Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetacinė distonija

QUOTE(olive @ 2008 05 05, 22:39)

Jurlin,o Tau ir Tavo maziukui, sveikatos ir stiprybes    oro_buckis.gif baikit sirgt  nono.gif

aciu. nakti teko maziuka vezti i santariskes, pradejo kliedesiuoti, kad sienos krenta, kojos trukciojo, tai veziau, nors paciai buvo stiprus priepuolis verysad.gif suleido kazkokiu vaistu, tai iki siol miega kaip naujagimis, net nesukosejo, tik labai jau baltas, net lupos ir tos be spalvos unsure.gif dar leisiu pasmiegoti ir zadinsiu, nes reiks i poliklinika nuvezti parodyti ir tyrimus pasidaryti.
as tragiskai. siandien uzsirasinesiu i poliklinika net, nes pas Mindauga nulekt negaliu. pavargau nuo tokio gyvenimo, vel paluztu verysad.gif
Atsakyti
laikykis jurlin...uzjauciu... unsure.gif kas dabar tavo tam maziui atsitiko?cia nuo temperaturos taip kliedejo?man baisiausias dalykas kai vaikai serga.... unsure.gif jurlin tik nepulk i panika,pamatysi atsigausite abu,ir vaikelis ir tu,svarbiausia nesinervuok per daug[sakysi lengva pasakyti-sunku padaryti],bet zinok savo sveikatele irgi reikia ziureti....kas bus kaip tu pati visai palusi?tad jokiu niuriu minciu,viskas susitvarkys...pazvelk pro langa-kaip graziai viskas zydi.... rolleyes.gif laikykis...ir rasyk kaip jums ten sekasi... 4u.gif
Atsakyti
Joa..vaika kliedi nuo aukstos temperaturos... verysad.gif maniskiui irgi taip budavo...reikia must temperatura.
Atsakyti
QUOTE(husmor @ 2008 05 06, 13:46)
Joa..vaika kliedi nuo aukstos temperaturos... verysad.gif maniskiui irgi taip budavo...reikia must temperatura.

kad tatemperatura buvo tik 38 berods kai kliedet pradejo unsure.gif
siandien savo problemas pamirstu, nes tik vaikas aktualu tik.
greitoji mano, kad jam umus laringitas, nors jis prasidejo pamazu per 5 dienas, ir laringitai kitaip vystosi, su abiem vaikais daug kartu patyriau. as isitikinusi kad klaikus bronchitas jam unsure.gif
****
Dauguma is musu turi kraujotakos sutrikimus, o juos gydo atskirai ar vel su AD viskas tik ax.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
nors koks čia labas verysad.gif
laikykis kaip nors Jurlin console.gif
Aš tai pati labai panikuoju kai dukrytei kas negerai. O kai ji dar pas mane ne tokia kaip dauguma sveikų vaikų, tai aš išvisdėl kiekvieno spuogelio kraustausi iš proto. kaip reikia save įveikt nežinau schmoll.gif

pati tai vaikštau kaip pritrenkta doh.gif skauda galvą, tikriausia tas trišakis, reiktų gydyt, bet dbar jau kelinta diena kai valgau dziuvesėlius ir vandenį geriu dėl skrandžio doh.gif
vyras siunčia pas gydytoja, o aš nežinau ką ji man naujo pasakys. vėl kaip kvailė pasijusiu, nesuskaičiuojanti savo negalavimų verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(trude @ 2008 05 06, 22:05)

Aš tai pati labai panikuoju kai dukrytei kas negerai. O kai ji dar pas mane ne tokia kaip dauguma sveikų vaikų, tai aš išvisdėl kiekvieno spuogelio kraustausi iš proto. kaip reikia save įveikt nežinau schmoll.gif

pati tai vaikštau kaip pritrenkta doh.gif skauda galvą, tikriausia tas trišakis, reiktų gydyt, bet dbar jau kelinta diena kai valgau dziuvesėlius ir vandenį geriu dėl skrandžio doh.gif
vyras siunčia pas gydytoja, o aš nežinau ką ji man naujo pasakys. vėl kaip kvailė pasijusiu, nesuskaičiuojanti savo negalavimų verysad.gif


Užjaučiu, Trude. Jaučiausi lygiai taip kol nepradėjau gert AD... Ir dar kurį laiką nuo jo pradžios... Ir bpg gailiai atsidusdavo mane pamačius tarpdury biggrin.gif Tokios jau tos mūsų problemos, nieko nepadarysi.

