Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

QUOTE(Veila @ 2008 03 30, 14:54)
na įdomiai  rolleyes.gif  bet man pavyzdžiui YSL pakankamai maskuoja. Manau man labiau kreminės reikia, nes norisi vistik ne tiek maskuoti, kiek daugiau padaryti odytę lygia. O dar girdėjau, kad BE gali poras paryškinti  schmoll.gif

bet savo naktinės mineralinės tai laukiu nesulaukiu  biggrin.gif

nepykit, kad čia apie mineralkę užsišnekėjau  doh.gif  biggrin.gif

taip isryskina poras verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2008 03 30, 14:59)
taip isryskina poras  verysad.gif


na va daro tai, prieš ką aš taip aktyviai kovoju lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 03 30, 12:19)
O ką gero daro Gosh makiažo bazė?  bigsmile.gif


QUOTE(Viktuteee @ 2008 03 30, 12:56)
Kuo "Gosh" suzavejo?  bigsmile.gif


tai va, su gosh baze jausmas toks pat, tik spalvos neprideda.
kazkaip palygina oda, kad spaklius lengviau ir tolygiau dengiasi
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2008 03 30, 13:19)
pritariu. Jausmas tepantis nerealus  thumbup.gif

Tik oda neturi būti sausa.

O ką gero daro Gosh makiažo bazė?  bigsmile.gif

o man Kristianoje Diorskin Icone kai apziurinejau, pasake kad netinka misriai odai, o tai, kad rekomenduojama sausai normaliai unsure.gif ... tai kaip jos cia dabar g.gif
Atsakyti
o man sake kad tinka visiems odos tipams isskyrus labai sausa
Atsakyti
O ta Clinique tinka sausai odai? g.gif
kokia daugmaž jos kaina...vis nenusibraunu iki Akriopolio doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2008 03 30, 15:46)
o man sake kad tinka visiems odos tipams isskyrus labai sausa

mano nėra labai sausa, bet kartais pasausėja vietomis, tai tada visi šerpetojimai matos su Icone schmoll.gif
Atsakyti
REIKIA PAGALBOS!!! neapsisprendziu kuria krempudra pirkti, mano oda misri, norisi kad maskuotu ir nebutu kaip kauke, ilgai laikytu ir nebutu perdaug sunki 4u.gif nusiziurejus esu sitas DIORSKIN AIRFLASH, CHANEL MAT LUMIERE, SHISEIDO DUAL BALANCING ar KANEBO Liquid Finish ??? g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pianistė @ 2008 03 30, 18:35)
REIKIA PAGALBOS!!! neapsisprendziu kuria krempudra pirkti, mano oda misri, norisi kad maskuotu ir nebutu kaip kauke, ilgai laikytu ir nebutu perdaug sunki 4u.gif  nusiziurejus esu sitas DIORSKIN AIRFLASH, CHANEL MAT LUMIERE, SHISEIDO DUAL BALANCING ar KANEBO Liquid Finish ???  g.gif  smile.gif


siulyciau kanebo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Švelnutėlė @ 2008 03 30, 19:03)
O ta Clinique tinka sausai odai? g.gif
kokia daugmaž jos kaina...vis nenusibraunu iki Akriopolio doh.gif  doh.gif  doh.gif


Jei apie Clinique Skin Smoother klausimas, ax.gif
tai ji labiau tinka misriai arba riebiai odai, nes kovoja su odos blizgesiu, mazina poras, taigi, siek tiek sausina. Kaina 90 lt. (Sarmoje tiek mokejau) mirksiukas.gif
Atsakyti
labas, merginos 4u.gif
gal cia jau ir buvo apie tai kalbeta, bet vis tiek paklausiu blush2.gif
man reiketu pudros, kuri maskuotu, taciau nedarytu kaukes efekto....
dabar naudoju Lancome- Teint idole, bet jau noreciau ja pakeisti ir nezinau kokia pirkti...
laukiu labai jusu patarimu
asiu 4u.gif
Atsakyti
Pagaliau gavau is barskiu taip laukta GIVENCHY SUBLI'MINE wub.gif Labai esu patenkinta,ji tokia lengvute,gerai mskuoj,lengvai tepasi,nesausina odos... thumbup.gif O kas svarbiausia pataikiau su spalva.. cool.gif Dar laukiu MAC studio fix ir CHANEL rolleyes.gif
Atsakyti