Įkraunama...
Įkraunama...

Atsiliepimai apie keliones organizuojančias

Ir per 10 dienų niekas nevalė dulkių, neplovė grindų, tai netekus kantrybės susiplėšiau savo bliuskelę ir išsiploviau. Apie jokius ten rankšluosčius, tualetinį popierių ir t.t. nebuvo nė kalbos. Šeimininkė tik rakės vieną kartą pasiūlė. Tiesiai už mūsų langelio buvo jų stovėjimo aikštelė (tai ten nuolat atvažinėdavo visokie autobusiukai ir prisistumdavo mašiną galu prie namo, nes ten tiesiai kraudavo kažkokias prekes į rūsį). Manau galit įsivaižduoti kokie kvapai kambary (jokio kondicionieriaus ten nėra) kai lauke diena būdavo iki 50 laipsnių. Ir sekančia dieną aš apsinuodijau automobilių išmetamosiomis dujomis ( buvau ir samone praradus, vėmiau, vienu žodžiu atsimenu viską kaip košmarą didžiausią). Tai paskui stengėmis ir dieną kur nors išeiti, nors būdavo praktiškai neįmanoma dieną būti lauke. O miegojau likusias 8 naktis duše. Ten pasiklodavau antklodę ir miegodavau, nes ten lango nebuvo ir tas išmet.dujų kvapas ne taip jautėsi. Tada žinokit po daugelio metų kelionių supratau kad yra ir šūdinų agentūrų. Kiek kartų esam važiavę su "Kauno ugnele" ,"Grūda", "Novaturu"- tai patys gražiausi atsiminimai iš kelionių ir gidai būdavo - SUPER. Taigi žmonės saugokitės tokių EUROS kelionių. Ir šiemet po dviejų metų vėl drebančia širdim pirkau bilietus į kalnus. Tikiuosi kad "Kauno ugnelė" yra išlikusi tokia šauni kokia buvo (labai labai tikiuosi). Įspūdžiai iš šios kelionės turėtų jau atsirasti po liepos 11d. iki.
Smagių Jums visiems kelionių su gerom kelionių agentūrom.
Atsakyti
Nu jooooooo.......
O mums viskas gerai buvo... mes irgi prieš du metus važiavom į Kroatiją liepos mėnesį....
Atsakyti
mes prieš du metus lygtai nuo liepos 14d. gerai nepamenu. bet jei kartu važiavom, tai turi mus prisiminti, mūsų vaikas labai dažnai vėmė. Daugiau autobuse tokių nebuvo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(rudagyle @ 2007 06 21, 15:08)
mes prieš du metus lygtai nuo liepos 14d. gerai nepamenu. bet jei kartu važiavom, tai turi mus prisiminti, mūsų vaikas labai dažnai vėmė. Daugiau autobuse tokių nebuvo  schmoll.gif

