Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras knarkia...

Abu knarkiam,tei viens kitam ir netrukdom lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
jau ir vaikas vakare kai apsimetineja mieganciu bando imituot knarkima doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
va va, knarkia maniskis ir vyras ir vaikas doh.gif vyra kai tik pradeda knakrgi pazadinu ir prasau ant soniuko ar ant pilvoatsigulti - tada nustoja knarkti, o su sunum sunkiau, atsigula ant sono bet vis tiek knarkia lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
maniskis irgi knarkia doh.gif o ypac jei isgeres doh.gif nepadeda jokie vaistai daug isbandem doh.gif tik operacija padetu ax.gif todel ir miegam atskiruose kambariuose!nes man reikia irgi pailseti mirksiukas.gif
Atsakyti
Manskis neknarkia, tik pabando, as i sona pakumsciuoju ir nustoja.... didis.gif
Dede mano labai knarkia, tai teta su ausu kamstukais miega smile.gif
Atsakyti
Taip. Man irgi buvo taip su vyru. Bet didesne problema ta, kad jis la-a-abai stipriai miega. Po pirmo kumscio i sona jis pradedavo dar garsiau knarkt. Teko padirbet is peties. box.gif Neprabusdavo, bet trumpam liaudavosi knarkes. O ryte jis papasakodavo, kad jam kazkodel skauda sonus. Kokia buvo jo nuostaba, kai po kazkiek laiko issidaviau, kad taip kovojau su jo beda. ax.gif
Dabar knarkimo nera, nes vyras miega kitam kambary. Jo vieta uzeme musu sunelis. 2.gif
Atsakyti
sveikos, merginos, ir as kovoju su tuo knarkmu, jau nebe zinau nei kokiu priemoniu imtis, knarkia, dainuoja serenadas. Bet girdejau yra kazkokia priemone ekstra lor kazin ar ji padetu, nes nei pleistrai, nei purskalai nepadejo, kokioms kelioms valandoms jie padeda, bet vistiek nemiges lieki, tai visos naktys mano su kistukais ausu, bet kiek gi galima juos naudot, ausys paskausta, niezet pradeda ir net nebe padeda. O tas baksnojimas mylimajam i pasony, jau nusibodo, ne jam melynes lieka o paciai. sad.gif
Atsakyti
knarkia,tai padaužau šonus doh.gif
Atsakyti
kai antra puse knarkia biggrin.gif pats laikas isirengti sau atskira miegamaji
Atsakyti
Sveikos!

Si tema man irgi aktuali. Problema tame , kad mano vyras irgi kartais knarkia... Bet kartais...O siaip jisai grasiai kvepuoja...Ir as delto irgi negaliu uzmigt, kai girdziu kaip jisai garsiai kvepuoja...Todel miegu su ausu kamstukais. Bet kita karta kai jisai pradeda nakti knarkt ir kamstukai nepadeda... Jau negaliu i tuos kamstukus ziuret...Noriu uzmigt tyloje, bet negaliu...Bandau, bet negaliu...Nera pilnavercio miego. Nakti prabundu, zadinu ji, kad apsisuktu ar neknarkietu, ar nekviepuotu i mane, kad apsisuktu...O jisai isryto kaltina mane, kad neissimiegojo ir panasiai... verysad.gif
Atsakyti
taip knarkimas gyva beda, pats ir knarkiu bet ka jau padarysit...Pinigu ner operacijom..Bet kad vyra isvaryt is kambario i kita vien del to knarkimo tai truputi per ziauroka... NA maniske tai ipratus prie mano kriuksejimo, bet tikiuos kad ji ateityje manes i kita kambary nepasius blush2.gif
Atsakyti
MB knarkia, bet kazkaip jau pripratau. jei sunku uzmigti kai knarkia tai niuksas i sona padeda ax.gif bent jau nustoja kol uzmiegu biggrin.gif
Atsakyti
o kazin kiek kainuoja ta operacija... g.gif
Atsakyti