Įkraunama...
Įkraunama...

Žvynelinė 6

QUOTE(viktorija09 @ 2008 09 15, 22:58)
nemanau smile.gif , ji labai brangiai kainuoja - puse litro kraujo apie 500 lt, tai gydytojai taupydami pinigus, zinoma ne savo, jo paprasciausiai neskiria  g.gif

Man gydytoja aiškino, kad šį būdą naudoja ir valstybė kompensuoja tik jei yra sunkiausia forma, t.y. pažeidžiami sąnariai.
Atsakyti
QUOTE(zyzane @ 2008 10 08, 16:24)
Labas visoms!

Gydytoja man patare toki rotacini kursa - kuris man padejo pirmaji karta, siandien ketinu vel viska susipirkti ir kartoti.
Sampunai:
2 kartus is eiles plauti SEBORIN
2 kartus is eiles plauti T-GELTOTAL
1 karta Nizoralis
pabaigus ratuka - vel viska kartoti.
salia to II-ad ir III-ad tepti Kerasal
IV, V, VI ir VII - Elocon
I-adieni nieko.
Blogiausia, kad niekur nerandu Kerasal losjono, tik tepala, o jis bjauriai riebus  doh.gif Jus nebandete kada neseniai pirktis Kerasal losjono?

Ar tik ne gydytoja Sidlauskiene? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(julcionok @ 2008 10 09, 12:21)
Ar tik ne gydytoja Sidlauskiene?  ax.gif

Aga smile.gif O ka?
Atsakyti
QUOTE(zyzane @ 2008 10 09, 12:23)


gyd Šidlauskienė, viena geriausiu dermatologių Klaipėdoje smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Delusion @ 2008 10 08, 18:02)
Man gydytoja aiškino, kad šį būdą naudoja ir valstybė kompensuoja tik jei yra sunkiausia forma, t.y. pažeidžiami sąnariai.


dabar tiksliai nepamenu, bet kai mane gydantis gydytojas skambinosi ir klause, kuria diagnozę rašyt, artritą, psoriazę ar psoriatinį artritą, tai man siuntime uzrase tik psoriaze 4u.gif . ir šią procedūrą man padarė su tokia diagnoze, nes jei yra artritas už ją reikia mokėti. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(lelija3 @ 2008 09 30, 23:15)
Sveikos mergaites grizau is Izraelio  ispudžiu daug trumpai galiu pasakyt kad tai veikia, padeda tik l brangu .Maciau daugybe zmoniu serganciu zvyneline kurie metai is metu cia vazuoja sako kad remisija trunka apie 7-8 men pagrindinis gydymas -saule tai kaip darbas guleti joje reikia po 3 ir daugiau valandų man padejo nors nezinau kiek laiko tai truks rankos apgijo,nurimo ir sanariai nors visi teigia kad norint pasiekti efekto ten reikia buti ne trumpiau 21 d t. y. 3 saites. as buvau tik 14dienų .gydo be hormonu saule, karstas klimatas ir negyv juros vanduo ,nors jis tinka nevisiems jei 4u.gif Daug vokiecių kai kuria iš jų ten vyksta jau net 20metų iš eilės.Zinoma kaip nevyks jei gyvenima ir gydyma apmoka valstybė .Para viesbutyje kainuoja nuo130 doleriu pridekite kelionę lėktuvu, draudimą,gydymą( 90 doleriu pirmine gydytojo konsultacija) smulkias islaidas suma tikrai nemaža (bent jau man) taip kad ..... doh.gif bet.... thumbup.gif


geras dalykas toks gydymas, bet kad jau žiauriai brangus unsure.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(`delfine` @ 2008 10 08, 12:28)
dabar noriu paklausti tu kurios turi naguciuose pso
ar naguciai keicia spalva? atsirado keista deme ant kojos nago, galvojau dzin praeis, bet kazkaip ziuriu nepraeina


keičia spalva ir atkimba nagas nuo pagrindo, man taip visi iki vieno, nagai buvo nukrite. o jums tik koju ar ir ranku?
nėra nieko nemaloniau, kai ranku nagi nukrenta verysad.gif , as vaikščiodavau visus nagus pleistrais apsiklijavusi, tai visi zmonės atkreipdavo dėmesį, o vienas diedukas, išdrįso net paklausti, bet taip korektiškai, kad net dabar prisiminus juokas ima. jis paklausė "ar jūs gitara grojate?" lotuliukas.gif , tai po to visiems sakydavau, kad gitariste esu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šaunuolis diedukas daugiau tokių ir gyvenimas bus mielesnis. gerų minčių kartais duoda biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif 4u.gif norėjau paklausti apie artritą.Kiek laiko sergi? kaip gydaisi? ar turi grupę? Mane tai taip rimtai jau pusmetį jis kankina ankščiau tik pamausdavo tai vieną tai kitą sanariuką tai nugarą bet viskas praeidavo. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lelija3 @ 2008 10 10, 07:55)
Šaunuolis diedukas  daugiau tokių ir gyvenimas bus mielesnis. gerų minčių kartais duoda biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif 4u.gif    norėjau paklausti apie artritą.Kiek laiko sergi? kaip gydaisi?  ar turi grupę? Mane tai taip rimtai jau pusmetį jis kankina ankščiau tik pamausdavo tai vieną tai kitą sanariuką tai nugarą bet viskas praeidavo. doh.gif



sveikos 4u.gif (ne visai gal tinkantis pasisveikinimas, bet nenukabinkim nosies mirksiukas.gif )

apie artritą ir man viskas įdomu. atšalo orai ir vėl pradeda visur skaudėti - rankas, kelius doh.gif lelija3, o ką tu jau vadini rimtu pasireiškimu? kaip sau padedi? taip nesinori pradėti vaistus gerti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(zyzane @ 2008 10 08, 17:24)

