Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralumas - nebemadinga?

QUOTE(Tylene @ 2005 04 21, 15:07)
o ash nesu uzh naturaluma. smile.gif Jei yra galimybe pakeisti tai ka nori- kodel gi to nepadarius? ax.gif tarkim mano nagai visa laika luzhinejo..jauchiau kompleksa del to-slepdavau rankas nuo pashnekovu...o dabar galiu drasiai bendrauti ir nebijoti, kad pamatys mano rankas..mano grazhius tvarkingus naguchius ( gelinius).smile.gif  manau, kad jei jau turi tokiu netobulu dalyku, kurie tau nors shiek tiek trukdo laisvai gyventi, bendrauti- ir jei gali tai pakeisti dirbtiniu- kodel gi ne... ax.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif Jei yra dalykai, kurie tau neduoda ramybes, tai kodel gi ju nesusitvarkius g.gif Mano nagai irgi labai silpni ir niekada neuzauga, nes tik pradeda augti tai is karto nuluzta. O dabar sau gyvenu su geliniais nuostabiais naguciais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2005 04 21, 15:07)
o ash nesu uzh naturaluma. smile.gif Jei yra galimybe pakeisti tai ka nori- kodel gi to nepadarius? ax.gif tarkim mano nagai visa laika luzhinejo..jauchiau kompleksa del to-slepdavau rankas nuo pashnekovu...o dabar galiu drasiai bendrauti ir nebijoti, kad pamatys mano rankas..mano grazhius tvarkingus naguchius ( gelinius).smile.gif  manau, kad jei jau turi tokiu netobulu dalyku, kurie tau nors shiek tiek trukdo laisvai gyventi, bendrauti- ir jei gali tai pakeisti dirbtiniu- kodel gi ne... ax.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif Jei yra dalykai, kurie tau neduoda ramybes, tai kodel gi ju nesusitvarkius g.gif Mano nagai irgi labai silpni ir niekada neuzauga, kai tik pradeda augti is karto nuluzta. O dabar sau gyvenu su geliniais nuostabiais naguciais thumbup.gif clap.gif
Atsakyti
Nelakuoju nagu -naturalu biggrin.gif
Atsakyti
o man labai grazu naturalumas 4u.gif
nekalbu apie taip nemegstamus plaukelius, turiu omeny makiaza
buna kai pamatai mieste kokia "prisispaliavusia" panelyte, ant kurios veido tiek visko uzdeta, kad be kosmetikos jos, ko gero, neatpazinsi, tai net negera pasidaro unsure.gif
manau, daug graziau yra tiesiog siek tiek paryskinti akis ir lupas, bent jau pati taip elgiuosi smile.gif
Atsakyti
Laikau save "naturalia", tik kazin ar tikrai galiu save prie tokiu priskirt.
Taigi, perzvelgiu save idemiau. Plaukai nedazyti, nepriauginti. Blakstienos ir antakiai irgi nedazyti, nes ir taip juodi. Nagai nelakuoti, nepriklijuoti, nors stiprus ir auga labai ilgi(kirpt nespeju). Kojos depiliuotos. Lupas kasdien tepu vazelinu, kai iseinu i gatve - pasidazau neryskiu lupdaziu. Ipatingu svenciu proga isteplioju blakstienas tusu, pasuku ir sulakuoju plaukus, nulakuoju nagus. Tokiu dalyku, kaip pudra, seseliai akims is viso neturiu.
Atsakyti
esu pati paciausia naturaliste. jokiu kosmetiku, depiliaciju bei kitokio marazmo.
Atsakyti
as manau, kad depiliacija jau nebe naturalumo/nenaturalumo klausimas, o higienos. o kas del kosmetikos naudojimo tai stengiuosi kuo maziau, gal kai bus daugiau metu, reiks kaska slept, tai tada maskuosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 04 21, 14:48)
Pritariu wink.gif
tiesiog man svetima papūgiškas makiažas (kažkada mačiau moteriške, kurios vokai buvo išdažyti visom vaivorykštės spalvom... ir plaukai mėlynai juodi.. . Atrodė kaip kokia šiaubo filmų herojė...) Taij matyt tada supratau, kad nesamonė yra save taip darkyti...

