Įkraunama...
Įkraunama...

lėlės bratz

QUOTE(paulapaula @ 2008 03 26, 00:31)
labas mamytes,lyg ir neradau tokios temeles apie leles bratz.Mano dukrai jau 11 metu,bratz manija jau lyg ir praejus,bet neleidzia nei vienos leles niekur isnest,stovi kruva bratz,bratz salomas,laikrodis,masina,lova,visas lagaminas,baisu,lentynose renka dulkes  doh.gif  biggrin.gif ,bet va vis niekaip negali atsisveikinti su jom,baby bornu atsikratem,o situ niekaip negalim.Dabar kaip pagalvoju,tai kruva pinigu velniai zino kam investuota  biggrin.gif ka jus manot,ar patinka jusu mergaitems sitos leles,o gal jau ju mada paseno?parasykit savo nuomone  4u.gif  biggrin.gif

Istikruju Bratz leles yra labai madingos ir nemanau kad jos labai iseis jau is to stiliaus patarciau kelias bratz parduoti na o kitas kaip nors graziai sudelioti ir grozetis wink.gif)
Atsakyti
Pas mus irgi kruva tu bratz. Bet as juos sudejau visas kartu su barbem i deze i kol kas stovi kambary. Dalis barbiu jau nukeliavo i rusi. Dukrai 8 metai. Bet uzuolaidos, antklodes, patalyne, laikrodis, sviestuvas ir baldahonas irgi is bratz serijos. Dar plakatu buna prikabina ant sienos visokiu.
As jau nekalbu apie visokius rinkinius plaukams dazyti. Ar panasiai. Pazaidzia ir po to ieskok tu visu detaliu biggrin.gif
Bet kaip praso kad nupirkciau, tai kosmaras.
Atsakyti
Neseniai duktereciai Maximoj nupirkom Bratz uz 25 lt, nes buvo akcija. Patiko be galo. Net mergytes brolis, kuriam 7 metai su ja zaide doh.gif Negaliu suprasti, kas ten taip traukia smile.gif
Atsakyti
Man dar iki laiko, kai reikės vaikams pirkti žaislus teks palaukti. Bet ir pačiai ima pavydas, kad per anksti gimiau. Dabar toks didelis pasirinkimas tų lėlyčių. Gražiai aprengtos visos. Ir tikrai būna tų akcijų, kai pigiau nusipirkt galima. Pamenu, kaip laukdavau gimtadienio, nes tik tada ir nupirkdavo ,,firminę" barbę su kokiais nors pribumbasais. O jei dabar galima nupirkti lėlytę už 30-60 litų, tai nemanau, kad tai tokia kosmiška suma. Juk ir neperka niekas kas savaitę.
Kažkas sakė, kad tos lėlės naikina vaiko individualumą, nes reikia to, ko reikia kitiems. Bet aš tai manau atvirkščiai. Kaip tik dabar mergaitei yra didesnės galimybės pasirinkti lėlę pagal savo skonį, ir dainininkės ir sportininkės, su džinsais ar su mini sijonėliu, su aukštakulniais ar su sportbatukais. Nes kai rinkdavausi barbes tai, pamenu, jas buvo galima skirstyti į dvi kategorijas - su tortinėm, pūstom suknelėm arba su visiškai paprastom perkelinėm. Nors kai mergaitė paauga, tai galima pasiūlyti pačiai pasisiūti drabužėlių. Aš bent jau dažnai taip darydavau susiradus atraižų kokių. Aišku, ten tie drabužėliai paprasti gaudavos, ne tokie kaip iš parduotuvės, bet vistiek įdomu, kažkas naujo.
Atsakyti
Mazoji turi visa kruva Bratz leliu doh.gif atrodo jau ir gana, bet kai pamato kokios dar neturi ir vel reikia swoon.gif sakau gal jos kokios hipnotizuojancios g.gif kai einam pirkti drabuzeliu irgi iesko, kad butu su Bratz, patalyne irgi su Bratz. Kazin kada visa tai baigsis doh.gif
Atsakyti
Mano panelei 11 metų. Bratzių irgi pilna dėžė, bet visos reikalingos. Dėl grožio nesiginčinu, man asmeniškai Barbės gražesnės. Bet Bratzės įdomesnės, jos stiliovos, aksesuarai tokie fainuoliai. Tai nieko nesakau kai mėtosi kambary pusė kojos su batu, kažkur rankinė, o man į tapkes prikrenta akinių nuo saulės biggrin.gif
Vistiek vieną dieną išaugs, o dabar aš net patenkinta kad ji dar nori tų lėlių, o ne kokios aparatūros ar kosmetikos irnesakyk.gif
O kas čia abejojo ar jos vertos tų pinigų - jos kokybiškos. Plaukai neiškrenta šukuojant, kojos rankos neišsilaksto rengiant. Neblunka, makiažas nenusiplauna bigsmile.gif Permanentinis ko gero rolleyes.gif
Mane labiau užknisa Littles Pet Shopsai blush2.gif Va čia tai nesuprantu jų manijos doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milabra: 22 balandžio 2009 - 10:25
manajai jos patinka, turim keleta, bet man tai jos kazko labai jau neproporcingos lotuliukas.gif
daugiau turim BRATZ LIL ANGELZ...
Atsakyti
As turiu 1 Cloe,1 Yesmin,1 Jade, 1 kidz-Phoebe ir 1 koby dar dideli berna idena. bigsmile.gif ir dar noriu mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš šiek tiek domiusi bratz lėlemis nes man tik 11 metų...Aš manau kad Bratz yra madingos lėlės bet neproporcingos...Jei turėčiau mergaitę tai nedrauščiau žaisti su Nei su Bratz nei su Barbėm ar dar My Scene...Bet manau kad kitos mergaitės per daug užsivežusios ant bratz nes bratz tik papraščiausia plastmasinė lėlė dėl kurios dažnai mergaitės atsisako tikrai naudingų bei vertingų daiktų...Bet aš tikrai savo dukrai nepripirkčiau krūvos bratz lėlių nes poto neturėtume kur dėti tektų mesti lauk doh.gif Bet nosr ir nesu suaugusi bet tikrai man nėra jokių "Manijų" nes aš tiesiog nesidomiu tokiais dalykais. thumbup.gif ...Mano sese na jai yra 7-neri ji labai "Svaigsta" dėl bratziu...Ji turi visas bratz merginų ir vaikinų kolekcijas bei turi dar ir tų lil angelz ir bratz kidz na vienu žodžiu visko bei turi visa savo kambary su bratz ir apskritai visi daiktai bei rūbai vien tik BRATZ...
Atsakyti
Mano duktercia tai labai norejo, nupirkom, bet nieko didesnio ispudzio nepadare jai nei kad paprastos perrengiamos barbes schmoll.gif
Cia manau daugiau mada doh.gif
Atsakyti

 ! 
Skelbimai šioje temoje bei visame "Naudingų patarimų" skyrelyje yra draudžiami. Žaislų skelbimams yra skirtas atskiras skyrelis forumo "Skelbimų lentoje".  Prašome skelbtis ten.  O šio skyrelio temos yra skirtos naudingiems patarimams, žaislų kokybės ir kt. savybių  aptarimui, susipažinimui su naujovėmis ir t.t.  
Tokio pobūdžio skelbimai, kaip:  "Siūlau ..... Kaina...." ir "Ieškau/Pirkčiau...... siūlykit...."    bus trinami be jokio išankstinio perspėjimo, o dalyviui gali būti skirtas įspėjimas.
Atsakyti
O kur Bratz'es perkat?
Atsakyti