Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras knarkia...

As irgi ilga laika kankinausi,vis baksedavau i sona kai tik uzknarkdavo,galu gale truko kantrybe,nulekiau i vaistine ir nusipirkau ausu kamstukus,dabar thumbup.gif ir vyras patenkintas kad nebebaksiu i sona ir man gerai clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitastanke @ 2011 02 12, 11:43)
As irgi ilga laika kankinausi,vis baksedavau i sona kai tik uzknarkdavo,galu gale truko kantrybe,nulekiau i vaistine ir nusipirkau ausu kamstukus,dabar thumbup.gif  ir vyras patenkintas kad nebebaksiu i sona ir man gerai clap.gif


butent, ir as taip darau thumbup.gif bet siaip mano MB nelabai knarkia, bet ausku kamstukai daugeliu atveju geras dalykas, ir kai kaimynai uz sienos garsiai baliavoja ir t.t. mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=rim,2011 01 25, 13:07]
[quote=rutuliukė,2010 12 29, 16:18]
jis turejo kazkada operacija ant nosies pertvaros, lygtai kokie pora-trejeta metu buvo viskas gerai, bet...su laiku viskas grizo i savo vietas doh.gif

Va, va pas mus panaši situacija - pasidarė vyras nosies pertvaros operaciją ir dar į gomurį implantus įsidėjo ir dar kažkokius vaistus leido gomurio sustandinimui, bet visos tos priemonės tik sumažino knarkimo garsą, o ilgainiui knarkimas grįžo į tą patį lygį doh.gif Tiesa, kai padarė visas tas operacijas ir reikiamo efekto nesigavo, gydytoja prasitarė, kad reikėjo prikirpt t.y. patrumpint tą vadinamą liežuvėlį. Bet dabar vyras jau niekaip nebepasirašo tai procedūrai - tipo "jau tiek visko dariau, niekas nepadėjo, tai ir nepadės" schmoll.gif . O aš manau, kad gydytoja pasielgė labai savanaudiškai - pirmiausiai siūlė pačius naujausius ir brangiausius metodus, o tik po visko pasakė apie patį paprasčiausią ir gal būt veiksmingiausią būdą.
Dar noriu paklaust gal kas bandė natūralius, liaudies medicinos metodus? Radau, kad yra arbata padedanti nuo knarkimo, šaltalankių aliejaus lašinimas į nosį ir dar visokių panašių. Kaži ar tai nors kiek padeda? g.gif
[/quote]
O as galvojau operacija mus isgelbes...Pleistrai beveik nepadejo,kitos priemones irgi.Praktiskai beliko miegot atskiruose kambariuose (ausu kistuku negaliu naudot del zadintuvo-keliames skirtingu metu).Operacijos -laukiu nesulaukiu,bet jeigu bus kaip jums....
Atsakyti
Miegokit atskiruose kambariuose. Pigu. Greita. Veiksminga smile.gif Jei, žinoma, sienos ne popierinės. Tuomet knarkimas ir ten jus pasiektų smile.gif Ypač jautriau miegančią.
O pinigus, skirtus kovoti su vėjo malūnais savo reikmėms išleiskit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Preila30 @ 2011 02 12, 13:43)
As irgi ilga laika kankinausi,vis baksedavau i sona kai tik uzknarkdavo,galu gale truko kantrybe,nulekiau i vaistine ir nusipirkau ausu kamstukus,dabar thumbup.gif  ir vyras patenkintas kad nebebaksiu i sona ir man gerai clap.gif


Gerai, Jūs man tada merginukės paaiškinkit, o tai kaip tada įsikišus į ausis kamštukus išgirst, kad vaikiukas verkia naktį? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Verutea @ 2011 02 13, 11:28)
Miegokit atskiruose kambariuose. Pigu. Greita. Veiksminga


