Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralumas - nebemadinga?

na aš ilgai buvau natūralistė - nenaudodavau kosmetokos beveik visiskai ax.gif manau kad labai jaunoms nėra reikalo naudoti kosmetika be saiko g.gif pradėjau naudot kosmetika tik nuo 23 tongue.gif dabar visiška natūraliste būti nebenorėciau thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(Blessed Hellride @ 2005 05 30, 14:41)
vat ir dėsiu dabar apie siaubingą savo nenatūralumą .
plaukai dažyti, priemonės, visi pribumbasai
neišeinu į lauką be krempudros, pilno makijažo
papai poroloniniam liemenuke (kai minkštas, skauda eit, mastopatija)
ausys pradurtos po 4 skyles
lūpos, antakiai, buvo su permanentu, jau pabluko
kremai, kaukės, valikliai, tonikai, serumai...
dantys plombuoti, balinti
soliariumas, depiliacijos
manikiūras pedikiūras
tatuiruota
kvepalai, dezikas
Nepatinka man aš pati sau natūrali, nieko gero...


Na OK. tarkim aš tikrai neisivaizduoju savęs su 4 auskarais, bet po 1 kiekvienoj ausy turiu.
Permanentinis makiažas... gal ir gerai, bet aš nenorėjau dėl savo nepastovumo (šiandien patinka rausvai lūpas dažytis, o kas bus po pusmečio - nežinau.....
Dantys pas mane su breketais dabar, kai juos nusiimsiu už poros mėn. būtinai nusibalinsiu šiek tiek (nors ir dabar pas mane jie nėra labai tamsūs...)
O daukės kremai ir t.t. viską naudoju, tik neskiriu tam 90 proc. savo laiko.
Atsakyti
paskaičiuokim sesės kurmės: kremai veidui- kasdien, apsauginiai nuo saulės išeinant, ir dar vakare- kasdien, plaukų balzamai, serumai porą kart į savaitę, nagų stipriklis- kas dieną, blakstienų tušas, šėšėliai- kasdien..
g.gif g.gif o galvojau kad esu natūralistė. blush2.gif blush2.gif . tiesą sakant visos tos priežiūros gi nesimato, o jei paryškintos tik akys- tai thumbup.gif nebeblanki esu..
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 05 30, 14:11)
g.gif nu bei kai tos kosmetikos per daug......
Taigi kur tas aukso viduriukas?

g.gif Šiaip tai aukso viduriuką nusistato kiekviena moteris sau individualiai.

Apibendrinant makijažus, gaunasi kaip diagramoje- nėra absoliučiai tiesios linijos . Manau, kad kraštinius taškus moteris pati jaučia. Jeigu ji išsidažiusi super ryškiai, tai todėl, kad pati to nori; jei išvis nesidažo, tai jai to nereikia. smile.gif O jei nei viena, nei kita- aukso viduriukas.

Man tai taip atrodo. Bet kiekvienas žmogus vertina pagal savo kriterijus. Moteris gali įsivaizduoti, kad ji atrado tą viduriuką, o kitas ją pamatęs įvertins, kad per daug išsidažiusi... g.gif

Aš tai nesuku galvos sau šiuo klausimu. rolleyes.gif Dažaus kaip man patinka, aišku stengiuosi nepadaugint rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Patrijuke @ 2005 05 29, 23:54)
esu pati paciausia naturaliste. jokiu kosmetiku, depiliaciju bei kitokio marazmo.

