Įkraunama...
Įkraunama...

Antifosfolipidinis sindromas ir nėštumas

Ką gi - tęsiam toliau, jau, berods, trečia temelė doh.gif Smagu, kad mūsų (t.y. pastojusių) vis daugėja biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Liutukeee @ 2008 04 04, 12:27)
Tai va,kad painioju  blush2.gif  doh.gif .Zinok buvau sventai isitikinusi,kad tu su Karvute nesileidziat  doh.gif .Atsiprasau!O kurios nesileidziat?
Tai kelinta savaite dareisi kraujo tyrima?Ir kiek jis kainavo?
O as kiek zinau-tai genetini tyr.ir daro butent del fraksiparino!
Papildyta:
Kas nauja tema atidarines?


Kad tikrai visur rašo, jog fraksiparinas jokio poveikio neturi, ir gydytojas man tai patvirtino.

QUOTE(Rola @ 2008 04 04, 12:57)
As kaip tik skaiciau, kad fraxiparinas nekenksmingas vaikui, o del aspirino poveikio neaisku.


O va dėl aspirino lyg tai dar dvejojama - nors nenustatyta, kad būtų kam pakenkę, bet neįrodyta ir kad nekenkia.
Atsakyti
Visiskai teisingai - AFS ir genetiniu apsigimimu rizika nieko bendra neturi. Ir fraksiparinas vaikiukui jokios itakos neturi, kaip tik, jis padeda geriau augti vaikeliui, nes mazylis gauna pakankamai deguonies per skysta kraujuka.
Vilniaus genetikai, isgirde, kad rasta persileidimu priezastis AFS, net tirti daugiau nieko papildomai nenori, kaip ir persileidimu priezastis aiski ir ji ne genetine, o AFS ar fraksiparino ar net adpirino naudojimas genetikai itakos neturi.
Sveikos 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Prisistatau naujoj temelėj hi.gif
Nu šiandien lyg geriau jaučiuos (pfu pfu pfu) naktį dar viduriavau, o dieną jau nebe.... vistiek neišlaikiau iki galo dietos ir prikirtau plovo (nors ten pagrinde ryžiai su pora gabaliukų kiaulienos) blush2.gif
Graži dienelė šiandien buvo.... nusipirkau linines kelnes, bet ne neščiųjų, o paprastas, bet didelio dydžio.... manau siuvėja padarys iš jų nėštukines, nes labai jau norėjau lininių kelnių, o nėštukėms skirtų neradau.
Rola, mane tai pykino iki kažkur 11sav. ir kelių dienų, bet niekada nevemdavau... visoms skirtingai su tuo pykinimu kaip ir su kitais požymiais ar savijauta....
Atsakyti
Suvalgiau kebaba ir pasidare bloga. doh.gif
Gal as per sveikai maitinuos, uz tai nevemiu.. blush2.gif
As nei kavos, nei ananasu nevalgau, nei juros zuvu, gerybiu, nieko kas nepatartina. O valgau beveik vien namini naturalu maista, geriu vaisines arbatas.. Ir stardalinu doh.gif blush2.gif

Nu turetu gi tam leliukui buti gerai pas mane, kraujas turetu buti skystas, geriu po 200 mg aspirino, ir leidziuos fraxiparina nuo tada, kai dar net neturejo prasideti mmm wub.gif .
Papildyta:
Sauda, gal prisjungsi? mirksiukas.gif
Atsakyti

Sauda, gal prisjungsi? mirksiukas.gif
[/quote]

Sveikos mergaitės 4u.gif Žinot nesinorėjo nieko rašyti,bet jei jau kartu,tai kartu viską praeiti.Man praeitą savaitę padarė valymą,nes vėl vaikutis nesivystė verysad.gif
Atsakyti
[quote=sauda,2008 04 04, 17:49]
Sauda, gal prisjungsi? mirksiukas.gif
[/quote]

Sveikos mergaitės 4u.gif Žinot nesinorėjo nieko rašyti,bet jei jau kartu,tai kartu viską praeiti.Man praeitą savaitę padarė valymą,nes vėl vaikutis nesivystė verysad.gif
[/quote]


Uzjauciu, o gerei aspirina? Kiek savaiteliu buvo?