Gerai tiktu skyrybu biuro reklamai thumbup.gif
Atsakyti
Jeigu knarkia reiketu,kad bandytu miegoti ant sono,ne ant nugaros.O kitas variantas yra,kai i naktinius marskinius isiuva teniso kamuoliuka-tai vienas is kovos su knarkimu budu (zinoma reikia,kad su vyro sutikimu).Tada sakoma,kad jeigu nepatogu guleti ant nugaros,verciasi ant sono,o taip neuzkrenta liezuvelis ant gerkles ir nebuna knarkimo.Nors nezinau,ne visiems tai veikia.
Dar buna vaistinese preparatu nuo knarkimo,jie gana brangus,bet apie veiksminguma taip pat negaliu nieko pasakyti...
Atsakyti
QUOTE(Aibi @ 2011 02 17, 16:32)
Jeigu knarkia reiketu,kad bandytu miegoti ant sono,ne ant nugaros.O kitas variantas yra,kai i naktinius marskinius isiuva teniso kamuoliuka-tai vienas is kovos su knarkimu budu (zinoma reikia,kad su vyro sutikimu).Tada sakoma,kad jeigu nepatogu guleti ant nugaros,verciasi ant sono,o taip neuzkrenta liezuvelis ant gerkles ir nebuna knarkimo.Nors nezinau,ne visiems tai veikia.
Dar buna vaistinese preparatu nuo knarkimo,jie gana brangus,bet apie veiksminguma taip pat negaliu nieko pasakyti...


Geras bajeris su kamuoliuku thumbup.gif lotuliukas.gif
Knarkia ir maniskis... kazkaip suvedziau su alaus gerimu. Kazkuriuo metu buvo metes vakarais alu gerti, tai ta laikotarpi apsiejau be ausu kistuku. Bet ir su jais ne kas, nuspaudzia man tie sriegiai ausis, nakti visvien atsibudus issiimu, kai uzknarkia vel isidedu ir taip visa nakti doh.gif Kitos zinau pripranta ir nebegirdi. Pavydziu baltu pavydu.
Atsakyti
cia ne reklama, bet kazkokiam zurnale maciau va toki http://www.select.lt...021274308889133
tai gal visai padetu cool.gif
Atsakyti
Mano vyras knarkia, bet as labai retai kada sureguoju ir girdziu. Kartais buna, kad knarkimas nervina, tada ji pajudinu, liepiu pakeisti padeti. Mano tete knarkia ir kai maza miegodavau su tevais gal ipratau g.gif
Kazkada pas draugus miegojom. Mano drauge labai jautri. Ryte ji manes klausia kaip as galejau miegoti, kai vyras taip knarkia. O as net negirdejau lotuliukas.gif
Del miegojimo ant nugaros ir teniso kamuoliuko girdejau. Bet manau ne visiem veiksminga. Nes pastebejau, kad bent mano vyras knarkia ir ant sono guledamas. Dar pastebejau, kad knarkimas sustipreja kai grizta labai pavarges, isgeres. Va tada tai ir as isgirstu. Bet tai vistiek man netrukdo issimiegoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(SandraRupke @ 2011 02 25, 00:19)
Mano vyras knarkia, bet as labai retai kada sureguoju ir girdziu. Kartais buna, kad knarkimas nervina, tada ji pajudinu, liepiu pakeisti padeti. Mano tete knarkia ir kai maza miegodavau su tevais gal ipratau  g.gif
Kazkada pas draugus miegojom. Mano drauge labai jautri. Ryte ji manes klausia kaip as galejau miegoti, kai vyras taip knarkia. O as net negirdejau  lotuliukas.gif
Del miegojimo ant nugaros ir teniso kamuoliuko girdejau. Bet manau ne visiem veiksminga. Nes pastebejau, kad bent mano vyras knarkia ir ant sono guledamas. Dar pastebejau, kad knarkimas sustipreja kai grizta labai pavarges, isgeres. Va tada tai ir as isgirstu. Bet tai vistiek man netrukdo issimiegoti  blush2.gif

Baltai pavydziu,kuriems knarkimas is sono netrukdo. cool.gif
Atsakyti
Maniskis ne per daugiausia ir ne per dazniausiai, bet kartais knarkia, ypac po isgerimo blink.gif
Kolkas dar nesiemem jokiu priemoniu, jeigu labai knarkia, tai pajudinu ir pasivercia ant sono, bet daznai man net gaila ji taip vartyti blush2.gif
Atsakyti