Reiškia kartu važiavom, mes irgi liepos mėnesį....
Neprisimenu jūsų, gyvenot viešbuty IMOS čekijoj? O valgyt eidavot į tokią kavinukię vidury kalno?
O jūsų grupėj buvo tokia senutė su vyru ir dviem vaikais kur pastoviai nosį visur kišdavo kur nereikia ir jai visad reikdavo būt pirmai tai ji lįsdavo pastoviai priekin? biggrin.gif
Hm, ką čia dar pasakius. Na dar buvo tokia mergina, kuri vidury kelionės sužinojo, kad įstojo į universitetą ir vaišino visus šampanu degalinėj? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 21 birželio 2007 - 14:28
Oij,oij. Kad kažkuri mergina vaišino šampanu tai taip. O tos senikės su vaikais - tai g.gif . Dar važiavo du gėjai blush2.gif Sėdėjo gale. Nu visur kartu kaip broliai vaikščiojo, vienas su barzda kitas jaunas ir pavargęs. Dar buvo tokių storų rusų porą iš Klaipėdos. Moteriškė pastoviai sakydavo savo vyrui "Lionia nespor so mnoij" O jaunimo tai buvo daug. Kelionė nuostabi, kraštas taip pat, bet kai aš kelias dienas negalėjau net į valgį pažiūrėti - tai blink.gif O šiaip tai norėčiau ten sugrįžti - ir sveiku protu pasižiūrėti. Dabar perskaičiau tavo pasakojimą apie Kroatiją - net apsiblioviau, kaip iki skausmo viskas pažįstama.
Mano laimėjimas - mums agentūra pasiūlė kompensaciją - vat 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Bet mes jo nepasiėmėm - svarbu kad to pasiekėm - man to buvo gana. Nes jie gavę mano pretenziją išsiaiškino kad aš dirbu VMI
Atsakyti
QUOTE(rudagyle @ 2007 06 21, 15:48)
Oij,oij. Kad kažkuri mergina vaišino šampanu tai taip. O tos senikės su vaikais - tai  g.gif . Dar važiavo du gėjai  blush2.gif  Sėdėjo gale. Nu visur kartu kaip broliai vaikščiojo, vienas su barzda kitas jaunas ir pavargęs. Dar buvo tokių storų rusų porą iš Klaipėdos. Moteriškė pastoviai sakydavo savo vyrui "Lionia nespor so mnoij" O jaunimo tai buvo daug. Kelionė nuostabi, kraštas taip pat, bet kai aš kelias dienas negalėjau net į valgį pažiūrėti - tai  blink.gif  O šiaip tai norėčiau ten sugrįžti - ir sveiku protu pasižiūrėti. Dabar perskaičiau tavo pasakojimą apie Kroatiją - net apsiblioviau, kaip iki skausmo viskas pažįstama.
Mano laimėjimas - mums agentūra pasiūlė kompensaciją - vat  4u.gif   4u.gif   4u.gif
Bet mes jo nepasiėmėm - svarbu kad to pasiekėm - man to buvo gana. Nes jie gavę mano pretenziją išsiaiškino kad aš dirbu VMI

Reiškias varėm kartu friends.gif
Jo, mes priešais tuos gėjus sėdėjom, vienas gi akinius pametė raftinge..... Taip, aš irgi laaabai noriu grįžti į Kroatiją, šalis mane sužavėjo drinks_cheers.gif
Ta rusų pora tai kažkaip ni v temu ten buvo unsure.gif Moteriai buvo per sunku visur vaikščiot, per karšta...... Geras, kaip fainai, kad šitam puslapy dar ir bendrakeleivį buvusį randi drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 21 birželio 2007 - 15:21
QUOTE(Makalius @ 2007 06 21, 16:19)
Taip, aš irgi laaabai noriu grįžti į Kroatiją, šalis mane sužavėjo drinks_cheers.gif


Vis tik kaip skirtingai zmones atsiliepia apie ta pacia kelione.

KOndicionieriu, kiek ziurejau, galima uzsisakyti. Bet ar butina tai padaryti dar Lietuvoje, ar galima ir veliau? Pvz., viena nakti pernakvojus ir pajutus, kad viduje nera kur detis nuo karscio?

O del valgyklos tai nustebau!!! bigsmile.gif Maniau, kad visada maitina tas seimininkas, kurio namuose gyveni??? blush2.gif O cia, pasirodo, dar kazkur eiti reikia. doh.gif Kaip gerai vis tik istisai skaityti foruma, o tai jau atrode, kad viska issiaiskinau del poilsio Makarskoje. drinks_cheers.gif 4u.gif

O ar yra sansu pakeisti nepatikusi kambari? Nesinori, kad pasikartotu Rudagyles variantas. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2007 06 21, 17:32)
Vis tik kaip skirtingai zmones atsiliepia apie ta pacia kelione.

KOndicionieriu, kiek ziurejau, galima uzsisakyti. Bet ar butina tai padaryti dar Lietuvoje, ar galima ir veliau? Pvz., viena nakti pernakvojus ir pajutus, kad viduje nera kur detis nuo karscio?

O del valgyklos tai nustebau!!!  bigsmile.gif Maniau, kad visada maitina tas seimininkas, kurio namuose gyveni???  blush2.gif O cia, pasirodo, dar kazkur eiti reikia.  doh.gif Kaip gerai vis tik istisai skaityti foruma, o tai jau atrode, kad viska issiaiskinau del poilsio Makarskoje.  drinks_cheers.gif  4u.gif

O ar yra sansu pakeisti nepatikusi kambari? Nesinori, kad pasikartotu Rudagyles variantas.  doh.gif


