Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

QUOTE(Dovkyte @ 2008 03 28, 21:47)
ir dar toks klausimukas,o kiek laiko galioja kreminė pudryte jei ji su dozatorium ir atsukta nebuvo? g.gif

Man atrodo 6-12 menesiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2008 03 28, 22:22)
turejau tokia,net tris kartus tokia pirkau is eiles,man patiko ,nes visikai nekimso poru,gerai maskavo,tik man kazkodel jautesi kaip kauke ant veido  unsure.gif  na ji tokia kaip putu pavidalo kiek pamenu,tai sunku budavo plonai uztepti  ax.gif man labiau patinka tokios "skystesne "pudrytes,ne putu pavidalo  ax.gif

aciu uz nuomone bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2008 03 28, 23:22)
turejau tokia,net tris kartus tokia pirkau is eiles,man patiko ,nes visikai nekimso poru,gerai maskavo,tik man kazkodel jautesi kaip kauke ant veido  unsure.gif  na ji tokia kaip putu pavidalo kiek pamenu,tai sunku budavo plonai uztepti  ax.gif man labiau patinka tokios "skystesne "pudrytes,ne putu pavidalo  ax.gif


Man irgi nepatiko jos konsistencija schmoll.gif bet sios pudros privalumas, kad pakankamai ilgai oda islikdavo matine ax.gif
Dabar nusipirkau Clarins Teint Eclat Mat
Kristianoj vieninteles sios pudros sviesus atspalvis tiko prie mano baltos odos unsure.gif (emiau numereli 03)
Neblogai maskuoja, nera sunki ant veido, gal truputeli sausina oda (mano oda misri), bet kol kas lyg ir tinka man wink.gif
Atsakyti
As naudoju Lancome Teint Idole. Ji labai gerai maskuoja, nepalieka "kaukes" jausmo ant veido bei padengia oda taip, kad kremines pudros nematyt.
Pakutini karta nusipirkau Lancome Photogenic Lumessence ir su ja man matosi, kad veidas padengtas pudra.
Atsakyti
YSL pudra su sepeteliu man nelabai paliko ispudi. nors jinai labai lengva ir skaisti, taciau maskuoja blogai... tox jausmas tarsi buciau uzsitepusi drekinamojo kremo. kazkaip veidas atrodo ispampes biski.. ir tas sepetelis. nesamone kokia tais... jo isplaut neiseina normaliai. be to kiek susigadina pudros, kiek lieka ant to sepetelio... beje kas kasdien saziningai ji isplauna?... as tai neploviau smile.gif beje ten raso kad yra naturalus uv filtrai.. tai va nieko gero, praeita vasara kaip nusvilau nosi palangoj tai nieko nereikejo....
Va buvau susizavejusi dior airflash, taciau jinai netinkama jei eini kur nors fotografuotis. nuotraukoj atrodai kaip nubegus krosa... tiesiog svyti taip kad kitu nesimato biggrin.gif be to greitai susinaudoja.. ir ner uv apsaugos.
po to turejau lancome matiquimat ar pan, tai fea fea kokia nefaina... viskas nefaina, pradedant nuo kvapo baigiam isvaizda smile.gif
va o siaip mano mylimiausia buvo lancome adaptive. lengvai dengiasi, skaisciai atrodo, neblizga, maskuoja, su uv filtru smile.gif taciau sakau buvo del to kad dabar tai tik mineraline pudra naudoju is id bare minerals smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nookie @ 2008 03 30, 00:46)
taciau sakau buvo del to kad dabar tai tik mineraline pudra naudoju is id bare minerals smile.gif  thumbup.gif


mineralinė pudra geriau maskuoja už YSL'ą? bigsmile.gif
Atsakyti
Va o as buvau nusipirkusi Chanel Pro Lumiere (50 naturel), bet truko maskavimo ir dar kazko ax.gif .
Dabar nusipirkau Guerlain Divinora (Silky- Smooth Foundation) 540( Beige Naturel)- na jau buteliuko grozis+ kvepia wub.gif .Pamaskuoja, bet kaukes efekto nesuteikia. Tik kad kiek lyg traukia odele man (nors pries tai pridrekinu pakankamai) g.gif .Nors pudra skaitosi visiem odos tipams g.gif blush2.gif .Atrodo labai naturaliai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Veila @ 2008 03 30, 10:39)
mineralinė pudra geriau maskuoja už YSL'ą?  bigsmile.gif


TAIP!!! tik reikia moket apsipudrinti mirksiukas.gif
Atsakyti
pagyrimai dior icone krempudrai, nors mazai maskuoja, bet smagiai tirpsta tarp pirstu, lygiai padengia ir bendrai kaip silkine.
plius pagyrimai gosh makiazo bazei thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2008 03 30, 12:56)
pagyrimai dior icone krempudrai, nors mazai maskuoja, bet smagiai tirpsta tarp pirstu, lygiai padengia ir bendrai kaip silkine.
plius pagyrimai gosh makiazo bazei  thumbup.gif

pritariu. Jausmas tepantis nerealus thumbup.gif

Tik oda neturi būti sausa.

O ką gero daro Gosh makiažo bazė? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nookie @ 2008 03 30, 13:50)
TAIP!!! tik reikia moket apsipudrinti  mirksiukas.gif


na įdomiai rolleyes.gif bet man pavyzdžiui YSL pakankamai maskuoja. Manau man labiau kreminės reikia, nes norisi vistik ne tiek maskuoti, kiek daugiau padaryti odytę lygia. O dar girdėjau, kad BE gali poras paryškinti schmoll.gif

bet savo naktinės mineralinės tai laukiu nesulaukiu biggrin.gif

nepykit, kad čia apie mineralkę užsišnekėjau doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veila: 30 kovo 2008 - 13:57
QUOTE(Pramones prospektas @ 2008 03 30, 14:56)
plius pagyrimai gosh makiazo bazei  thumbup.gif

Kuo "Gosh" suzavejo? bigsmile.gif
Atsakyti