Įkraunama...
Įkraunama...

Delnotyra- 3

Sveikutės ;]

Vakar man draugė iš rankos bandė burti. Būrė būrė, nusibūrė, galų gale pasakė kad mano rankos kažkokios keistos ir būrimo nesutiko tęsti ;D Tik sukėlė norą sužinoti kas ten pas mane tose rankose dedasi.

Jei turėsite laiko, užmeskite akį:

user posted image

user posted image

user posted image

tikiuosi foto aiškios.
Atsakyti
QUOTE(barsukele @ 2008 06 18, 12:07)
Matai, yra pasakyta- negeisk svetimo ax.gif  Tai bijau blogos karmos prisivizualizuoti biggrin.gif  O jei delne ženklai sudėti- tada viskas čiki, žalia šviesa. negi aš kalta, kad likimas taip nori? lotuliukas.gif

Nu nesutinku griežtai, matyt, Chiromantės Taro teisybę rodė, kad tavo diedai- nekažkas schmoll.gif  Po gero taip spaudimas pakyla, kad paskui prisiminus prakaitas išmuša lotuliukas.gif  Kur jau čia dabar taip nuvertini tokius vaistus rolleyes.gif



Kas link "negeis svetimo"-tai siuos isakymus Moze partempe butent keliaujantiems zydams apspakajyti,nes bevalkataudami labai paleistuvavo,voge ir visokias kitokias negeroves dare. Kazkam reikejo,kad jie veiktu po siai dienai...na bet tema ne apie tai.....Brangiausias turtas tai tu pati,todel tau turi buti GERAI....(kam kas geris-kiekvieno asmeninis reikalas). Del Jadziunes diedu,tai tik vienas prastas,apie kitus nieko nezinau. O del sekso,tai joooo..... wub.gif Prisiminus-keliai linksta ir spaudimas uzkyla....Bet cia velgi...yra tokia sritis kaip sekso astrologija (tradiciniai astrologai nezinau ar ja nagrineja).Parasykit savo ir savo potencialiu meiluziu zenklus,parasysiu,ko tiketis is sekso lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu dafai lotuliukas.gif
Aš -Žuvys ir Jautis (Mėnulis), o jo- Dvyniai ir Mergelė (M). Oi, nekantrauju rolleyes.gif
Atsakyti
Evieh,rankos,kaip rankos....Burti as,zinoma nemoku,kaip tavo drauge biggrin.gif ,bet apie zmogu galima daug pasakyti,analizuojamt delnu ir pirstu linijas.Be analiziu pasakysiu,kad turi polinki perdaug pasitiketi zmonemis,todel nelabai klausyk,kas ka sako,tuo labiau,kad esi pakankamai jautri ir labai linkus i viska kas grazu biggrin.gif Parasyk i az kiek tau metu ir zodiaka,pasakysiu kame problema
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 06 18, 12:26)
Tai kurgi as tau,Jadziun,prisiminsiu,ka ten rode,tik pamenu,kad labai jau stipriai negerai ten buvo.Galvojau,gal perspet reikia biggrin.gif .....Ale paskui prisiminiau savo pazada sau,kad nelysti ten kur nepraso (kur praso-tuo labiau nelysti biggrin.gif ) Naujas vyras... blink.gif  Nu as pamenu,kad senasis ten labai jau nekoks,bet is kur taip greitai gavai antra????

Klausyk, Chyro, nakarkala Tu man...anė? rolleyes.gif O iš kur Tu apie mano pirmą žinai? ax.gif O antrą , trečia.... du šimtai septyniasdešimt aštuntą nusipirkau...už brilikus. cool.gif

QUOTE(barsukele @ 2008 06 18, 14:07)
1. Matai, yra pasakyta- negeisk svetimo ax.gif 
2. Nu nesutinku griežtai, matyt, Chiromantės Taro teisybę rodė, kad tavo diedai- nekažkas schmoll.gif 
3.Po gero taip spaudimas pakyla, kad paskui prisiminus prakaitas išmuša lotuliukas.gif  Kur jau čia dabar taip nuvertini tokius vaistus rolleyes.gif

1. Nu zdrasce... cool.gif
2. Plia, iš kur tokios žinios, m? Jūs čia kažką žinote, ko aš nežinau? biggrin.gif
3. Barsuko žmona, nu jofana...seksą daryti reikia, o neprisiminti, nIAbIAnt jis taip retai būna, kad tik prisiminimuose prakaitas išmuša, tačiau tokie vaistai nuo kraujospūdžio neveiksmingi, vaistams turi būti sistema, Sese tongue.gif

QUOTE(Chiromante @ 2008 06 18, 14:28)
Bet cia velgi...yra tokia sritis kaip sekso astrologija (tradiciniai astrologai nezinau ar ja nagrineja).Parasykit savo ir savo potencialiu meiluziu zenklus,parasysiu,ko tiketis is sekso lotuliukas.gif

