Įkraunama...
Įkraunama...

Vardų reikšmės

QUOTE(grange @ 2007 01 20, 01:26)
Žinau vieną Vilma... Nieko vardas, bet nedėčiau  biggrin.gif

Taigi ji niekam jo dėt neketina, reikšmės klausia lotuliukas.gif Geras vardas, daug Vilmų pažįstu smile.gif O Vilhelminos nė vienos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amliva @ 2007 01 20, 00:20)
Gal kas zinot Vilmos reiksme ir kilme?Kiek ieskojau,tai radau tik,kad tai Vilmantes ir Vilhelminos trumpinys.Man to nepakanka.Pati esu Vilma  bigsmile.gif


kadangi šis vardas istoriškai yra baltiškų arba germaniškų vardų trumpinys, nieko čia nepakeisi: pasirink, kuri kilmė tau artimesnė širdžiai. pvz., jei iš baltiško, tai gali žiūrėti viltis+mantus, kadangi varde likęs sandp -mant- likutis.
Atsakyti
QUOTE(Mala @ 2003 10 22, 23:45)
Dabar su sventais vardais neaisku.
Pasirodo vardas dukters Gabija irgi sventas. Nors visada galvojom kad pagoniskas vardas nebus sventas. O kai krikstijo kunigas neprase kitu vardu, pakrikstijo Gabija

o mums nesake,kad kito vardo nereikia.Dukryte tap pat Gabija,bet krikstijom kitu vardu.
Atsakyti
Musu Pauliaus reiksme - mazas. Gime baisiai maziukas smile.gif Bet mes su vyru dazniau ji sauliam mazu, nei tikru vardu.. nors jis jau nera toks mazas smile.gif
Atsakyti
Man tai vardo reikšmė nelabai svarbi pirma išsirinkčiau vardąo tada dėl idomumo pažiūrėčiau reikšmę
Atsakyti
Mes kai rinkom varda vaikui tai visu, kuriuos issirinkom reiksmes paziurejom, bet apsisprendima vistiek leme ne reiksme, buciau nedavus tik tokio vardo, kuris turi nekokia reiksme.
Atsakyti
4u.gif Sveikos busimos mamytes,

vis galvoju ir bandau isrinkti varda savo busimai atzalelei. Rasau sau patinkancius vardus ant lapo ir su vyru juos aptariame. Dar nezinome kas isvys si pasauli g.gif - berniukas ar mergaite, todel renkam vardus abiems. labai noreciau zinoti vardu reiksmes.Bandziau rasti internete koki puslapi, Pvz. vardai ir ju reiksmes, bet paieskos bevaises. Kadangi siuo metu esu ne Lietuvoje, tad kitur apsilankyti nera galimybiu ir ka nors suzinoti.
gal kuri zinot koki interneto adresa sia tema ir galit ka nors pasiulyti?
Atsakyti
QUOTE(Jurgita Vegeliene @ 2007 03 07, 18:43)
vis galvoju ir bandau isrinkti varda savo busimai atzalelei. Rasau sau patinkancius vardus ant lapo ir su vyru juos aptariame. Dar nezinome kas isvys si pasauli  g.gif - berniukas ar mergaite, todel renkam vardus abiems. labai noreciau zinoti vardu reiksmes.Bandziau rasti internete koki puslapi, Pvz. vardai ir ju reiksmes, bet paieskos bevaises. Kadangi siuo metu esu ne Lietuvoje, tad kitur apsilankyti nera galimybiu ir ka nors suzinoti.
gal kuri zinot koki interneto adresa sia tema ir galit ka nors pasiulyti?


www.day.lt

ir visada gali čia klausti . aišku, jei klausi nuomonės apie vardą, jų bus visokių, bet reikšmę irgi sužinosi mirksiukas.gif
Atsakyti
SVEIKOS MAMYTES.
MANO SUNELIO VARDAS JORANAS.JAM JAU 16 MENESIUKU, O AS DAR VIS NEGALIU NIEKUR RASTI VARDO REIKSMES verysad.gif .GAL KAS ZINOT KOKIA MANO VAIKO VARDO REIKSME. mirksiukas.gif
Atsakyti
kiekvienas vardas turi savo reiksme,gal kas zino MIGLES vardo? vat sako kiek pazystu tarkim Jurgiu jie visi pijokai ar panasiai. 4u.gif
Atsakyti
Migla, Miglė (05.11) – lietuvių: migla „rūkas“
dar miglė yra augalo pavadinimas šiaip jau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(joolita @ 2007 03 19, 17:28)
kiekvienas vardas turi savo reiksme,gal kas zino MIGLES vardo? vat sako kiek pazystu tarkim Jurgiu jie visi pijokai ar panasiai. 4u.gif


blink.gif o kuo Jurgis ir Miglė susiję? blink.gif
Atsakyti