Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras knarkia...

Oi mamulytės, tai bent gerą temą radot, as jau seniai sprendžiu šią problemą, bet pagaliau issprendžiau - išsiunčiau vyrą į kitą kambarį miegoti thumbup.gif . Dabar viena karaliauju dvivietėje lovoje, o mano dukrytė guli šalia - savo lovytėj.
Aš pati labai jautriai miegu ir negaliu užmigti netgi tada, kai kas nors šalia garsiai kvėpuoja, o jau nebekalbu apie knarkimą doh.gif
Tikriausiai labai daug laiko praeis kada mes vėl su vyru miegosime kartu, o tada aš ir pati jau tikriausiai knarksiu biggrin.gif blush2.gif
Manau, kad nuo knarkimo vaistų nėra g.gif
Atsakyti
Kai mano vyras knarkia, aš jam šonus daužau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

O kai aš dantimis griežiu - jis kenčia biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Nieko čia blogo tame knarkime, paukšt per šonus, apsiverčia ir abu miegame toliau thumbup.gif
Atsakyti
Gal kam teko susidurti su šia problema? Kokių priemonių ėmėtės? Kokių rezulatų sulaukėt? 4u.gif
Atsakyti
Su pirshtais suspausdavau jam nosi arba spirdavau i sona su keliu biggrin.gif
Atsakyti
Apie knarkimą nemažai rimtai ir nelabai rimtai prikalbėta čia. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2005 06 24, 21:22)
Su pirshtais suspausdavau jam nosi arba spirdavau i sona su keliu biggrin.gif


Maniškis jau apspardytas, net gaila blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2005 06 24, 21:28)
Apie knarkimą nemažai rimtai ir nelabai rimtai prikalbėta čia4u.gif


Ačiuks, paskaitinėsiu smile.gif
Atsakyti
Ten neblogų bajeriukų pasiskaičiau, bet kažką rimtesnio....nesinori budintis kiekvieną sykį, o tenka sad.gif Pagalvės nepadeda, ant šono gulėjimas trumpalaikis, į kitą kambarį neeina, sako be tavęs užmigti negaliu, girdėjau reikia kažkaip bilijardo kamuoliuka prisiūti iš nugaros, kad ant jos nemiegotų biggrin.gif Kaip čia jį prisiūsi g.gif
Atsakyti
Niu bet temos akivaizdžiai sudubliuotos, net pavadinimas toks pat tongue.gif
Atsakyti
Prašau moderatorių ištrinti mano temą 4u.gif Arba sujungti, o tai vyras vis tiek knarkia cool.gif
Atsakyti
Aš tai tą žmogų kuris labai garsiai knarkia pažadinu balsu ir paprašau gad apsiverstų ant kito šono, nes kai tam tikroj pozicijoj miega, tai neknarkia. Kol to nežinojau bandžiau ir miegot ne ant pagalvės, o po ja blush2.gif mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Tai esmė tame ir yra, kad nebenoriu pati žadintis, bo paskui sunkiai užmiegu kartais, o tam, kad pažadintum knarkiantį, reikia pačiai atsibusti sad.gif Kai jau visai užmučyna, aš jį pasodinu lovoj ir prašau prižadėti, kad jis neužmigs kolei aš pati neužmigsiu tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Euforija: 24 birželio 2005 - 22:17