kad butinai jam reiktu knarkt lotuliukas.gif Juk tai paties zmogaus nekontroliuojamas veiksmas. Pas vaistininke kokio stebuklingo isbandyto vaistuko paprasykit 4u.gif
Atsakyti
o as isvis jautriai miegu kiekvienas krebzt ir akys stacios o ka jau apie knarkima kalbet... tai zinokit netycia visai drauge dave ausu kistukus ir taip gerai ne garso negirdziu mirksiukas.gif ir jokio knarkimo nesigirdi mirksiukas.gif vaistinese yra pirkt tik reik atsitaikyt kad is vidaus nespaustu mirksiukas.gif
Atsakyti
smile.gif))))
as kamstukus is vatos pasidarius, kaldra kelias sluoksniais ant ausies dedu,,telikas veikia pries uzmignat, kad jo negirdeti....
o naktii jei pabundu, stukteliu ir prasau suktis i kita puse..
bet atsimena ryte,,paburba kad as ji stumdau vargseli, miegot neleidziu;))))

reiks vaistinej kistuku pasiteirauti ir man...
Atsakyti
Oi kokia pažįstama situacija doh.gif MB knarkia kai būna labai pavargęs, tai tokiu atveju net nedrįstu pykti, gaila jo. Užtai geriausia užmigti pirmai. Miegodama negirdžiu nieko thumbup.gif
Viena draugė miegančiam vyrui gerai deda iš alkūnės į šonkaulius. Tai sakė, kad padeda biggrin.gif
Atsakyti