Ei nu, Chyro, reikia man Tavo tų kortų ir visa kita, kas man pasakytų, KĄ DARYYYYYYTTTT , m? Gal kada rastum laiko...na tiesiog...prie kavos puodelio, kaip anųkart... ax.gif Aš mainais galėčiau Tave švilpti profesionaliai išmokyt, m? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(barsukele @ 2008 06 18, 12:39)
Nu dafai lotuliukas.gif
Aš -Žuvys ir Jautis (Mėnulis), o jo- Dvyniai ir Mergelė (M). Oi, nekantrauju rolleyes.gif

Rasau tiesiai sviesiai,nevyniodama i vata (labai uz rimta priimti nereiketu,bet stipriai atkreipti demesi vertetu biggrin.gif ) Dvynys vyras-vienas is prasciausiu pasirinkimu jautriai moteriai.(Dvynys gali buti tik su tokiu paciu saltakrauju dvyniu).Zuvyte yra labai jautri ir dvynys jai atnes daug emociniu kanciu del savo nepastovumo ir nesugebejimo palaikyti ilgalaikiu nuosirdziu jausmu ir santykiu.Jo (dvynio) uztenka tik momentiniam emociniam fejerverkui ir.....viskas.Zuviai,su jos dvasine siluma,svetimas saltas dvynio intelektas.Tai itin sunki sajunga,pilna apgavysciu,isteriju,nerviniu priepoliu,nors abu intelektualiai panasus ir fiziskai vienas kita puikiai gali patenkinti (abu kiek patvirke biggrin.gif ).Taciau dvynys pastoviai "vedzios uz nosies" zuvi,kol ta is sielvarto prasigers ar iklimps i gilius ezoterikos liunus,ten ieskodama paguodos.....Dvyniu nesizaveti sunku,tai makaronu kabinimo meistras,eruditas,intelektualas,su juo galima kalbetis bet kokiomis temomis ir moteris jam visu pirma drauge ir pasnekove,nes MEILE dvyniui-tai visu pirma ne fizinis,o dvasinis ir emocinis rysys....Salia jo dazniausiai jausi nepilnavertiskumo kompleksa.Jis dazniausiai puikiai valdo sekso technikas,bet erotikoj pasireiksti nelabai gali.....(jis yra saltokas,svelniai tariant). Kai nuosirdziausiai tave itikineja,kad tu vienintele,netikek (nors tuo momentu jis ir pats tuo tiki biggrin.gif )Jis gali myletis bile kur ir megsta seks zaisliukus. Nu tai va...... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 06 18, 12:59)
Klausyk, Chyro, nakarkala Tu man...anė?  rolleyes.gif O iš kur Tu apie mano pirmą žinai?  ax.gif O antrą , trečia.... du šimtai septyniasdešimt aštuntą nusipirkau...už brilikus.  cool.gif
1. Nu zdrasce...  cool.gif
2. Plia, iš kur tokios žinios, m?  Jūs čia kažką žinote, ko aš nežinau?  biggrin.gif
3. Barsuko žmona, nu jofana...seksą daryti reikia, o neprisiminti, nIAbIAnt jis taip retai būna, kad tik prisiminimuose prakaitas išmuša, tačiau tokie vaistai nuo kraujospūdžio neveiksmingi, vaistams turi būti sistema, Sese  tongue.gif
Ei nu, Chyro, reikia man Tavo tų kortų ir visa kita, kas man pasakytų, KĄ DARYYYYYYTTTT , m? Gal kada rastum laiko...na tiesiog...prie kavos puodelio, kaip anųkart...  ax.gif Aš mainais galėčiau Tave švilpti profesionaliai išmokyt, m?  rolleyes.gif

Jadziune,apie pirma zinau tiek,kiek pirma karta kortos rode,o pamenu,kad nelabai koks jis ten buvo. O apie kitus nezinau nieko,tik prielaida tokia...juokais. O del profesiniu mainu,tai man labai reikia savizudziu ranku-turiu paruosti paskaita "polinkis i suicida pagal galvos linija". O gal siaip ko turi apie savizudzius.Gal gyvu pazystamu turi,kurie megsta bandyt keliaut anapilin???? Tai as tau deliosiu ir deliosiu rytais kortas prie kavos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 06 18, 15:18)
Jadziune,apie pirma zinau tiek,kiek pirma karta kortos rode,o pamenu,kad nelabai koks jis ten buvo. O apie kitus nezinau nieko,tik prielaida tokia...juokais. O del profesiniu mainu,tai man labai reikia savizudziu ranku-turiu paruosti paskaita "polinkis i suicida pagal galvos linija". O gal siaip ko turi apie savizudzius.Gal gyvu pazystamu turi,kurie megsta bandyt keliaut anapilin???? Tai as tau deliosiu ir deliosiu rytais kortas prie kavos lotuliukas.gif

