Įkraunama...
Įkraunama...

Vardų reikšmės

Man labai graži vardo Urtė reikšmė smile.gif - Dievo dovana wub.gif
Atsakyti
Žinau, esu deivė
Atsakyti
dukros vardas reiskia "teisingumas", kai pavadinom net nezinojom reiksmes, o kai suzinojom likom laabai patenkinti. is tiesu ji kol kas labai teisinga 4u.gif
Atsakyti
kai pradejau dometis ka reiskia vardai buvo jau per velu keisti savo maosios varda- Neda- radau kad tai pacios maziausios elektronines daleles judejimo greitis, tai jau tokia panele aktyvia turime biggrin.gif o mano vardas reiskia Zibute is graiku kalbos , tinka akys tikrai melynos, o mano vyriskis Liutauras- tai liaudis tauta, nors kitur raso kad pasiputes , gal yra tokio bruozo biggrin.gif
Atsakyti
Maniskis vienas ramus, kitas ismintingas biggrin.gif Del ramumo kol kas baisu... Galetu toks but, nes jau nuo to nenuoramos pavargau doh.gif
Atsakyti
Rinkom ir pagal reiksme, ir pagal tarima smile.gif . Manau, kad vardo reiksme, jei jau ja zinai, priduoda vardui prasmes.
Musu dukryte vardu Pia, kas reiskia garbinga, maloninga, pamaldi .
Atsakyti
O aš savo panelytei daviau vardą pagal situaciją, kadangi gimimas buvo sunkus ir ją teko atgaivinti, tai ji dabar yra Gaivilė GAIVA+ VILTIS....kol buvo mažesnė vis sakydavo kad jai nepatinka toks vardas, nes nėra nei vienos pažįstamos tokiu vardu, dabar jau sako kad gražus ir gražiai skamba....
Atsakyti
QUOTE(akademija @ 2005 02 01, 17:02)
as savo mergaite ketinu pavadinti Nefertite.tai reiskia"graziausioji atejo".man ji bus pati graziausia.vyras isgirdes tiki varda juokiasi.sako tai sunu vadinsim gal adolfu(tipo hitleris) arba josifu(tipo stalinas).dar norejau mergaitei kleopatros varda duoti.reiksme:"garbe+tevas".na nezinau mergaitei siuos vardus sugalvojus gal nuo mokyklos laiku.bet....tuoj ilisiu i www.day.lt,gal kils kokiu minciu? tongue.gif

Neissivaizduoju,kaip lietuvei mergaitei toki varda galima duot.. Kad ir kokia grazia reiksme turi g.gif
Atsakyti
Mano sunus Joris-pavasario ir zalumos dievas...Pagoniskas vardas,senoliai stebisi jei pasakai vardo reiksme...

Atsakyti
mano mazytes dukrytes vardo reiksem- grazioji .. 4u.gif
Atsakyti
sūnau svardo reikšmė - "auksas, auksinis"
Atsakyti
Maniskes pupos vardo reiksme tautos viltis:)Varas jos Vilte daveme visai nezinodami reiksmes tiesiog labai torejom ir laukem leliuko tad tokia ji musu viltis 4u.gif
Atsakyti