Įkraunama...
Įkraunama...

Delnotyra- 3

QUOTE(Chiromante @ 2008 06 19, 22:25)
Vat pirma pastaba-nesvarbu,koki vyna megstu as (as ir gersiu tik toki,koki megstu biggrin.gif ),svarbu,kad TU gertum tik toki,koki megsti TU PATI....(visa kita-smulkus organizaciniai reikaliukai biggrin.gif ),o jei,tarkim,megsti degtinele,vadinasi tau neturetu rupeti,ka megsta kiti-TU GERI DEGTINE (nes tu ja megsti ir psio biggrin.gif )

записано ok.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 06 19, 22:25)
Vat pirma pastaba-nesvarbu,koki vyna megstu as (as ir gersiu tik toki,koki megstu biggrin.gif ),svarbu,kad TU gertum tik toki,koki megsti TU PATI....(visa kita-smulkus organizaciniai reikaliukai biggrin.gif ),o jei,tarkim,megsti degtinele,vadinasi tau neturetu rupeti,ka megsta kiti-TU GERI DEGTINE (nes tu ja megsti ir psio biggrin.gif )

Ot kaip patinka man toks poziuris (gal galima taip pavadint?), pasitikejimas savim smile.gif tiesiog gerbiu tokius zmones, o man paciai tai to - laaabai truksta...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilteee3: 19 birželio 2008 - 22:02
QUOTE(vilteee3 @ 2008 06 19, 22:02)
Ot kaip patinka man toks poziuris (gal galima taip pavadint?), pasitikejimas savim  smile.gif  tiesiog gerbiu tokius zmones, o man paciai tai to - laaabai truksta...

Jau vien tai,kad patinka,reik manyt,kad taip ir darysi,jeigu dar nedarai biggrin.gif Vynelis-cia tik alegorija......
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 06 19, 14:06)
,nusprendziau savo misija vykdyti,padedama moterims atgauti pasitikejima savimi,myleti save,atsisakyti vergiskos psichologijos (kas link vaiku-taip pat) ir pamatyti nors truputi daugiau nei matosi....Nu va kaip cia atsiveriau biggrin.gif

4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Chiromante, pas mano draugę dešinėje rankoje ant teigiamos Marso kalvelės yra labai aiški ir taisyklinga žvaigždė. Praktiškai per visą kalvelę. Ieškojom reikšmės chiromantijos knygoje, neradom. Pakomentuok, prašau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-lloreta- @ 2008 06 20, 18:38)
Chiromante, pas mano draugę dešinėje rankoje ant teigiamos Marso kalvelės yra labai aiški ir taisyklinga žvaigždė. Praktiškai per visą kalvelę. Ieškojom reikšmės chiromantijos knygoje, neradom. Pakomentuok, prašau  4u.gif

Prie nykscio-zemasis Marsas,po mazuoju pirsteliu-aukstasis Marsas. Ant kurio? Jie abu gali tureti ir teigiamas ir neigiamas reiksmes
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 06 20, 19:44)
Prie nykscio-zemasis Marsas,po mazuoju pirsteliu-aukstasis Marsas. Ant kurio? Jie abu gali tureti ir teigiamas ir neigiamas reiksmes


Supratau rolleyes.gif Tiesiog toje knygoje, kurią turiu, prie nykščio įvardinta kaip - teigiamoji, o po mažuoju, kaip - neigiamoji.
Šiuo atveju klausimas buvo apie Marso kalvelę prie nykščio.
Atsakyti
QUOTE(-lloreta- @ 2008 06 20, 19:43)
Supratau  rolleyes.gif Tiesiog toje knygoje, kurią turiu, prie nykščio įvardinta kaip - teigiamoji, o po mažuoju, kaip - neigiamoji.
Šiuo atveju klausimas buvo apie Marso kalvelę prie nykščio.

LLoreta,zvaigzde tavo nurodytoj vietoj,gera zenkla galetu reiksti vienu atveju,-jei tavo drauge yra karininke arba pareigune.Kitais atvejais tai nera geras zenklas.Reiksmiu nemazai.Gali reiksti kazkokia fizine prievarta(daznai buna pas merginas,patyrusias fizine prievarta),gali reiksti artimo zmogaus netekima,bet tokiu atveju tai rodo ir kitos linijos,gali reiksti suzeidima,gali reiksti polinki i agresija.Zmonems,turintiems toki zenkla,tiktu karines profesijos.O siaip jau is vieno zenklo isvadu daryti nereiketu.Labai svarbu ant kokios tai rankos,kokia galvos linija ir t.t. Jei dar ieskosit literaturos,-Marso kalva prie nykscio gali buti ivardinta kaip aktyvusis Marsas,po Merkurijum-pasyvusis Marsas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chiromante: 20 birželio 2008 - 23:22
Ačiū, Chiromante smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 06 19, 16:06)
O rysium su tuo,kad turiu delne mokytojo zenkla lotuliukas.gif ,nusprendziau savo misija vykdyti,padedama moterims atgauti pasitikejima savimi,myleti save,atsisakyti vergiskos psichologijos (kas link vaiku-taip pat) ir pamatyti nors truputi daugiau nei matosi....Nu va kaip cia atsiveriau biggrin.gif

Labai Tau pritariu, Chiromante. 4u.gif
Sudėtinga atsisakyti vergiškos psichologijos... doh.gif
Atsakyti
Esu girdejus, kad negalima rodyti delnu pvz cigonems, kad tai yra pavojinga? ar tikrai ir kodel? Ir dar girdejau, kad delno linijos keiciasi, kodel?
Atsakyti
QUOTE(Ragany @ 2008 06 24, 15:38)
Esu girdejus, kad negalima rodyti delnu pvz cigonems, kad tai yra pavojinga? ar tikrai ir kodel? Ir dar girdejau, kad delno linijos keiciasi, kodel?

Į šiuos klausimus atsakyti teisingiausiai gali tik sesuo Jadziūnė.
Atsakyti