O aš galėčiau pateikti ir kitą pavyzdį. Neretai atkreipiu dėmesį į visiškai nesidažiusias-natūralias tongue.gif moteris. Man jos atrodo blankios. Pabandau įsivaizduot, kaip jos atrodytų bent šiek tiek pasidažiusios ir tada vaizdas būna kur kas geresnis ax.gif
Čia aišku yra mano nuomonė, tačiau šiuo klausimu, kaip ir visais kitais, nemėgstu kraštutinumų. Taigi, pati dažausi taip pat vadovaudamasi šiuo principu. Priklausomai nuo progos, stengiuosi nepadauginti, bet ir napamažinti biggrin.gif. Kasdien- mažiau, jei kokia šventė tai daugiau; dienos metu- vienas makijažas, o vakarinis- kitas. Savęs prie natūralisčių nepriskiriu. (Nors nagai natūralūs- ne geliniai mirksiukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(Adrijaana @ 2005 05 30, 09:31)
O aš galėčiau pateikti ir kitą pavyzdį. Neretai atkreipiu dėmesį į visiškai nesidažiusias-natūralias  tongue.gif  moteris. Man jos atrodo blankios. Pabandau įsivaizduot, kaip jos atrodytų bent šiek tiek pasidažiusios ir tada vaizdas būna kur kas geresnis  ax.gif
Čia aišku yra mano nuomonė, tačiau šiuo klausimu, kaip ir visais kitais, nemėgstu kraštutinumų. Taigi, pati dažausi  taip pat vadovaudamasi šiuo principu.  Priklausomai nuo progos, stengiuosi nepadauginti, bet ir napamažinti  biggrin.gif. Kasdien- mažiau, jei kokia šventė tai daugiau; dienos metu- vienas makijažas, o vakarinis- kitas. Savęs prie natūralisčių  nepriskiriu. (Nors nagai natūralūs- ne geliniai  mirksiukas.gif )


Svarbiausia - aukso viduriukas biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Adrijaana,2005 05 30, 08:31]
O aš galėčiau pateikti ir kitą pavyzdį. Neretai atkreipiu dėmesį į visiškai nesidažiusias-natūralias tongue.gif moteris. Man jos atrodo blankios. Pabandau įsivaizduot, kaip jos atrodytų bent šiek tiek pasidažiusios ir tada vaizdas būna kur kas geresnis ax.gif
Vat ir man dažnai norisi tokias moteriškes padažyti, ir, mano manymu, jos tada daug geriau atrodytų mirksiukas.gif
Aš savęs prie natūralisčių nepriskirčiau, nes ir dažausi kasdien, ir depiliuojuos, ir plauksu dažaus, ech, kam man tas natūralizmas, jei pati sau labiau patinku pasidažius tongue.gif
Atsakyti
aš turbūt irgi natūralistė. plaukų nesu dažiusi gyvenime, nors ir nereikia, ir taip visi nuo paauglystės manęs klausinėja, ar mano plaukai dažyti, ar ne , nes labai nenatūrali spalva. soliariume irgi nesu buvusi, nes mano oda balta ir dega tik raudonai. Kartais panaudoju savaiminioo įdegio kremus (labai retai, bet tai jau į natūralumo rėmus nebetelpa). Depiliacija taip pat man higienos dalykas, o ne natūralumo-nenatūralumo. Dirbtinių nagų neturiu, nes nemokėčiau elgtis su ilgais ax.gif Dažausi minimaliai. tiksliau naudoju įvairią gydomąją kosmetiką - kremai ir pan, dekoratyvinė nedaug. Kartais paryškinu akis ir lūpas, kartais išvis nesidažiusi išeinu. Tiksliau kasdien nsidažau, o tik tada kai kur nors einu - kokį renginį, gimtadienį ar pan.

Toj situacijoj tinka anekdotas Šiuolaikinės moterys lakuoja nagus, nusiurbia riebalus, dedasi krūtų implantus, klijuojasi dirbtines blakstienas, lankosi soliariumuose ir dar dejuoja, kad negali surastio TIKRO vyro smile.gif
Atsakyti
[quote=Vilione,2005 05 30, 10:03]
[quote=Adrijaana,2005 05 30, 08:31]
Aš savęs prie natūralisčių nepriskirčiau, nes ir dažausi kasdien, ir depiliuojuos, ir plauksu dažaus, ech, kam man tas natūralizmas, jei pati sau labiau patinku pasidažius tongue.gif
[/quote]
drinks_cheers.gif
Aš pirmiausiai dažausi, kad pati sau patikčiau. Ir mano manymu, labai mažai yra tokių tobulų moterų, kurioms nereikia nieko nei pamaskuoti, nei paryškinti g.gif

Puikiai žinau, kad ne tik moterų yra mėgstančių natūralizmą, bet ir vyrų, kuriems labiau patinka natūralistės. biggrin.gif Taip pat žinau, kad yra natūralisčių, kurioms visiškai tas pats kaip jos atrodo- svarbiausia vidus o ne išvaizda. g.gif Kas be ko, vidus yra svarbus, bet kada pamirštama į veidrodį pasižiūrėt, tai ką aš žinau... doh.gif
Atsakyti