Įkraunama...
Įkraunama...

Hemorojus

QUOTE(fbc @ 2008 02 13, 13:38)
ačiū, kad atsiliepei 4u.gif o gal žinai ar pas ją ilgos eilės (aš ne vilnietė, tai vis atidėlioju ir pan. doh.gif )
beje, jei ne paslaptis - kokį gydymą tau taikė - operacija? Man kažkaip baugu..


Paskambinau į mobilų ir ji priėmė po kelių dienų. Operavo mane. Nežinau, nei man baisu buvo, nei ką. Aš kaip tik labai to laukiau, nes mane iš principo labai erzino, kad kažkas negerai.
Atsakyti
QUOTE(Charlize @ 2008 02 20, 11:34)
Paskambinau į mobilų ir ji priėmė po kelių dienų. Operavo mane. Nežinau, nei man baisu buvo, nei ką. Aš kaip tik labai to laukiau, nes mane iš principo labai erzino, kad kažkas negerai.

ačiū, kad atsakei 4u.gif o operacija labai nemaloni, sudėtinga, kiek trunka? unsure.gif Ir kaip pooperacinis laikotarpis - ar reikalingi kokie perrišimai (kaip jau rašiau - esu ne vilniete, tai noriu būti pasiruošus viskam)?
Atsakyti
QUOTE(fbc @ 2008 02 20, 19:47)
ačiū, kad atsakei 4u.gif o operacija labai nemaloni, sudėtinga, kiek trunka? unsure.gif Ir kaip pooperacinis laikotarpis - ar reikalingi kokie perrišimai (kaip jau rašiau - esu ne vilniete, tai noriu būti pasiruošus viskam)?


Operacija tai š..., 15 min. ir laisva. Nei ten sudėtinga, nei ten nemaloni. Žurnalą gali pasiimti, kad turėtum ką veikt, kol operuos. Bet gydytoja faina, tai su ja ir prapliurpėm visą laiką. Net nesuk dėl to galvos, kas ten gali būti sudėtingo smile.gif Bet va pooperacinis periodas... smile.gif Bet dvi-trys dienos ir viskas bus OK. Po savaitės gal atėjau pasitikrint ir tiek žinių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Charlize @ 2008 02 22, 15:11)
Operacija tai š..., 15 min. ir laisva. Nei ten sudėtinga, nei ten nemaloni. Žurnalą gali pasiimti, kad turėtum ką veikt, kol operuos. Bet gydytoja faina, tai su ja ir prapliurpėm visą laiką. Net nesuk dėl to galvos, kas ten gali būti sudėtingo smile.gif Bet va pooperacinis periodas... smile.gif Bet dvi-trys dienos ir viskas bus OK. Po savaitės gal atėjau pasitikrint ir tiek žinių smile.gif

kaip optimistiškai nuteikė tavo žinutė bigsmile.gif bet dar bijau garsiai džiaugtis topsecret.gif juk kiekvienas atvejis skirtingas unsure.gif ačiū labai, už pasidalinimą patirtimi - išties padrąsinai 4u.gif visgi tikriausiai reiks ir man registruotis pas tą gydytoją, kankinuos jau keli mėnesiai - tai pagerėjimas, tai pablogėjimas. Mano kantrybė ojojoi.. bet jau turbūt greit baigsis - visgi reikia susitvarkyti sveikatą, kiek gi galima kankintis, gyvenimo kokybė suprastėja kaip reikiant unsure.gif
Atsakyti
fbc niekada nereikia delsti mirksiukas.gif
va manasis neseniai prasitare, kad kartais tustinantis kraujo buna doh.gif jezau, sitaip geda sakyti jam matyt buvo, prasitare visai netycia doh.gif jam matyt pirmas laipsnis, pasireiskia retai, bet gal galit rekomenduoti kokiu zvakuciu(laisvinamuju turiu, nes man viduriu uzkietejimas)tokiam retsykiniam atvejui, nenoriu kad uzleistu, gali juk daeiti ir iki hemorojiniu mazgu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2008 02 23, 18:02)
fbc niekada nereikia delsti mirksiukas.gif
va manasis neseniai prasitare, kad kartais tustinantis kraujo buna doh.gif jezau, sitaip geda sakyti jam matyt buvo, prasitare visai netycia doh.gif jam matyt pirmas laipsnis, pasireiskia retai, bet gal galit rekomenduoti kokiu zvakuciu(laisvinamuju turiu, nes man viduriu uzkietejimas)tokiam retsykiniam atvejui, nenoriu kad uzleistu, gali juk daeiti ir iki hemorojiniu mazgu verysad.gif