Nemanau, kad depiliacija- marazmas blink.gif , nors...gal tu beplaukė? Yra tokių moterų, kurios neturi nė plaukelio ant kojų, bet tada, dažniausiai, ir ant galvos trys plaukai. Pala, o tai tu ir pažąstų, ir bikini nesidepiliuoji? blink.gif blink.gif Neeee schmoll.gif , kažką tu čia fantazuoji g.gif
Atsakyti
http://www.supermama...dpost&p=1683968
xa-xa-xa hah.gif hah.gif hah.gif hah.gif Patrijuke- tikrų tikroji natūralistė angel.gif - plaukus prisiaugino už 1600 blink.gif . Aš taip ir supratau, kodėl depiliacijoms- ne doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2005 05 31, 09:20)
http://www.supermama...dpost&p=1683968
xa-xa-xa hah.gif  hah.gif  hah.gif  hah.gif Patrijuke- tikrų tikroji natūralistė angel.gif - plaukus prisiaugino už 1600 blink.gif . Aš taip ir supratau, kodėl depiliacijoms- ne doh.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aš iki 18 metų minimaliai dažiausi. Tik per šventes pasidažydavau, plaukai buvo nedažyti, nagai natūralūs ir t.t. Aišku, depiliacijas dariausi rolleyes.gif O po to buvo išleistuvės, tada nusidažiau plaukus ir pasidariau pilną makiažą. Ir ką - labai labai sau patikau 4u.gif Nuo tada dažausi plaukus, ir kasdien pasidarau minimalų makiažą (tušas, lūpdažis arba blizgesys lūpoms, retkarčiais vos įžiūrimi šešėliai), taip sau daug labiau patinku mirksiukas.gif Aišku, jeigu nereikia niekur eiti, tai praslampinėju visą dieną nesidažius, oda pailsi. Naudoju kremą veidui, retkarčiais užsidedu kaukę. Visiškai nenaudoju krempudros. Nagai taip pat natūralūs, bet jei jie būtų silpni ir negražūs, tai prisiauginčiau. Prie natūralisčių savęs tikrai negaliu priskirti, bet nemanau, kad esu labai nenatūrali 4u.gif Turiu vieną draugę, tai mano vyras sako, kad jinai atrodo kaip lėlė Barbė, net žiūrėt baisu blink.gif Nu man iš tikrųjų irgi nelabai gražu kai jinai net į gamtą važiuoja su pilnu makiažu - pudra, šešėliai, tušas, lūpdažis, skaistalai. Neįsivaizduoju savęs taip darančios. doh.gif
Atsakyti
O aš labai labai retai dažausi... kažkaip netraukia ir kartais laiko nerandu, o ryte tyngiu atsikelti bent 10 minučių ankščiau ir pasidažyti biggrin.gif (tinginė esu)... nagu nelakuoju, nes negražios formos jie, o jų nepriauginu, nes kažkaip ir pinigų truputi gaila ir net nežinau.... dėl plaukų dažyo, tai kartais kai užplaukia paterlioju savo plaukus sruogelėm, viena kita spalva,..... o jei nesidepiliuoti koju ar dar ko nors..taij kas ten dėsis? biggrin.gif bus baisu... ax.gif labai labai negražu kaip apžėlę būna:)
Atsakyti
Man nuo nuotaikos priklauso,jeigu is ryto atsikelusi esu labai zvali tai ir prisidupruoju,bet kuo toliau tuo labiau man patinka naturalumas,nors blakstienas visada pasidazau nes kitaip,negrazi sau esu blush2.gif o seip tai labai daug kosmetikos namuose turiu,bet kai kurios netgi nenaudojau,seip jauciu potrauki kazkoki ja pirkti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sally: 31 gegužės 2005 - 20:19
O as jau pora dienu vaikstau isvis naturali smile.gif savaitgali idegiau neblogai veiduka, o dar blondine esu, tai ir taip gerai atrodau! tongue.gif Labiausiai tai vakare patinka, kai nereikia makiazo valyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciaudute @ 2005 05 31, 16:33)
O aš labai labai retai dažausi... kažkaip netraukia ir kartais laiko nerandu, o ryte tyngiu atsikelti bent 10 minučių ankščiau ir pasidažyti  biggrin.gif (tinginė esu)... būna:)

Va va... g.gif O gal visos natūralistės nesidažo, nes tingi? blink.gif

O tu pati sau, Ciaudute, kaip gražiau atrodai, ar kai pasidažiusi, ar natūrali? g.gif
Atsakyti