Įkraunama...
Įkraunama...

Žvynelinė 6

QUOTE(viktorija09 @ 2008 10 23, 23:17)
keliu temele i virsu ir tuo paciu noriu paklausti ar naudojant tuos sampunus galvos psoriazei gydyti galima naudot kitas priemones plaukams, tokias kaip balzama, plauku krema, putas ir kt??  g.gif  kaip jus darot?? gal esat klaususios gydytojo, kazkaip as nesumasciau paklaust  blush2.gif , bet dabar iskilo toks klausimas.


Plauku balzama naudoju, nes be jo neikisciau shuku i savo tankumyna smile.gif O kremu ir putu nenaudoju, tai negaliu pasakyti. Mano subjektyvia nuomone visi sitie produktai - juk tepami ant plauku, ne galvos odos - niekaip neturetu itakoti psioriazes g.gif Nebent gal kokie lakai nelabai gerai, nes kazkiek vis tiek patenka ant odos ir ja sausina?
Atsakyti
turiu šią bėdą jau nuo vaikystės.. kol kas gana neblogai susitvarkau.. tfu tfu tfu .. kiek bebandžiau tepalų, tai kol kas dabar mano spintutėj visada Skin cap tepaliukas.. tiesa negavau paskutinį kartą tepaliuko, tai nusipirkau purškalą .. irgi gerulis ..

o šampūnas tik Eucerin'as.. jokio kito niekaip
Atsakyti
As klausiau gydytojo del putu ir balzamu, tai daznai nerekomenduoja. Tai as pati kauke karts nuo karto uzdedu, o sampunus tik tuos spec naudoju. O dabar tai ant galvos baidykle, jauciu vien sampunais neissisuksiu doh.gif
Atsakyti
Sveiki,

As kuris laikas naudoju KERASAL tepala (tepalas neturi jokio kvapo tongue.gif ), pasitepu ryte ir vakare pries miega biggrin.gif , tepu alkunes,
ir jis man pakankamai gerai padeda naikinti zvynelius thumbup.gif
pirmi rezultatai matosi kazkur jau po savaites tepimo, zinidniai zymiai sumazeja

buvau beveik isnaikines, tik prasidejo atostogos, isvykos, tai biski apsileidau tai vel truputuka pradejo atsiradineti taciau tuoj vel juos isinaikinsiu tongue.gif

kai isnaikinami zvyneliai gydytoja israse kito tepalo tik jo pavadinimo dabar nepamenu (dar iki tos stadijos nepriejau blush2.gif )

apie tepala galit pasiskaityti: http://www.simtasmet...ieziura/kerasal

jis pakankamai pigiai kainuoja ir uztenka tikrai ilgam, tikrai rekomenduociau pabandyti tongue.gif

kai pereisiu i kita stadija papsakosiu jei nepamirsiu bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos,as taip pat papildysiu jusu gretas.Isskaiciau visa foruma ,radau daug informacijos,patarimu ir silto palaikymo.Aciu.Tik noreciau kad atsilieptu tos kurioms pso yra galvoje.Beje buvau pas gud. Grigaitiene Vilniuje gk klinikoje.Gavau sarasa sampunu, keratolitiku,israse daivonex losijono,elocon naudoti kai bus stiprus progresas.Deja sampunai kuriuose yra derva man netinka ,nes dar labiau sausina oda.Todel naudoju tik eucerin su slapalu .Patepus uriage keratasone geliu pleiskanu luobeliai atkrenta po jais raudonos demes,todel nezinau kaip ir kuom toliau jas gydyt. Kazkur skaiciau, kad elokonu gydyt ,nes kur yra raudonos demes ten vyksta uzdegimas.Kazkaip nelabai noretusi hormonais gydyt,gal zinote kokiu nors kosmetiniu losijonu esu visiskai zalia mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(RAMUNELE2 @ 2008 11 01, 14:28)
Sveikos,as taip pat papildysiu jusu gretas.Isskaiciau visa foruma ,radau daug informacijos,patarimu ir silto palaikymo.Aciu.Tik noreciau kad atsilieptu tos kurioms pso yra galvoje.Beje buvau pas gud. Grigaitiene Vilniuje gk klinikoje.Gavau sarasa sampunu, keratolitiku,israse daivonex losijono,elocon naudoti kai bus stiprus progresas.Deja sampunai kuriuose yra derva man netinka ,nes dar labiau sausina oda.Todel naudoju tik eucerin su slapalu .Patepus uriage keratasone  geliu pleiskanu luobeliai atkrenta po jais raudonos demes,todel nezinau kaip ir kuom toliau jas gydyt. Kazkur skaiciau, kad elokonu gydyt ,nes kur yra raudonos demes ten vyksta  uzdegimas.Kazkaip nelabai noretusi hormonais gydyt,gal zinote kokiu nors kosmetiniu losijonu esu visiskai zalia  mastau.gif


