Įkraunama...
Įkraunama...

Vardų reikšmės

QUOTE(muminukas @ 2007 03 19, 16:35)
blink.gif o kuo Jurgis ir Miglė susiję?  blink.gif



nu cia gi tik pavyzdi pasake smile.gif cool.gif
Atsakyti
mano dukreles vardas reiskia mazule tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2003 10 22, 18:18)
O is kur suzinoti ar vardas sugalvotas yra sventas?  ???

Jei kriksto metu nebuvo duotas antras vardas, reiskia vardas yra sventas smile.gif
Jei vardas butu ne sventas, tada kunigas duotu mazyliui antra sv.varda, kaip sventa varda biggrin.gif Pati turiu du vardus, kurie net yra uzrasyti gimimo liudijime mirksiukas.gif Aisku kito vardo net nieks nezino bigsmile.gif
Atsakyti
pagal mano mažės vardo reikšmę turėtų būti profesorka hihihi.gif
kai apsisprendėm, tai net reikšmės nežinojom blush2.gif
Atsakyti
turiu vardų kalendorių ir jame yra mano abiejų vaikų vardų reikšmės,tai irgi turėjo įtakos renkantis vardą
Papildyta:
QUOTE(Aylin @ 2007 04 06, 12:54)
Jei kriksto metu nebuvo duotas antras vardas, reiskia vardas yra sventas smile.gif
Jei vardas butu ne sventas, tada kunigas duotu mazyliui antra sv.varda, kaip sventa varda biggrin.gif  Pati turiu du vardus, kurie net yra uzrasyti gimimo liudijime mirksiukas.gif Aisku kito vardo net nieks nezino bigsmile.gif

dabar nebūtina krikštijant duodi kitą šventą vardą,o šventų vardųreiktų ieškot turbūt katalikų kalendoriuje
Atsakyti
Mano dukryte - Une - is lot. "viena,vienintele", ir tikrai tokia viena , nors dar turi broli "izdininka"ir sese "prisiekiu dievu". biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Loretoidas @ 2007 07 24, 12:28)
Mano dukryte - Une - is lot. "viena,vienintele", ir tikrai tokia viena , nors dar turi broli "izdininka"ir sese "prisiekiu dievu". biggrin.gif

O Tu - Loreta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aylin @ 2007 04 06, 11:54)
Jei kriksto metu nebuvo duotas antras vardas, reiskia vardas yra sventas smile.gif
Jei vardas butu ne sventas, tada kunigas duotu mazyliui antra sv.varda, kaip sventa varda biggrin.gif  Pati turiu du vardus, kurie net yra uzrasyti gimimo liudijime mirksiukas.gif Aisku kito vardo net nieks nezino bigsmile.gif



Mano antrąjį vardą vyras sužinojo tik prieš pat santuoką, kai ėmiausi krikšto pažymą iš bažnyčios.
O vardo reikšmę žinoti, mano galva, yra labai svarbu.
Papildyta:
QUOTE(rimsiukas @ 2007 03 09, 10:21)
SVEIKOS MAMYTES.
MANO SUNELIO VARDAS JORANAS.JAM JAU 16 MENESIUKU, O AS DAR VIS NEGALIU NIEKUR RASTI VARDO REIKSMES verysad.gif .GAL KAS ZINOT KOKIA MANO VAIKO VARDO REIKSME.  mirksiukas.gif


Reikšmės nežinau, tačiau įdomu, iš kur tokį vardą sužinojot. Patys sugalvojot ar girdėjot? Jei kažkieno sugalvotas, tai vargu, ar bus kokia reikšmė...
Atsakyti
QUOTE(rimsiukas @ 2007 03 09, 12:21)
SVEIKOS MAMYTES.
MANO SUNELIO VARDAS JORANAS. JAM JAU 16 MENESIUKU, O AS DAR VIS NEGALIU NIEKUR RASTI VARDO REIKSMES verysad.gif .GAL KAS ZINOT KOKIA MANO VAIKO VARDO REIKSME.  mirksiukas.gif

Joranas - švediškas vardo Jurgis variantas. Reikšmė - "fermeris".
Na, gal ir kitokių reikšmių yra. ax.gif
Atsakyti
Mano dukrytes vardo reiksme - "karaliska" flirt.gif
labai jai tinka... ir laukiau, nesiojau taip rolleyes.gif tikiuosi, ir uzaugs tikrai karaliska mergina hihihi.gif
Atsakyti
Musu sunelis - Nikita, pavadintas graiku PERGALES deives vardu... thumb_yello.gif
Atsakyti
Joris - senoves lietuviu pavasario dievas wub.gif
Atsakyti