Įkraunama...
Įkraunama...

Pirktinės šaldytos daržovės vaikų maistui

As taip pat perku saldytas, bet labai jau laukiu svieziu, bet ziema buvo gerai, nes tos tipo sviezios nebutinai sviezios. Va drauge pirko moliugo gabaleli, tai data buvo kaip sviezio, bet geriau pastebejus tai po ja buvo sena etikete ir moliugas isvyniojus plevele jau buvo nekoks blink.gif
Atsakyti
Aš šaldytas daržoves, o būtent morkas ir brokolius nupirkau prieš dvi savaites, nes pirmiausia, švieži brokoliai 1 kg. - apie 6 litus, šaldyti apie 2,8 lt. Kai pamačiau parduotuvėje morkas, kurių kaina apie 3 litus, taip pat nupirkau kubelius, kurių kaina 1 kg. apie 2,6. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Is pradziu nenorejau saldytu darzoviu duoti. Vistiek pirktines ir dar nesviezios. Bet karta, kai labai skubejau, emiau ir isviriau. Patiko mano mazyliui. Tai dabar karts nuokarto verdam, bet nepiktnaudziaujam biggrin.gif
Atsakyti
As irgi verdu kartais saldytas darzoves, nes nemanau, kad jos prastesnes uz tas,atseit sviezias, kurias parduoda pavasari.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgytia: 31 gegužės 2006 - 17:22
as taip pat duodu saldytas darzoves isverdu kosytes ar sriubytes ir mano mazylei tai patinka zinoma vasara bus svieziu ir jos geriau yra uz saldytas bet jei ju nera tai saldytos tikras issigelbejimas bet siaip stengiuosi rudeni prisideti saldikli pati nes ir is parduotuves nezinosi kokias nusipirksi
Atsakyti
Na mes tai dar nebandėm šaldytu daržoviu bet manau kaip žiema tai tikktu
Atsakyti
šaldytų daržovių duodu žiema.Man daktarė pati sakė,kad šaldytose daržovėse yra visi vitaminai
Atsakyti
aš ir duodu savo mažiukui šaldytų daržovių 4u.gif nors jau ir dabar yra parduotuvėse tipo sviežių,bet kai mes gyvenam užmiesti ir turim savo darža tai lauksim tikrai sviežiu daržovių bigsmile.gif man atrodo kad šaldytos yra geriau nei tos tyreles kurios stovi lentynose... g.gif
Atsakyti
QUOTE(lilijal @ 2005 06 18, 00:20)
Aš šaldytas daržoves, o būtent morkas ir brokolius nupirkau prieš dvi savaites, nes pirmiausia, švieži brokoliai 1 kg. - apie 6 litus, šaldyti apie 2,8 lt. Kai pamačiau parduotuvėje morkas, kurių kaina apie 3 litus, taip pat nupirkau kubelius, kurių kaina 1 kg. apie 2,6.  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  thumbup.gif

O nepagalvojai,kodel saldytos pigiau.teko dirbt maisto pramonej,tai zinau,kad uzsaldomi yra tie produktai,kurie jau ruosias sugest.Tiek mesa,tiek zuvis sia dar uzmarinuoja,mesa irgi i saslykus suvaro.Tai kudykiu geriau nupirkt nesaldytu. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo petelne: 05 lapkričio 2006 - 17:18
MES ŠALDYTAS DARZOVYTES VALGOM IR ZIEMA IR VASARA JOS TIKRAI GEROS IR LB SKANU vacation1.gif
Atsakyti
as pirktiniu nenaudoju, tik savo saldytas ax.gif
Atsakyti
As kol buvo vasara,rudens pradzia ,tai visada savo lelei ir seimai pikddavau tik sviezias darzoves,dazniausiai turguje.O dabar ziema,kai asortimentas nedidelis,nusprendziau saldytu pasiulyt.Sveika,patogu ir skanu! biggrin.gif
Atsakyti