Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

QUOTE(Oliukė @ 2008 03 31, 12:03)
Pagaliau gavau is barskiu taip laukta GIVENCHY  SUBLI'MINE wub.gif  Labai esu patenkinta,ji tokia lengvute,gerai mskuoj,lengvai tepasi,nesausina odos... thumbup.gif  O kas svarbiausia pataikiau su spalva.. cool.gif  Dar laukiu MAC studio fix ir CHANEL rolleyes.gif


o is kur lauki MACo jeigu ne paslaptis?
as laukiu MAC MINERALIZE SATINFINISH SPF15 FOUNDATION 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sweety123 @ 2008 03 31, 13:04)
o is kur lauki MACo jeigu ne paslaptis?
as laukiu MAC MINERALIZE SATINFINISH SPF15 FOUNDATION  4u.gif

Is NORDSTROM,o tu?
Atsakyti
QUOTE(Oliukė @ 2008 03 31, 12:12)
Is NORDSTROM,o tu?

is ebay ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sweety123 @ 2008 03 31, 13:14)

Kiek mokejai?
Atsakyti
QUOTE(Oliukė @ 2008 03 31, 10:03)
Pagaliau gavau is barskiu taip laukta GIVENCHY  SUBLI'MINE wub.gif  Labai esu patenkinta,ji tokia lengvute,gerai mskuoj,lengvai tepasi,nesausina odos... thumbup.gif  O kas svarbiausia pataikiau su spalva.. cool.gif  Dar laukiu MAC studio fix ir CHANEL rolleyes.gif


mane sita truputi irgi domina blush2.gif gal galetum palyginti su chanel ar dior, jei is ju ka esi naudojus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pianistė @ 2008 03 30, 18:35)
REIKIA PAGALBOS!!! neapsisprendziu kuria krempudra pirkti, mano oda misri, norisi kad maskuotu ir nebutu kaip kauke, ilgai laikytu ir nebutu perdaug sunki 4u.gif  nusiziurejus esu sitas DIORSKIN AIRFLASH, CHANEL MAT LUMIERE, SHISEIDO DUAL BALANCING ar KANEBO Liquid Finish ???  g.gif  smile.gif

as uz Chanel thumbup.gif pati turiu tai labai patinka wub.gif
Atsakyti
Turiu YSL Perfect Touch, bet mažai jinai man maskuoja, tad jau kelias dienas sukasi mintys apie naują krempudrą, tik net nenutuokiu kokią pasirinkti doh.gif Turėjau Lancome Adaptive- patiko, bet norisi išbandyti kažką naujo 4u.gif Oda mišri, vietom išsausėjus, norėčiau kiek geriau maskuojančios, bet kad nesimatytų kaukės efekto. Mastau apie Chanel, bet gal dar kas ką nors fainuoliško patars? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(anomiSS @ 2008 04 01, 19:06)
mane sita truputi irgi domina  blush2.gif gal galetum palyginti su chanel ar dior, jei is ju ka esi naudojus? 4u.gif

Man patinka ir CHANEL ir Dior...sunku pasakyt...kai visas turiu biggrin.gif ,bet givenchy labai lengvute,maziau maskuoja,atrodo naturaliai,labai drekina thumbup.gif Cia priklauso nuo to, kokia tavo oda cool.gif
Atsakyti
O man kiek turejau dabar labiausiai patinka diorskin forever, nu superine, labai lygiai dailiai padengia, gerai maskuoja, tinka tokiai misriai, riebesnei odelei sakyciau blush2.gif , nes suteikia matiskumo.labai cool, tik butina spalvyte atitaikyti.va man 020numeriukas kaip tik. dziaugiuos negaliu, ja isigijusi. smile.gif
Turejau chanel vitalumiere, tai man ji per riebi pasirode, tai nepatiko. kitu chanel nesu bandziusi, dar turiu lancome adaptive, esu patenkinta ja taipogi. blush2.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Euforija22: 02 balandžio 2008 - 20:49
QUOTE(Oliukė @ 2008 04 02, 10:49)
Man patinka ir CHANEL ir Dior...sunku pasakyt...kai visas turiu biggrin.gif ,bet givenchy labai lengvute,maziau maskuoja,atrodo naturaliai,labai drekina thumbup.gif  Cia priklauso nuo to, kokia tavo oda cool.gif

aciu uz atsakyma 4u.gif sausa mano oda ir vat ieskau kazko lengvo vasarai ir pavasariui...reikes isbandyt sita. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(-Jzh- @ 2008 04 01, 22:57)
Turiu YSL Perfect Touch, bet mažai jinai man maskuoja, tad jau kelias dienas sukasi mintys apie naują krempudrą, tik net nenutuokiu kokią pasirinkti  doh.gif Turėjau Lancome Adaptive- patiko, bet norisi išbandyti kažką naujo  4u.gif    Oda mišri, vietom išsausėjus, norėčiau kiek geriau maskuojančios, bet kad nesimatytų kaukės efekto. Mastau apie Chanel, bet gal dar kas ką nors fainuoliško patars?  mirksiukas.gif

patarciau pabandyti kuria nors is chanel arba make up for ever;) rolleyes.gif
Atsakyti
Nusipirkau Make Up Forever. Nereali. Ant veido "isnyksta", kazkiek maskuoja ir nera to jausmo, kad butu uztepta.
Atsakyti