Šita gi... aš Tau siūliau švilpti išmokyti, o apie savižudžius ir lavonus aš Tau galėčiau daug papasakoti ir parodyti, tačiau...egzistuoja elgesio su išėjusiais etika, pagarba (net jei ir idiotiškai pasielgusiam) pakaruokliui ar skrajūnui iš 12-aukščio... negaliu, dalinti atspaudų, ragų, nagų, vidaus organų...nu negaliu schmoll.gif Gyvų yra taip pat, na likusių vis gi...tačiau tikrai nemanau, kad jie norėtų apie tai pasikalbėti unsure.gif ar tai parodyti savo delniukuose. Na galiu iš ragatkės dar pamokyti šaudyti, švilpti ir kabėti žemyn galva... nia? Netink? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jadziūnė @ 2008 06 18, 13:28)
Šita gi... aš Tau  siūliau švilpti išmokyti, o apie savižudžius ir lavonus aš Tau galėčiau daug papasakoti ir parodyti, tačiau...egzistuoja elgesio su išėjusiais etika, pagarba (net jei ir idiotiškai pasielgusiam) pakaruokliui ar skrajūnui iš 12-aukščio... negaliu, dalinti atspaudų, ragų, nagų, vidaus organų...nu negaliu  schmoll.gif Gyvų yra taip pat, na likusių vis gi...tačiau tikrai nemanau, kad jie norėtų apie tai pasikalbėti  unsure.gif ar tai parodyti savo delniukuose. Na galiu iš ragatkės dar pamokyti šaudyti, švilpti ir kabėti žemyn galva... nia? Netink?  rolleyes.gif

Ne,brangioji,sito gerio ir pati moku....dar moku gerai i taikini saudyti is pistoleto,o is melkaskes su optika tai ir i muse galiu pataikyti,va.....Ranku man reikia...Su visa pagarba,mokslo vardan....Kalbama apie kazkokias prevencines programas,kurioms igyvendinti vistiek babkiu nera,o kaip zudosi taip zudosi....
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 06 18, 15:54)
Ne,brangioji,sito gerio ir pati moku....dar moku gerai i taikini saudyti is pistoleto,o is melkaskes su optika tai ir i muse galiu pataikyti,va.....Ranku man reikia...Su visa pagarba,mokslo vardan....Kalbama apie kazkokias prevencines programas,kurioms igyvendinti vistiek babkiu nera,o kaip zudosi taip zudosi....

Pffff, tai su tokiu taiklumu iš viso rankos ne problema schmoll.gif , nusišauni tokį, kurio rankų reikia ir kolei dar neatvėso, pasijami, na paprasčiau nebūna. O kokio mokslo vardan Tau rankų reikia? Kriminalistika pakankamai pažengusi šioje vietoje, jeigu ką, ar chirologijai čia? Bet iš kitos pusės...su Tavo taiklumu, sakyč, ne į tą traukinį įšokai, varytumei va dirbti samdoma žudike...mmmm...liapota... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 06 18, 14:54)
Ne,brangioji,sito gerio ir pati moku....dar moku gerai i taikini saudyti is pistoleto,o is melkaskes su optika tai ir i muse galiu pataikyti,va.....

Nu ne mano reikalas, bet smalsu--- Ar ne apie tave sykį Akistatoj rašė? Uniformuota pareigūnė? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(barsukele @ 2008 06 18, 17:31)
Nu ne mano reikalas, bet smalsu--- Ar ne apie tave sykį Akistatoj rašė? Uniformuota pareigūnė?  biggrin.gif

A ką rašė tia? rolleyes.gif
Atsakyti
Nusisauni-netinka,man gi savizudziu reikia,o ne nekaltu auku....Beto perdaug myliu gyvenima ir save,kad viliotu perspektyva suputi kaliuzej schmoll.gif O del mokslo,brangioji sese,tai nediskutuosiu,nes,jauciu,cia musu nuomones ziauriai skiriasi (apie chirologija kalbu) Kriminalistika su visom savo galimybem,turi kiek kitokius tikslus nei chirologija.Jokiais burtais as neuzsiimu ir net nervuojuos,kai tarologija ar chirologija vadina paburimais.Psichologijai,kaip mokslui tik apie 100 metu,o chiro bei taro,kaip ir astro ar numerologijai daugiau nei keli tukstanciai.Niekam nepaslaptis,kad didieji pasaulio vadai turejo ir turi spec.ezoteriku komandas biggrin.gif Na bet neturiu tikslo niekam nieko irodineti.Znanije-svet,-neznanije-tma ir psio bigsmile.gif Svarbiausia siam pasauly-atrasti save,o kaip ta kas pasiekia,ar bent jau siekia-kiekvieno asmeninis reikalas. 4u.gif
Papildyta:

As jau seniai nebe pareigune biggrin.gif
Atsakyti