Na jei jam nėra blogai, gal laisvinamųjų vaistų nereikia? Jie gi nėr gerai. Geriau natūraliais būdais tuos vidurius paleist (tam tikras maistas, esam diskutavusios čia, arba arbata nuo hemorojaus) g.gif
O žvakutės... Tai gal jau pavartot kurį laiką reikėtų, o ne vienkartiniams atvejams g.gif Gal kurį laiką panaudojus, kad ir pvz hemorol, nebeliks ir tų "kartais pakraujuoja" ?
O gal jam visai ne hemorojus?

Atsakyti
Norejau ir as pasidalinti savo beda-pas mane net 4 isoriniai mazgeliai!!Nutariau eiti pas gydytoja,gana jau.Man tai pagereja tai pablogeja,siaip labai vidurius minkstina kriauses jei ka.Ta "malonuma" turiu jau senai bet taip blogai dar nebuvo,ypac pablogejo po gimdymo.Labai noreciau pas gydytoja moteri,na ziuresim,pirmadieni uzsiregistruosiu is pradziu pas seimos gydytoja,palinkekit sekmes. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(evian @ 2008 02 29, 12:10)
Norejau ir as pasidalinti savo beda-pas mane net 4 isoriniai mazgeliai!!Nutariau eiti pas gydytoja,gana jau.Man tai pagereja tai pablogeja,siaip labai vidurius minkstina kriauses jei ka.Ta "malonuma" turiu jau senai bet taip blogai dar nebuvo,ypac pablogejo po gimdymo.Labai noreciau pas gydytoja moteri,na ziuresim,pirmadieni uzsiregistruosiu is pradziu pas seimos gydytoja,palinkekit sekmes. thumbup.gif


Linkiu sekmes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Mind, kaip supratau Jus esate iš Panevėžio mirksiukas.gif thumbup.gif O kaip gyd.Burneikis-proktologas?Kokie atsiliepimai?Gal yra tekę susidurti? g.gif g.gif Lauksiu atsakymo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(etmur @ 2008 02 29, 13:46)
Mind, kaip supratau Jus esate iš Panevėžio mirksiukas.gif  thumbup.gif O kaip gyd.Burneikis-proktologas?Kokie atsiliepimai?Gal yra tekę susidurti? g.gif  g.gif Lauksiu atsakymo  smile.gif


Nesu as dar pas juos lankiusis, todel nepazistu ir nezinau nieko.
Kiek zinau, proktologai yra chirurgai. O chirurgui tik vienam patikeciau sia vieta, tai Samuoliui. Jis tai nuostabus zmogus. Tik nezinau, ar jis bedirba ta paprasta darba. Kiek zinau, jis vadovauja dabar Dienos chirurgijos skyriui. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mind @ 2008 02 29, 14:07)
Nesu as dar pas juos lankiusis, todel nepazistu ir nezinau nieko.
Kiek zinau,  proktologai yra chirurgai. O chirurgui tik vienam patikeciau sia vieta, tai Samuoliui. Jis tai nuostabus zmogus. Tik nezinau, ar jis bedirba ta paprasta darba. Kiek zinau, jis vadovauja dabar Dienos chirurgijos skyriui. smile.gif

O aš imiau ir patikėjau tą vietą,ir... pasimečiau... ... gal nusivyliau blush2.gif doh.gif doh.gif daugiau parašysiu kitą kart,skubu.
Atsakyti
QUOTE(etmur @ 2008 02 29, 14:18)
O aš imiau ir patikėjau tą vietą,ir... pasimečiau... ... gal nusivyliau blush2.gif  doh.gif  doh.gif daugiau parašysiu kitą kart,skubu.


Kodel nusivylei? unsure.gif
Jei reikia, tai reikia.
Manes dar neprispaude labai didelis reikalas, bet, kai prispaus, tada jau ne kur desies. blush2.gif
Burneikio pavarde man gerai zinoma, bet kad va su daktaru tikrai nesu susidurusi. Gal jis visai geras daktaras, nebijok. Jie visi ismano savo darba. Gaila tik, kad moters proktologes Panevezyje nera. Butu drasiau.
Sekmes tau. 4u.gif Parasyk, kaip seksis. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mind: 29 vasario 2008 - 13:31