Susirgau 9klasej pries egzaminus, tai pradzioj gydeme saltalankio aliejumi [...],


Oij, kaip nusisnekejau - turejau omenyja cemeryciu vandeniu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(viktorija09 @ 2008 10 09, 23:59)

keičia spalva ir atkimba nagas nuo pagrindo, man taip visi iki vieno, nagai buvo nukrite. o jums tik koju ar ir ranku?
nėra nieko nemaloniau, kai ranku nagi nukrenta  verysad.gif , as vaikščiodavau visus nagus pleistrais apsiklijavusi, tai visi zmonės atkreipdavo dėmesį, o vienas diedukas, išdrįso net paklausti, bet taip korektiškai, kad net dabar prisiminus juokas ima. jis paklausė "ar jūs gitara grojate?"  lotuliukas.gif , tai po to visiems sakydavau, kad gitariste esu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


na mano virsus yra pakeites spalva
ir tik 1 koju nagas
bet as galvoju kol kas gali buti kad as ji kazkur ar nuspaudziau ar atmusiau, nes tai nykstys, tai labai tiketina kad spalva keiciasi del kazkokio nuspaudimo ar sumusimo
tai dar seksiu padeti su tuo nagu....

o gitariste tai cia super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zyzane @ 2008 10 09, 11:23)

Nieko, man panasiai schemas paraso - matai, iskart atspejau 4u.gif Tikrai, gera gyditpja, man labai patinka bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, noriu įsijungti į undineliu būrį. Žvyneline turiu jau 20 m. Kovoju su ja kasdien. Kokiu tik gydytoju neperėjau, kokių vaistų neišbandžiau,- susitaikiau su tuo, ir tiek. Didziausia problema su galvos oda. Pastaruoju metu gydausi Elocon losjonu. Siek tiek pagerėjo, ir galvos nereikia kasdien plauti (ne taip kaip su riebiu tepalu teplioti). O po gimdymo-siaubas kazkoks schmoll.gif , turėjau tokius grazius ranku nagus-tiesiog visos draugės girdavo forma, ir nereikedavo jokiu įmantrių manikiūrų, nekarpydavau net odelių.Tiesiog buvo idealiausi naguciai. Ir stai beda- nagai eme geltonuoti, beveik visi iki puses nago. Po nagu tarsi tuscia. Kazkur skaiciau, kad tai gali buti nagu psoriaze-o ji labai sunkiai apgydoma. Dabar lankiausi odos dispanceri pas gyd. Jurate Vang. Ji paeme paseli nagams, sake, kad nepanasu i psoriaze, nors ivairiausiu formu ten buna. Tyrimu rezultatus suzinojau-nieko nerado, jokiu grybeliu. Dabar vel uzsirasiau pas ta gydytoja. Bijau,kad nebutu ir cia ta psoriaze. Gal kas susidurete su tokia nagu problema??? rolleyes.gif
Atsakyti
apie artritą ir man viskas įdomu. atšalo orai ir vėl pradeda visur skaudėti - rankas, kelius doh.gif lelija3, o ką tu jau vadini rimtu pasireiškimu? kaip sau padedi? taip nesinori pradėti vaistus gerti schmoll.gif
[/quote]
Deja nieko paguodžiančio pasakyti negaliu užbėgti už akių tam tikriausiai neįmanoma jei jau lemta tai lemta .Kaip man Izraelyje pasakė gydytoja šiais laikais gydytojai daro genetinius tyrimus ir nustato ar sanariai išeis šaibom jei randa geną tai tik laiko klausimas. Nors sakoma kad artritas sergantiems žvyneline yra šiek tiek švelnesnis ir dažniausiai žmonės kenčia tik skausmą t.y. sanarių destrukcija(griūtis) labai lėta arba išvis nevyksta.Man kai pradėjo visur skaudėti ir to skausmo net vaistai nenuėmė (priešuždegiminiai), tinimas bendra bloga savijauta, nedarbingumas, kai kepsnio išmušti nebegalėjau ir centų piniginėj nebesugraibiau arba mineralinį atsukdavau dantimis tai ir supratau kad rimta.
Ką daryti ?Klausimas vertas milijono..... forume buvo daug patarimų. sako kad žuvų taukai padeda, mankša, sveikas gyvenimo būdas gal kaip kam.Žinau tik vieną visų svarbiausia viltis ir daug teigiamų emocijų-tai tikrai veiksminga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lelija3 @ 2008 10 10, 09:55)
Šaunuolis diedukas  daugiau tokių ir gyvenimas bus mielesnis. gerų minčių kartais duoda biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif 4u.gif    norėjau paklausti apie artritą.Kiek laiko sergi? kaip gydaisi?  ar turi grupę? Mane tai taip rimtai jau pusmetį jis kankina ankščiau tik pamausdavo tai vieną tai kitą sanariuką tai nugarą bet viskas praeidavo. doh.gif


