Įkraunama...
Įkraunama...

Vegetacinė distonija

QUOTE(Jurgele @ 2008 05 12, 11:29)
Raminamųjų, kurie gali sukelti mieguistumą (kaip šalutinį poveikį). Išgerk Stilnoxo ir Rivotrilio, pamatysi kuo skiriasi migdomieji nuo raminamųjų  ax.gif  O ir pati kai pradėjai Rivotrilį, rašei kad nuo jo išvis nemiegi smile.gif

manes jokie nemigdo, tas pats ir su narkozem, per cezari-tik is ketvirto karto atsijungiau, nes neima, bet po to sutriko daugybe dalyku nuo tokio kiekio narkozes mirksiukas.gif i mane nesiligiuokit, kazkoks nevykes as projektas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(husmor @ 2008 05 12, 16:16)
Jurgele, o kiek sumokejai uz magneta ? ir ar rado ka nors ? Matai, kiekvienas daktarelis,gali skirtingai skaityt nuotraukas.. kai manai, ar vertejo tau darytis ta tyrima?


360 Lt. Rado tiek kiek priklauso, nieko papildomo thumbup.gif Tas radiologas tikrai pasirodė patyręs g.gif O ar vertėjo... Hm, manau, kad vertėjo. Kadangi tada buvo tik VD pradžia ir dar neturėjau diagnozės, tai pati susidariau tyrimų planą ir ėjau "atmetimo" keliu, t.y. pirmiausia išsityriau fiziškai, dariausi įvairiausius tyrimus ir visi buvo normalūs... Tik po daugiau nei pusmečio nusiraminau, kad vis dėl to tai nervai...
Papildyta:
QUOTE(Jurlin @ 2008 05 12, 17:00)
manes jokie nemigdo, tas pats ir su narkozem, per cezari-tik is ketvirto karto atsijungiau, nes neima, bet po to sutriko daugybe dalyku nuo tokio kiekio narkozes  mirksiukas.gif  i mane nesiligiuokit, kazkoks nevykes as projektas  biggrin.gif


Pavarei blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Aisku...kaina panasi kaip Medejoj, man Panevezys arciau, ir jauciu dar kakla mato..na tas prakeiktas ataugas.,ir kraujagysles..
Nu jei nepageres savijauta namie- pasidarysiu ir as. A maz namie isgysiu smile.gif
Nors ner man cia taip blogai, oras grynas, karves pienas biggrin.gif ..
vaiko gryztu pasiimt, lai ir vaikas kvepuoja grynu oru smile.gif
Kazkaip man tie sveikatos pablogejima- per PMS- buna..cia kazkoks hormonas grybauja..
Atsakyti
QUOTE(husmor @ 2008 05 12, 17:21)
Kazkaip man tie sveikatos pablogejima- per PMS-  buna..cia kazkoks hormonas grybauja..


Gal norėtum mane įsivaikint? Kaip norėčiau pakvėpuot grynu oru ten pas tave biggrin.gif

Ir pas mane susiję su pmsu... Bet kiek hormonų tyriausi, visi normose išskyrus vieną procesą, kad polinkis į policistines yra...
Atsakyti
Matai, ysivaikinant reik yrodyt,kad gauni geras pastovias pajamas..mano pajamos nepastovios smile.gif)
bet sveciuos.. visada prasom wink.gif
o koky hormona lytiny tiria ?
Atsakyti
QUOTE(husmor @ 2008 05 12, 17:40)
Matai, ysivaikinant reik yrodyt,kad gauni geras pastovias pajamas..mano pajamos nepastovios smile.gif)
bet sveciuos.. visada prasom wink.gif
o koky hormona lytiny tiria ?


O jeigu aš jau pati sugebu išsilaikyti ir turiu savo pajamas? hihihi.gif Bet pagalvok iškart ir anūką turėtum hihihi.gif

Niu aš tyriausi prolaktiną, progesteroną, liuteinizuojantį hormona, estradiolį, skydliaukės hormonus, dar kažkokius ten prirašius gyd buvo... Viskas normose buvo, tik progesteronas mažokas antroj ciklo pusėj. Bet jis rodo, kad ovuliacijos nebuvo, nes brendo daug (policistinės) ir nunyko doh.gif Dėl to pas mane ir mmm nelabai reguliaru. Bet ir natūraliai keičiasi bendras hormonų balansas pmso metu ir įtakoja smarkiai nervų sistemą. Juk ir neturinčios vegetatikos sutrikimų moterys tampa žiežulom biggrin.gif
Atsakyti
Joa..visos mes is prigimties - raganos smile.gif
o anuku jauciu pati uz keliu meteliu turesiu wink.gif kas cia..laikas eina..nepastebesiu ..
O del hormonu, tai reiks pasidometi, kur cia as galeciau juos issitirti., nors jei jie kinta- tai nelabai kokiu vaistu ir gersi..
Atsakyti
sveikutes.... 4u.gif nu klausykite kad prirasete siandien-tai ojoj.... biggrin.gif as sukuosi kaip bite-remontas namuose-neturiu kada sirgti...o dar ir pms,bet ka darysi turiu i viska nekreipti demesio ir darbuotis...as ir savaite pries pms-bunu tokia pikta,man taip pat viskas paastreja....man toks raumenu virpejimas yra.. schmoll.gif naktimis nelabai miegu-pagalbos ieskau clonazepame,kol kas jis vienintelis man padeda nakti pailseti...tada ir diena geriau jauciuosi... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(husmor @ 2008 05 12, 18:56)
Joa..visos mes is prigimties - raganos  smile.gif
o anuku jauciu pati uz keliu meteliu turesiu wink.gif kas cia..laikas eina..nepastebesiu ..
O del hormonu, tai reiks pasidometi, kur cia as galeciau juos issitirti., nors jei jie kinta- tai nelabai kokiu vaistu ir gersi..


