Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralumas - nebemadinga?

Del depilicijos,tai as irgi galvoju,kad tai jau higiena.Na o pati sau labiau patinku kai paryskinu akis,lupas,kai plaukai blizga,kai naguciai sutvarkyti na ir t....
kiekvienas savaip supranta naturaluma ax.gif
Atsakyti
Plaukus truputį pašviesinau tik pradėjus rastis žiliems plaukams..Nors ir taip esu "blondė", bet žiliukai matėsi, tai bendras rezultatas - susigrąžinta buvusi plaukų spalva..atrodo labai natūraliai..Kasdien jų nefenuoju, nesuku, tik iššukuoju ir arba palaidi, arba surišti, bet be chemijos..Makiažas kasdienai - blakstienų tušas, antakių pieštukas, šviesūs beveik neįžiūromi šešėliai. Taigi, makiažas irgi natūralus..manikiūras - nagai tikri, stiprūs ir ilgi, bet tokie jie pasidarė tik pagėrus kokias 5 pakuotes spec. vitaminų...Šiandien nelakuoti,dabar kokią savaitę leisiu "pakvėpuot"..Įdegis natūralus su apsauginiais kremukais..Kojų, pažastų ir bikini depiliacija man būtina, o rankų nedepiliuoju..Visokius losjonus, kremus, kaukes vartoju..Tai kažin, ar aš natūralistė? Šiaip save tokia laikau, nes tai daugiau asmeninės higienos dalykai, o ne kokie kūno piešiniai ar tatuiruotės.
_______________________________________________________

O dabar apie kitokį natūralizmą - savaitgalį teko poilsiaut ir pamatyt tokią moteriškę..Ūgis - 156, svori maždaug 85 kg. - labai didelis nutukimas pagal KMI..
Amžius - maždaug 24...Kulnai suskirdę, kojų nagai nekirpti, ant kojų tokie ilgi juodi šeriai, kaip dar ne pas kiekvieną vyrą pamatysi..Nerealus celiulitas, po kurio aš atsikračiau savų kompleksų..Ji deginosi su bikiniu. Tame nėr nieko blogo..bet ji apsivertė ant pilvo degintis, o maždaug per kokius du sprindžius nuo kelnaičių pas ją buvo tokie pat tankūs juodi šeriai..sakykim, pas ją tai buvo gerokai platesnė bikinio zona..Aš pamasčiau, kad pas moteriškę netvarkoj harmonai, nes tas nerealus plaukuotumas daugiau vyrams būdingas..bet ji taip deginosi pilnoj žmonių viešoj vietoj!
Taigi kur čia natūralumo ir apsileidimo riba?..Aišku, ji toks pat žmogus su visom teisėm, o mano tolerancija irgi yra, nes tiesiog nusisukau ir įjungiau savy komandą ignor..bet man buvo baisiai bjauru ir nemalonu už visas tokias apsikuitėles, kurios tiesiog žemina moters vardą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Violeta*: 30 gegužės 2005 - 11:05
o kodėl visos turi būti tobulos, kurtos pagal vieną modelį. Na, kad ir laidoje per tv3 apie ekstremalius pokyčius. Ateina žmonės unikalūs ir visi skirtingi-na ir kas, jog vieno nosis ilga, kitos krūtinė mažutė-visa tai juk gražu. Dabar labai madinga būti vienodiems. Kalbu apie kūną.
Atsakyti
Aš irgi labiau prie natūralisčių.. Beveik viskas natūralu, išskyrus sruogelėm šviesintus plaukus ir visokias depiliacijas. Kasdien beveik nesidažau - tik blakstienas ir lūpas vazelinu. Nagai savi, dažnai net nelakuoti. Papai irgi savi biggrin.gif , nu čia turiu omeny kad nemėgstu paraloninių liemenėlių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Patrijuke @ 2005 05 30, 12:04)
o kodėl visos turi būti tobulos, kurtos pagal vieną modelį. Na, kad ir laidoje per tv3 apie ekstremalius pokyčius. Ateina žmonės unikalūs ir visi skirtingi-na ir kas, jog vieno nosis ilga, kitos krūtinė mažutė-visa tai juk gražu. Dabar labai madinga būti vienodiems. Kalbu apie kūną.

Tobulų žmonių nėra biggrin.gif Ir vieno modelio niekas nesiūlo.