O su kokia agentūra važiuoji?Aš važiavau su Grūda, tai kambariai visai normlūs buvo.Man net kondicionieriaus nereikėjo, nes langai ne į pietų pusę.O kondicionierių gali užsisakyti tik prieš kelionę.Tada tau paskirs kambarį su kondicionieriumi.
Atsakyti
Na, cia jau kaip kam pasiseka turbut...mes pernai su EURA vaziavom i kelione Slovenija "smaragdiniu keliu" bigsmile.gif Zmones susirinko is visos LT (Vilnius, Kaunas, Klaipeda, Panevezys, Marijampole) bet ir tai neuzpildem viso autobuso, todel kiekvienas turejo po dvi sedimas vietas! biggrin.gif Nei vieno blogo zodzio negaliu pasakyti apie organizavima! Viskas buvo tiesiog puiku - ir vairuotojai, ir gide Audra, ir gyvenimo salygos, ir autobusas superinis! AB-SO-LIU-CIAI viskas!!! thumbup.gif

Zinoma, buvo tokia ten porele, kurie buvo pastoviai nepatenkinti - bet turbut nelabai isivaizdavo, kad vaziuoja i kalnus ir nepasidomejo programa doh.gif Tiesiog labai daug skirtingu zmoniu, nuomoniu, poreikiu ir t.t.

Jei vaziuojat i kelione KLAUSINEKIT, DOMEKITES, REIKALAUKIT pries tai, o ne po to... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bala_nemate @ 2007 06 22, 11:16)
Jei vaziuojat i kelione KLAUSINEKIT, DOMEKITES, REIKALAUKIT pries tai, o ne po to... mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
Na va, mus jau patvirtino viešbutį ir skrendam į Kretą blush2.gif
Labai faina konsultantė pasitaikė, dirbusi Kretoje, tai papasakojo daug ką, ir nuolaidą padarė, tikrai rekomenduoju estravel.lt thumbup.gif
Aišku jie kelionių neorganizuoja, bet vistiek unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2007 06 22, 10:28)
O su kokia agentūra važiuoji?Aš važiavau su Grūda, tai kambariai visai normlūs buvo.Man net kondicionieriaus nereikėjo, nes langai ne į pietų pusę.O kondicionierių gali užsisakyti tik prieš kelionę.Tada tau paskirs kambarį su kondicionieriumi.


Renkuosi tarp Grudos ir Euros apie rugpjucio viduri. Apie abi girdejau tiek geru, tiek blogu atsiliepimu. O apsispresti pades marsrutas ir datos. Kroatijos temoje diskutavime, kad vaziuojant su Eura iki Sarajevo greiciausiai dvi istisas dienas uzims vaziavimas. O su Gruda antra diena trumpam stabtelejama Budapeste ar Vienoje.
Dar reik ir su bendrakeleive susiderinti abiems idealia data...
Taigi, atsiliepimai apie kuria nors is siu agenturu tures maziausia reiksme, nes abi laikau lygiavertemis. thumbup.gif Abiejose buna ir geru ir blogu dalyku.
Is savo keliones tikiuosi geriausio biggrin.gif cool.gif
Bet jau kaip bus taip bus. Gerai, kai yra kur pasiskaityti, kad po to zinotum, kaip ir nenumatytu ir nemaloniu situaciju suktis. drinks_cheers.gif


Atsakyti
QUOTE(linole @ 2007 06 22, 13:19)
Renkuosi tarp Grudos ir Euros apie rugpjucio viduri. Apie abi girdejau tiek geru, tiek blogu atsiliepimu. O apsispresti pades marsrutas ir datos. Kroatijos temoje diskutavime, kad vaziuojant su Eura iki Sarajevo greiciausiai dvi istisas dienas uzims vaziavimas. O su Gruda antra diena trumpam stabtelejama Budapeste ar Vienoje.
Dar reik ir su bendrakeleive susiderinti abiems idealia data...
Taigi, atsiliepimai apie kuria nors is siu agenturu tures maziausia reiksme, nes abi laikau lygiavertemis.  thumbup.gif Abiejose buna ir geru ir blogu dalyku.
Is savo keliones tikiuosi geriausio  biggrin.gif  cool.gif
Bet jau kaip bus taip bus. Gerai, kai yra kur pasiskaityti, kad po to zinotum, kaip ir nenumatytu ir nemaloniu situaciju suktis.  drinks_cheers.gif

Aš gi jums sakau jamkit Litaurą ax.gif
Atsakyti