Sveiki visi, turiu pso galvoje gal nuo 8 klases......Naudojau ir cemericiu vandeni, ir visokius sampunus. S.m. naudoju tik Elocoli, nes tik tokius man israse gydytoja. Stengiuosi be reikalo nekisti rankas i plaukus (ypac sunku kai pradeda niezti galvos oda doh.gif ). Sampunus visada keiciu, t.y. vienas pasibaige, perku koki kita, kad galvos oda nepriprastu. rolleyes.gif Buvau s.m Tunise, prie juros-tai labai padejo saule, jura ir t.t, gal kokius 3 men. galvos oda buvo svari. Zinojau dar is gydytojos kad reikia i Izraeli, bet kaip supratau padejo kita silta salis. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo radulia: 01 lapkričio 2008 - 21:44
QUOTE(feniksas @ 2008 10 27, 17:49)
Sveiki,

As kuris laikas naudoju KERASAL tepala (tepalas neturi jokio kvapo  tongue.gif ), pasitepu ryte ir vakare pries miega  biggrin.gif , tepu alkunes,
ir jis man pakankamai gerai padeda naikinti zvynelius  thumbup.gif
pirmi rezultatai matosi kazkur jau po savaites tepimo, zinidniai zymiai sumazeja

buvau beveik isnaikines, tik prasidejo atostogos, isvykos, tai biski apsileidau tai vel truputuka pradejo atsiradineti taciau tuoj vel juos isinaikinsiu  tongue.gif

kai isnaikinami zvyneliai gydytoja israse kito tepalo tik jo pavadinimo dabar nepamenu (dar iki tos stadijos nepriejau  blush2.gif )

apie tepala galit pasiskaityti: http://www.simtasmet...ieziura/kerasal

jis pakankamai pigiai kainuoja ir uztenka tikrai ilgam, tikrai rekomenduociau pabandyti tongue.gif

kai pereisiu i kita stadija papsakosiu jei nepamirsiu  bigsmile.gif

Kerasalis - tai tas pats salicilo tepalas su slapalu papildomai. Nieko stebuklingo - skirtas butent suragejusiam odos sluoksniui nuimti, uztai gerai pasalina zvynelius. Jei padeda - taigi valio, svarbiausia kad nehormoninis. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julcionok: 04 lapkričio 2008 - 12:46
radulia,ar tau negrauzia galvos cemerycios?Kazkada senai, kai dar nezinojau kas yra per daiktas pso naudojau cemeryciu vandeni ir tada praejo.Dabar griauzia.Sampunu turiu gal koki desimt ir nei vienas netinka.Vakar nusipirkau E45 sampoo na lyg ir geriau,toliau bus matyt.Tik vat nezinau padidejo uzausy limfmazgiai kelia nerima verysad.gifO,kad saule padeda tai tikiu, bet kai pastoviai lyja ir pasveik cia zmogau...
Atsakyti
QUOTE(RAMUNELE2 @ 2008 11 01, 15:28)
Sveikos,as taip pat papildysiu jusu gretas.Isskaiciau visa foruma ,radau daug informacijos,patarimu ir silto palaikymo.Aciu.Tik noreciau kad atsilieptu tos kurioms pso yra galvoje.Beje buvau pas gud. Grigaitiene Vilniuje gk klinikoje.Gavau sarasa sampunu, keratolitiku,israse daivonex losijono,elocon naudoti kai bus stiprus progresas.Deja sampunai kuriuose yra derva man netinka ,nes dar labiau sausina oda.Todel naudoju tik eucerin su slapalu .Patepus uriage keratasone  geliu pleiskanu luobeliai atkrenta po jais raudonos demes,todel nezinau kaip ir kuom toliau jas gydyt. Kazkur skaiciau, kad elokonu gydyt ,nes kur yra raudonos demes ten vyksta  uzdegimas.Kazkaip nelabai noretusi hormonais gydyt,gal zinote kokiu nors kosmetiniu losijonu esu visiskai zalia  mastau.gif


