Įkraunama...
Įkraunama...

Vardų reikšmės

Mūsų sūnelis Gabrielius- "Dievo karys"
Atsakyti
Vat mano sunelio vardas yra Vladas Pijus, tai dabar cia gautusi taip valdingas, pamaldus/ramus blush2.gif katik suzinojau kad Vladas valdinga reiskia, o kad Pijus pamaldus, ramus tai jau zinojau... nu vat bet zinokit atitinka vardai zmogu, nes mono sunelis tikrai turi savo charakteri jau, nors dar mazas yra, tai kas bus kai uzaugs? doh.gif o vat ir antrasis atitinka ji, nes toks ramutis ir geras wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Fainulka @ 2007 11 21, 23:30)
sveikos.. smile.gif skaitau cia jusu visu komentarus net pasimeciau....ar gerai ar blogai padarem, kad savo suneliui varda idejome Milius...nu bet jis taip tinka.Tada apie vardo reiksme net nepagalvojau,o db paziuriu tai emilijus ismeta g.gif si varda radau 'tavo vaikas'zurnale..pagalvojau,kai turesiu suneli tai bus Milius,o jis tuo metu jau buvo mano pilvelyje tai taip ir "prilipo"........



Nieko čia blogo,bet tavo sūnaus vardas-mano tėvo pavardė.Kilmė-amatininko,audžiančio milą (senovinę paltinę medžiagą) pavadinimas.
Atsakyti
o kur jus randat vardu reiksmes g.gif
Atsakyti
[quote=Sommer,2008 01 09, 17:24]
Nieko čia blogo,bet tavo sūnaus vardas-mano tėvo pavardė.Kilmė-amatininko,audžiančio milą (senovinę paltinę medžiagą) pavadinimas.
[/quo


Lietuviu kalbos vardu kilmes zodyne sis vardas yra, jis labai senas ir uzmirstas...sausio 4d.vardadienis buvo:4u: o pavardziu tai kokiu tik nera, pavardes lyg ir kile nuo vardu vietoviu pavadinimu. Viena bachura pazistu, tai jo pavarde Dziugas.... cool.gif
Atsakyti
o gal merginos kurizinot ka reiskia vardas LIVIJA.kazkaip niekur nerandu.tik zinau ,kad tai senas vardas. g.gif
Atsakyti
Mano sunelis-Dominykas is lotynu kalbos isvertus reiskia "gimes Viespaties diena, t.y. sekmadieni" tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(LiVyte @ 2008 01 10, 23:43)
o gal merginos kurizinot ka reiskia vardas LIVIJA.kazkaip niekur nerandu.tik zinau ,kad tai senas vardas. g.gif




Vakar varciau kalendoriu maciau Livija, kokioj tai temoj maciau kur yra adresu, vardu reiksmes kur parodo. Google parasyk vardu reiksmes ismes tau, as taip ieskojau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LiVyte @ 2008 01 10, 22:43)
o gal merginos kurizinot ka reiskia vardas LIVIJA.kazkaip niekur nerandu.tik zinau ,kad tai senas vardas. g.gif


Livija (02.27), Livijus – 1. lotynų: „libietis, Libijos (Afrikoje) gyventojas“; 2. trumpinys iš Olivija lotynų oliv „alyvuogių medis“

Šaltinis:day.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bakardi: 21 sausio 2008 - 21:36
Mano mazyles vardas DOROTEJA ,o jo reiksme-Dievo dovana smile.gif
Atsakyti
Visad norėjau pavadint mergytę (jei aišku duos Dievas) Gertrūda; day.lt parašyta kad "ger" tai yra ietis, o "trūt" - stipri. tai ką, reiškia kad ji bus kieta merga?biggrin.gif
o gal kas žino reikšmę vardo Jupiteris ?
ir kur galima rast japoniškų vardų reikšmes?
Atsakyti
O manojo sunelio vardas Adris.Radau kad tai reiskia Adrijos gyventojas biggrin.gif
Atsakyti