Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

sveikos 4u.gif

noreciau isgrist nuomoniu apie ARTDECO Rich Treatment Foundation. ka tik buvau sarmoj tai pasiule sita kremine pudryte pamegint dave ir megineli . tai vat ryt jau bandysiu tept.
Atsakyti
Max Factor Colour Adapt - geras kainos- kokybes santykis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Euforija22 @ 2008 04 02, 21:48)
O man kiek turejau dabar labiausiai patinka diorskin forever, nu superine, labai lygiai dailiai padengia, gerai maskuoja, tinka tokiai misriai, riebesnei odelei sakyciau blush2.gif , nes suteikia matiskumo.labai cool, tik butina spalvyte atitaikyti.va man 020numeriukas kaip tik. dziaugiuos negaliu, ja isigijusi. smile.gif
Turejau chanel vitalumiere, tai man ji per riebi pasirode, tai nepatiko. kitu chanel nesu bandziusi, dar turiu lancome adaptive, esu patenkinta ja taipogi.  blush2.gif  wub.gif

na nepasakyciau kad labai jau tiktu riebiai odai.. as turiu sia krempudra ir oda pas mane riebi (kazko siuo metu ypac doh.gif ), tai va ir blizgu su ja doh.gif ziema buvo gerai kai oda beveik nesiriebalavo, na o dabar tai ne kas.. maskuoja tai tikrai neblogai, man net nereikia tokio maskavimo, visada naudodavau maziau maskuojancias..

si savaitgali jauciu eisiu pirkt pudra, tik nezinau kokia - ar kremine ar kompaktines uzteks g.gif dar taip nebuvo kad nezinociau ko noriu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidar @ 2008 04 03, 17:07)
Nusipirkau Make Up Forever. Nereali. Ant veido "isnyksta", kazkiek maskuoja ir nera to jausmo, kad butu uztepta.


ta pati ir Skaistukas pasakojo bigsmile.gif kiba reiks ir man ieskoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(anomiSS @ 2008 04 03, 15:29)
aciu uz atsakyma  4u.gif sausa mano oda ir vat ieskau kazko lengvo vasarai ir pavasariui...reikes isbandyt sita.  rolleyes.gif

Sausai odai ji labai tinka thumbup.gif
Atsakyti
neostrata Exuviance wub.gif
Atsakyti
QUOTE
noreciau isgrist nuomoniu apie ARTDECO Rich Treatment Foundation. ka tik buvau sarmoj tai pasiule sita kremine pudryte pamegint dave ir megineli . tai vat ryt jau bandysiu tept.


as ja naudoju, tai visai patinka, maskuoja gerai, gana tirstoka, todel sunkokai tepasi, bet su kempinele tepant visai liux. tiktu labiau sausesnei odai 4u.gif

tik va vasarai labiau noretusi kazko lengvesnio ax.gif
Atsakyti
noriu pagirti user posted image

Puikiai maskuoja, natūraliai atrodo, pasaka wub.gif
Atsakyti
Noriu padekoti merginai, kuri parekomendavo Isadora pudryte velvet Touch. wub.gif
Beda tame, kad nusipirkau per tamsu atspalvi, numeriukas 42 (Medium beige)
Gal galite patarti ka daryti, kad ant odos ji butu siek tiek sviesesne, nesinori ismesti naujos pudrytes blush2.gif Arba gal kas naudoja toki atspalvi galeciau perleisti? biggrin.gif
Atsakyti
norejau paklaust kuri is krempudru tiktu gan riebokai odai, bet kad neisryskintu odos papleiskanojimu kurie po spuogu gydymo lieka ir dar kad poru nekimstu nes visos matines pudros labai isryskina nelygumus odos, o tos kur nematines tai man nepaslepia raudonumu . man siaip labai visada patikdavo lumene kur tokioj melynoj bonkutej, bet dabar ji man jau paties sviesiausio atspalvio pasidare per tamsi unsure.gif tai gal ka atrade esat panasios strukturos?
tiesa kaina domintu kad butu iki 50lt, nes kolkas ant dioru nesu pasiruosus islaidaut blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(-Jzh- @ 2008 04 01, 20:57)
Turiu YSL Perfect Touch, bet mažai jinai man maskuoja, tad jau kelias dienas sukasi mintys apie naują krempudrą, tik net nenutuokiu kokią pasirinkti  doh.gif Turėjau Lancome Adaptive- patiko, bet norisi išbandyti kažką naujo  4u.gif    Oda mišri, vietom išsausėjus, norėčiau kiek geriau maskuojančios, bet kad nesimatytų kaukės efekto. Mastau apie Chanel, bet gal dar kas ką nors fainuoliško patars?  mirksiukas.gif

Mano oda irgi misri, turiu YSL man ji patinka. Bet mano kita , va manoji.
user posted image
Chanel irgi liuks man va PRO LUMIÈRE PROFESSIONAL FINISH MAKEUP SPF 15, graziai labai dengia, maskuoja, bet nelieka kaukes efekto. thumbup.gif

As mastau apie Lancome, kurpiu minti. Ale gal kas esat turejePHOTOGENIC LUMESSENCELight-mastering & smoothing makeup14h comfortSPF 15
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paranormali: 04 balandžio 2008 - 14:36
QUOTE(Aidar @ 2008 04 03, 16:07)
Nusipirkau Make Up Forever. Nereali. Ant veido "isnyksta", kazkiek maskuoja ir nera to jausmo, kad butu uztepta.



O kokia kaina tos pudrytės, ar tiksliai toks pavadinimas, ir ar tinka riebiai odai? Daug klausiu, bet kad įdomu... ax.gif

dėl gosh pudrytės:
oriu pagirti user posted image

Puikiai maskuoja, natūraliai atrodo, pasaka wub.gif

o kokia kainytė? klausimukai tokie patys: ar tiktų riebiai odai? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolie23: 04 balandžio 2008 - 15:30