tikrai saunuolis thumbup.gif ,
susirgau pries metus, labai staigiai, grupes neturiu.
jei tave tokie skausmai kankina, kaip mane pries metus ir tu kenti, tai labai stiprus ir istvermingas zmogus esi 4u.gif , as tai neiskenciau tiek laiko, nes naktimis tas skausmas miegoti neleido, tai kaip lunatike buvau, diena po 2-3 val pamiegodavau, o nakti nors stauk. ejau pas reumatologa, tai man israse medrol ir metotreksat ir dar nuo skausmo diclak ir ibuproma geriau. skausmas praejo po 4-5 menesiu, bet vaistu is karto neleido nutraukti, nebegeriau ju tik po 12 men nuo ligos pradzios. bettie vaistai nieko gero, ta prasme, kad kai perskaiciau informacini lapeli pakraupau ir pradejau kito gydymo budo ieskot, o be to visas veidas nuo ju buvo kaip istines, kitas gydytojas pasiule plazmoferezes procedura, apie kuria anksciau jau rasiau siame skyrelyje. blush2.gif
dabar jau daugiau kaip metai praejo, bet tfiu tfiu tfiu, neskauda, tik pries keiciantis orams pajauciu, kad sanarius turiu lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(`delfine` @ 2008 10 10, 10:36)
na mano virsus yra pakeites spalva
ir tik 1 koju nagas
bet as galvoju kol kas gali buti kad as ji kazkur ar nuspaudziau ar atmusiau, nes tai nykstys, tai labai tiketina kad spalva keiciasi del kazkokio nuspaudimo ar sumusimo
tai dar seksiu padeti su tuo nagu....

o gitariste tai cia super  thumbup.gif


is tiesu gal baisiai nuskambes mano zodziai, bet linkiu kad naga butum nusispaudus 4u.gif , nes geriau nuspaustas nagas, nei zvynelines pazeistas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(skay @ 2008 10 10, 17:12)
Sveikos merginos, noriu įsijungti į undineliu būrį. Žvyneline turiu jau 20 m. Kovoju su ja kasdien. Kokiu tik gydytoju neperėjau, kokių vaistų neišbandžiau,- susitaikiau su tuo, ir tiek. Didziausia problema su galvos oda. Pastaruoju metu gydausi Elocon losjonu. Siek tiek pagerėjo, ir galvos nereikia kasdien plauti (ne taip kaip su riebiu tepalu teplioti). O po gimdymo-siaubas kazkoks schmoll.gif , turėjau tokius grazius ranku nagus-tiesiog visos draugės girdavo forma, ir nereikedavo jokiu įmantrių manikiūrų, nekarpydavau net odelių.Tiesiog buvo idealiausi naguciai. Ir stai beda- nagai eme geltonuoti, beveik visi iki puses nago. Po nagu tarsi tuscia. Kazkur skaiciau, kad tai gali buti nagu psoriaze-o ji labai sunkiai apgydoma. Dabar lankiausi odos dispanceri pas gyd. Jurate Vang. Ji paeme paseli nagams, sake, kad nepanasu i psoriaze, nors ivairiausiu formu ten buna. Tyrimu rezultatus suzinojau-nieko nerado, jokiu grybeliu. Dabar vel uzsirasiau pas ta gydytoja. Bijau,kad nebutu ir cia ta psoriaze. Gal kas susidurete su tokia nagu problema??? rolleyes.gif


kaip auksciau rasiau 4u.gif , man buvo visi nagai nukrite, o tavo naguciai pakeite forma? g.gif , nagu psoriaze is tiesu sunkiai gydoma, bet kadangi tepiesi galva elocon losjonu, i kiekviena naga jo ilasink, nes tepalai tikrai nepraeis tiek po nagu kaip losjonas, blogiau nuo to tikrai nebus mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Kler @ 2008 10 10, 10:24)
sveikos 4u.gif (ne visai gal tinkantis pasisveikinimas, bet nenukabinkim nosies mirksiukas.gif )
apie artritą ir man viskas įdomu. atšalo orai ir vėl pradeda visur skaudėti - rankas, kelius doh.gif lelija3, o ką tu jau vadini rimtu pasireiškimu? kaip sau padedi? taip nesinori pradėti vaistus gerti schmoll.gif


man viena gydytoja patare taip, kad sanariai bent jau maziau skaudetu, kiekviena vakara issimirkyti siltame vandenyje, po to apsitepti sanarius sildanciu geliu ir nakciai apsitisti, kad siltu 4u.gif , pabandyk, gal nors kiek pades 4u.gif 4u.gif
Atsakyti