O dėl grožio, tai kas vienam gražu, kitam gal visai negražu schmoll.gif Jeigu pats to ,,grožio" savininkas nepatenkintas savo išvaizda, tai nematau nieko blogo, kad jis stengiasi patobulinti savo išorę. Nuo to ir pats jaučiasi geriau, galbūt atsikrato kažkokių kompleksų. I
r nebūtinai ilga nosis turi būt graži schmoll.gif ; jei pas moterį krūtinės visiškai nerasta (o taip būna) - nemanau, kad ji tuo labai džiaugiasi ir vyrą, kuris nekreiptų į tai dėmesio būtų sunkoka susirasti doh.gif.
Atsakyti
Aš vistik manau, kad kosmetika tir grožio procedūros turi padėti moteriai būti laiminga, o ne padaryti ją verge....
Turiu tokią vieną pažystamą, kuri praktiškai sau nieko neleidžia veikti. Jai pastoviai tai į soliariumą tai į kirpyklą, tai nagus prisiaugint, tai į masažus eit reikia. Ji neturi kada net į filmą nueit ar į žygį šašlų pavalgyt...
g.gif manau, kad čia jau peržengta ta riba. Negerai kai "Grožis" atima visą laiką.... ir tikrai nepasakyčiau, kad ji laimingesnė už mane, nors aš tik minimaliai skiriu dėmesio savo grožiui. Tiesiog kartą per mėnesį nulekiu į kirpyklą, kai sugalvoju - į soliariumą. šiek tiek pasidažau ir tikrai 16 kremų neterlioju ant savęs ir atrodau puse velnio. Vyras mane myli, o į ją pasižiūrėjęs sako: ten tai porcelianinė lėlė, tegu ji geriau ant lentynos arba virtinoje sėdi...
Atsakyti
Ką aš ir sakau, kad kraštutinumai nėra gerai ax.gif
Atsakyti
Tik kūdikiai ir vaikai gražūs natūralūs.O moterys nuo senų senovės naudojosi kosmetika. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nu ne, pofig tą natūralumą biggrin.gif

Kai aš pagalvoju, kaip aš atrodyčiau natūrali doh.gif

Natūrali tai aš suprantu kaip iš džiunglių - nieko nedaryta smile.gif Neeee!

Dantys būtų neplombuoti, nedepiliuota, be kosmetikos, plaukai nekirpti nedazyti, putos lakas - neeee, dezodorantų kvepalų - neeee, nesportavus - bo hantelius kilnot irgi nenaturalu, ir turbut su 6 tu vaiku nėščia, nes kontraceptikai irgi nėr netūralus dalykas... Arba kaip tik nenėščia, o dar mergaiė, bo bet kokį potencialų jaunkį mirtinai išgąsdinčiau laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Jau vien neskustos pažastys ko vertas natūralumas doh.gif O kita vertus, ar yra tokių natūralistų, kurios nesidepiliuoja iš idėjos? Iš apsileidimo - gal, o iš idėjos???? g.gif:
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2005 05 30, 13:46)
Nu ne, pofig tą natūralumą biggrin.gif

Kai aš pagalvoju, kaip aš atrodyčiau natūrali doh.gif

Natūrali tai aš suprantu kaip iš džiunglių - nieko nedaryta smile.gif Neeee!

Dantys būtų neplombuoti, nedepiliuota, be kosmetikos, plaukai nekirpti nedazyti, putos lakas - neeee, dezodorantų kvepalų - neeee, nesportavus - bo hantelius kilnot irgi nenaturalu, ir turbut su 6 tu vaiku nėščia, nes kontraceptikai irgi nėr netūralus dalykas... Arba kaip tik nenėščia, o dar mergaiė, bo bet kokį potencialų jaunkį mirtinai išgąsdinčiau laugh.gif laugh.gif laugh.gif


g.gif nu bei kai tos kosmetikos per daug......
Taigi kur tas aukso viduriukas?
Atsakyti
vat ir dėsiu dabar apie siaubingą savo nenatūralumą .
plaukai dažyti, priemonės, visi pribumbasai
neišeinu į lauką be krempudros, pilno makijažo
papai poroloniniam liemenuke (kai minkštas, skauda eit, mastopatija)
ausys pradurtos po 4 skyles
lūpos, antakiai, buvo su permanentu, jau pabluko
kremai, kaukės, valikliai, tonikai, serumai...
dantys plombuoti, balinti
soliariumas, depiliacijos
manikiūras pedikiūras
tatuiruota
kvepalai, dezikas
Nepatinka man aš pati sau natūrali, nieko gero...
Atsakyti