Sveikos,
radau toki recepta is liaudies med.: reikia 100 gr. acto rugsties, 1 kiausini (geriausia butu ka tik is po visteles, kad butu labai svezias), 2 v. s. aliejaus (nerafinuotas), visa sita reikala i saldytuva 2 sav., per ta laika kiausinio lukstas suminksteja (as visa ta mase praleidau per mikseri). Tepu viena karta per savaite (tepti reikia labai atsargiai del acto rugsties, labai grauzia oda), pso pas mane galvoje ir ant alkuniu. Pradejau tepti kazkur nuo rugsejo menesio, pagerejimas apie 20 proc.
Atsakyti
QUOTE(RAMUNELE2 @ 2008 11 01, 16:28)
Sveikos,as taip pat papildysiu jusu gretas.Isskaiciau visa foruma ,radau daug informacijos,patarimu ir silto palaikymo.Aciu.Tik noreciau kad atsilieptu tos kurioms pso yra galvoje.Beje buvau pas gud. Grigaitiene Vilniuje gk klinikoje.Gavau sarasa sampunu, keratolitiku,israse daivonex losijono,elocon naudoti kai bus stiprus progresas.Deja sampunai kuriuose yra derva man netinka ,nes dar labiau sausina oda.Todel naudoju tik eucerin su slapalu .Patepus uriage keratasone  geliu pleiskanu luobeliai atkrenta po jais raudonos demes,todel nezinau kaip ir kuom toliau jas gydyt. Kazkur skaiciau, kad elokonu gydyt ,nes kur yra raudonos demes ten vyksta  uzdegimas.Kazkaip nelabai noretusi hormonais gydyt,gal zinote kokiu nors kosmetiniu losijonu esu visiskai zalia  mastau.gif


suprantu, kad nesinori naudoti hormoninių vaistų, bet asmeniškai man jie vieninteliai padėjo nusiimti nuo galvos "šalma", kai nebeliko psoriazės galvoje, elocono nebenaudoju, ir kol kas, tfiu tfiu tfiu, viskas gerai. jau pusantrų metų nera nieko galvoje.
per tuos pusantru metu viena karta bande pasirodyt, bet užteko vieną kartą pasitept ir vėl ramu 4u.gif
šampūnų specialių nenaudoju, bet kai perku vis tiek pasižiūriu, kad būtų nuo pleiskanų ax.gif
Atsakyti
Sveikutes
norejau paklausti, gal kas bande gydytis turkiskomis zuvelemis, kokie rezultatai?aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RAMUNELE2 @ 2008 11 05, 15:37)
radulia,ar tau negrauzia galvos cemerycios?Kazkada senai, kai dar nezinojau kas yra per daiktas pso naudojau cemeryciu vandeni ir tada praejo.Dabar griauzia.Sampunu turiu gal koki desimt ir nei vienas netinka.Vakar nusipirkau E45 sampoo na lyg ir geriau,toliau bus matyt.Tik vat nezinau padidejo  uzausy limfmazgiai kelia nerima verysad.gifO,kad saule padeda tai tikiu, bet kai pastoviai lyja ir pasveik cia zmogau...


kai pradejau naudoti Elocoli, cemericiu vandeni nenaudoju. Dermotologa lankau gal 2-4 kartus per metus, kad israsytu recepta. ax.gif
Atsakyti