Tavo vaikai dideli jau? Man dar bent 20 metų tikiuosi nesišviečia laimė anūkams unsure.gif biggrin.gif

Hormonai vis tiek turi savo normas, yra vienas psl neblogas su visais paaiškinimais čia . O kinta jie natūraliai ciklo metu, tai yra ir nurodymai kuriuo ciklo metu juos darytis smile.gif Tiesiog per pms jų puokštė yra iš tokių proporcijų kurios švelniausią būtybę priverčia parodyt savo tikrą veidą lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, Zinot man taip liudna, kad as turiu save farsiruoti visokiais vaistais, ziauriai noreciau pasveikti, bet suprantu, kad VD yra visam gyvenimui, reikia keisti poziuri i gyvenima (taip man pasake Deltuviene Neuromedoje), bet ta padaryti labai sunku. Zinot as dar kamuojausi del to, kad pan viskas jau ne pirma karta, prie 9 men. buvau nutraukus AD, nes geriau juos 2 metus, (tada man buvo nustatytas nerimas, panikos priepolis) lankiausi pas psichiatra savo poliklinikoje, paskui dar pati savo noru atvaiksciojau 6 m. i PT i psichoterapijos studija, bet kazkaip vis jauciau, kad mane kazkas kamuoja, tada pradejau lankytis privaciau Neuromedoje. Vat Jasulaitis ir nustate kad man VD, israse dar papildomu vaistum bet as ju negeriau, labai nemegstu ju ir be to skaiciau, jei jau vartoju AD tai turi viskas susitvarkyti. Pakui nuvariau pas Deltuviene, ji pasake, kad man budingos ikyrios mintys. Bet paskaicius internete apie tai (kaip ikyrus ranku plovimas ir t.t., pas save tokiu dalyku neradau), tieiosg as labai sureiksminu savo sveikata ir vis apie tai galvoju. Na zodziu dabar suprantu, kad man yra VD, jau vel geriu AD, nors kamavausi nuo 03 men., vis galvojau, kad pati susitvarkysiu, bet deja, tie sirdies permusimai, raumenu skausmas, ir ypac nemiega. As pastebejau, kad man atsirodo psichologine baime eiti miegoti, as atisgulu ir laukiu, kada uzmigsiu, nors ir esu labai pavargus, ir aisku nepavyksta, na tada prasideda ir sirdis dauzosi ir t.t. Na kaip tokioje situacijoje save nugaleti ???? O jums panos nebuna ikyriu minciu del savo sveikatos ir t.t. ? Na va prisibedavojau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Musicka @ 2008 05 13, 09:36)
Na kaip tokioje situacijoje save nugaleti ???? O jums panos nebuna ikyriu minciu del savo sveikatos ir t.t. ? Na va prisibedavojau  blush2.gif


Praeitas etapas smile.gif
O tie kiti vaistai gal Fluanxol? Tai juos gerai pavartoti šalia AD wink.gif Mane metus laiko kamavo įkyrios mintys susijusios su sveikata. Ligų baimė yra vienas iš VD požymių... O įkyrias mintis gydo AD, bent man pvz Zoloftas tik paaštrino jas, bet Seroxatas padėjo pamažu susitvarkyti. Gerai, jei tai tik mintys apie sveikatą... man buvo blogesnės.
Atsakyti
QUOTE(Musicka @ 2008 05 13, 08:36)
tie sirdies permusimai, raumenu skausmas, ir ypac nemiega. As pastebejau, kad man atsirodo psichologine baime eiti miegoti, as atisgulu ir laukiu, kada uzmigsiu, nors ir esu labai pavargus, ir aisku nepavyksta, na tada prasideda ir sirdis dauzosi ir t.t. O jums panos nebuna ikyriu minciu del savo sveikatos ir t.t. ? Na va prisibedavojau  blush2.gif

viskas ideliai ir man cia tinka mirksiukas.gif as irgi jau prisigalvoju visko, atrodo, jei jau tiek visko darosi, tai suslubuos kas rimciau ir mirsiu nespejus vaiku uzauginti unsure.gif
Atsakyti