Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

tei as galiu antradeni atnest, nebeda bigsmile.gif
Atsakyti
o koks tiksllus pavadinimas tos YSL pudrytes kur su sepeteliu? nes neiziuriu smile.gif

kaip matau daug cia zinoviu yra , o as ne bum bum, kokia pudryte galetumete patarti misriai odai, mano labai sausa T zona,, o pavaiksciojus pora valandu su pudryte visas veidas labai negraziai blizga sad.gif
is anksti aciu zu patarimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2008 03 28, 15:50)
o koks tiksllus pavadinimas tos YSL pudrytes kur su sepeteliu? nes neiziuriu smile.gif

kaip matau daug cia zinoviu yra , o as ne bum bum, kokia pudryte galetumete patarti misriai odai, mano labai sausa T zona,, o pavaiksciojus pora valandu su pudryte visas veidas labai negraziai blizga sad.gif
is anksti aciu zu patarimus smile.gif


YSL Perfect Touch

siūlyčiau matlumierį chanelio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(v-i-k-a @ 2008 03 28, 15:31)
tei as galiu antradeni atnest, nebeda bigsmile.gif


isduok paslapti ka atsinesi biggrin.gif zinosiu ar isilesti lotuliukas.gif
Atsakyti
Tu rasei kad ner fotiko, ir todel negali nufotkinti savo makijaza, o as tau sakau kad nebeda antradeni atnesiu, mes tave padazisim ir nufotkinsim. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(v-i-k-a @ 2008 03 28, 17:20)
Tu rasei kad ner fotiko, ir todel negali nufotkinti savo makijaza, o as tau sakau kad nebeda antradeni atnesiu, mes tave padazisim ir nufotkinsim. bigsmile.gif


cha, noretumet lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Manau susitvarkisim, musu bus kelios o tu viena. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(v-i-k-a @ 2008 03 28, 18:23)
Manau susitvarkisim, musu bus kelios o tu viena. lotuliukas.gif


dar turiu 2 katinus lotuliukas.gif

o kad nenukrypti nuo temos - buvau siandien sarmoj, reikia gi isnaudoti sarmos ceki - tai rinkausi gal kokia pudryte prigriebti, bet neissirinkau, tik paemiau clinique pudryte, tik jauciu bus per sviesi, Nr.1

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffany: 28 kovo 2008 - 17:31
O matet atsirado naujoji Bourjours pudryte su sepeteliu, idomu kaip ji, reklama tai labai faina bigsmile.gif Jau naujas Cosmo grozis ir stilius yra rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2008 03 28, 18:46)
O matet atsirado naujoji Bourjours pudryte su sepeteliu, idomu kaip ji, reklama tai labai faina  bigsmile.gif Jau naujas Cosmo grozis ir stilius yra rolleyes.gif

nemaciau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2008 03 28, 17:27)
dar turiu 2 katinus  lotuliukas.gif

o kad nenukrypti nuo temos - buvau siandien sarmoj, reikia gi isnaudoti sarmos ceki - tai rinkausi gal kokia pudryte prigriebti, bet neissirinkau, tik paemiau clinique pudryte, tik jauciu bus per sviesi, Nr.1

user posted image


turejau tokia,net tris kartus tokia pirkau is eiles,man patiko ,nes visikai nekimso poru,gerai maskavo,tik man kazkodel jautesi kaip kauke ant veido unsure.gif na ji tokia kaip putu pavidalo kiek pamenu,tai sunku budavo plonai uztepti ax.gif man labiau patinka tokios "skystesne "pudrytes,ne putu pavidalo ax.gif
Atsakyti
ir dar toks klausimukas,o kiek laiko galioja kreminė pudryte jei ji su dozatorium ir atsukta nebuvo? g.gif
Atsakyti