Dėl trišakio niekada bėdų neturėjau, bet sakyčiau pagert kokius priešuždegiminius, pvz Nimesilį ar kokį Ibumetiną g.gif O dėl vaiko tai ar turi VD ar neturi, vis tiek vienodai labai panikavau ir panikuoju blush2.gif

Šiandien Mindaugas paprašė įvertinti savo savijautos pasikeitimą, nuo 100 (taip kaip buvo blogai) iki 0 (taip kaip būtų idealu), įvertinau 30... Pasidžiaugė, kad geryn. Tiesa, AD dozę padidino, bet nuėmė kitus vaistus, tai dabar žiūrėsim, paleido 3 mėnesiams šį kartą smile.gif
Atsakyti
labutis visoms... 4u.gif klausyk trude,jei tau tikrai skauda galva nuo trisakio nervo,tai siulyciau susileisti neurorubina.man jis vienintelis padeda.susileidus viena ampuole-po paros laiko pradeda mazeti skausmas.pabandyk-o be to ir b grupes vitaminai prie musu ligos yra butini. g.gif o del skrandzio-valgyk viska-tik po nedaug.nes nuo vandens ir dziuveseliu-kojas pakratysi...cia vegetacine durniuoja...o tu geri ad?
Atsakyti
sveikutes... 4u.gif kaip sveikateles siandien?kaip gyvuojate? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rjolancikas @ 2008 05 08, 07:15)
sveikutes... 4u.gif kaip sveikateles siandien?kaip gyvuojate? g.gif

vel naktis santariskese su vaiku, trecia para be miego, esu kaip lavonas ir tai pliuso nepriduoda verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurlin @ 2008 05 08, 10:41)
vel naktis santariskese su vaiku, trecia para be miego, esu kaip lavonas ir tai pliuso nepriduoda  verysad.gif



Tai kas tavo mažiui? g.gif




Papildyta:
QUOTE(rjolancikas @ 2008 05 07, 10:45)
labutis visoms... 4u.gif klausyk trude,jei tau tikrai skauda galva nuo trisakio nervo,tai siulyciau susileisti neurorubina.man jis vienintelis padeda.susileidus viena ampuole-po paros laiko pradeda mazeti skausmas.pabandyk-o be to ir b grupes vitaminai  prie musu ligos yra butini. g.gif o del skrandzio-valgyk viska-tik po nedaug.nes nuo vandens ir dziuveseliu-kojas pakratysi...cia vegetacine durniuoja...o tu geri ad?


Reiks pabandyt susileist g.gif Jokių AD dabar negeriu schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trude: 08 gegužės 2008 - 11:53
kas tavo maziuikui jurlin?uzjauciu... verysad.gif
Atsakyti
diagnozes kas diena, keitesi, net viena- sveiku ivardino, nors padetis dabar aiski. jam sunkus bronchitas + puliuojanti angina. labai isgasdina kaskart kai kliedi ir pradeda kvepuoti 30 kart per minute blink.gif
ka tik pabudau. 4.5 val pamiegojau, bet nors ir gavau doze poilsio, jauciuosi kaip trenkta biggrin.gif vaikis dar tebemiega blink.gif speju, busim paros meta sumaise su tom greitukem lotuliukas.gif
einu arbatos, o tai [radedu gailetis, kad ejau gultis . 4u.gif
ryte buvo lyg priepuoliukas uzeinantis, bet vel nuslugo smile.gif
Atsakyti