Įkraunama...
Įkraunama...

Vardų reikšmės

mano sunaus vardo reiksme labai paprasta, ugningas lotuliukas.gif jau pats vardas isduoda reiksme biggrin.gif
Atsakyti
mano vaiko vardo reiksme - sumanus, apgalvotas thumbup.gif
Atsakyti
Majus-rysis su Dievu mirksiukas.gif O vat Mykolas...reikia pasidomet! ax.gif
Atsakyti
mano sunaus vardo reiksme pirmas zmogus bigsmile.gif -jis tikrai pirmas zmogus kuri mes paleidom i pasauli biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eggle20 @ 2010 08 03, 16:09)
Maniskes pupos vardo reiksme tautos viltis:)Varas jos Vilte daveme visai nezinodami reiksmes tiesiog labai torejom ir laukem leliuko tad tokia ji musu viltis 4u.gif


jei vardas Viltė, tai ir reikšmė tik viltis - jokio taut nesimato varde g.gif
Atsakyti
maniskes Emilija-verzli nepralenkiama smile.gif galiu pasakyti,kad tokia ir yra biggrin.gif
Atsakyti
o musu tiesiog Ausra wink.gif
Atsakyti
Mano mergytes vardas Evelina,is keltu kalbos reiskia riesutas wub.gif Kai rinkau varda butinai norejau kad turetu prasminga,grazia reiksme.(o va mano reiskia zemdirbys doh.gif ,nu ne kas biggrin.gif )
Atsakyti
Gal kas zino ka reiskia vardas MEIDA ? :mirksiukas:
Atsakyti
mano mazyliu varduku reiksmes: EMA - "Dievas su mumis" ir JORIS - zalumynas, zaluma smile.gif
berniukui varda rinkausi tarp Joris ir Titas, tai vardo reiksme padejo apsispresti (TITAS vardo reiksme - laukinis karvelis)
4u.gif
Atsakyti
kadangi 11 menesiu teko planuoti, kol uzkibs, sakaiau jei dievas duos ir bus berniukas, tai atsilyginimui pavadinius Matu, taip ir buvo: Matas – hebrajų (sen. žydų): „Dievo dovana“
Atsakyti
sūnau vardo reikšmė -„labai didelis, didžiausias“ thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kubnicka: 02 liepos 2011 - 10:07