Atsakyti
QUOTE(Rola @ 2008 04 04, 18:15)


Uzjauciu, o gerei aspirina? Kiek savaiteliu buvo?


Gėriau tik aspiriną,pagal tyrimus leistis vaistukų nereikėjo.Buvo jau įpusėjusi vienuolikta savaitė,bet staiga pradėjo teplioti,tai nulėkiau į ligoninę,o ten po echoskopo pasako,kad vaisiukas nebegyvas ir jam apie aštuonios savaitės pagal dydį verysad.gif

Aš įsitikinusi,jei būčiau leidusis vaistukus,taip nebūtų įvykę.Rola tikėk,tau bus viskas gerai.

Vis dėlto mano tyrimai tikriausiai nebuvo tokie jau ant ribos,kad užtektų vien tik aspirino
Atsakyti
QUOTE(sauda @ 2008 04 04, 18:27)
Gėriau tik aspiriną,pagal tyrimus leistis vaistukų nereikėjo.Buvo jau įpusėjusi vienuolikta savaitė,bet staiga pradėjo teplioti,tai nulėkiau į ligoninę,o ten po echoskopo pasako,kad vaisiukas nebegyvas ir jam apie aštuonios savaitės pagal dydį  verysad.gif

Aš įsitikinusi,jei būčiau leidusis vaistukus,taip nebūtų įvykę.Rola tikėk,tau bus viskas gerai.

Vis dėlto mano tyrimai tikriausiai nebuvo tokie jau ant ribos,kad užtektų vien tik aspirino



Laikykis, nera zodziu schmoll.gif
Patariu iskart planuot, A. sake, geriau kol organizmas neatsigaves...
Atsakyti
QUOTE(Rola @ 2008 04 04, 18:31)
Laikykis, nera zodziu  schmoll.gif
Patariu iskart planuot, A. sake, geriau kol organizmas neatsigaves...


Dėkui už palaikymą 4u.gif Žinai,juk mes stiprios.Jau tą pačią dieną,kai padarė valymą,registravausi pas A. dar ligoninėje būnant,nors atrodė ir vėl viskas slysta iš po kojų,bet žinau jei dabar pasiduosiu,tai paskui bus dar blogiau.Dabar jau bandau gyventi naujom viltim,nes labai noriu 2.gif
Atsakyti
QUOTE(sauda @ 2008 04 04, 17:49)
Sveikos mergaitės  4u.gif Žinot nesinorėjo nieko rašyti,bet jei jau kartu,tai kartu viską praeiti.Man praeitą savaitę padarė valymą,nes vėl vaikutis nesivystė  verysad.gif

Jėtau mergyt laikykis console.gif juk tam ir esam mes čia visos kartu kad viena kitą palaikytume group.gif
Ar tau A parašė atsakyme kad nereikia leistis fraxiparino? Pas mane nukrypimas irgi labai nedidelis yra, bet vaistukus leistis reikia.... Mano nuomone, tai jei jau patvirtintas AFS tai ir vaistai reikalingi, nepaisant kokie nukrypimai....
Nu laikykis ir nepalūžk 4u.gif
Lauksim vėl gerų naujienų iš tavęs 4u.gif
Atsakyti
Aš vaistus leidžiuos vakare, o jūs? Gal ryte veiksmingiau?
Atsakyti
QUOTE(Diija @ 2008 04 04, 19:40)
Jėtau mergyt laikykis  console.gif juk tam ir esam mes čia visos kartu kad viena kitą palaikytume group.gif
Ar tau A parašė atsakyme kad nereikia leistis fraxiparino? Pas mane nukrypimas irgi labai nedidelis yra, bet vaistukus leistis reikia.... Mano nuomone, tai jei jau patvirtintas AFS tai ir vaistai reikalingi, nepaisant kokie nukrypimai....
Nu laikykis ir nepalūžk  4u.gif
Lauksim vėl gerų naujienų iš tavęs  4u.gif


Jo man tik aspirinas buvo skirtas,bet šį mėn vyksiu pas A.,tai pasiklausiu kas ir kaip.
Mergaitės dėkui už palaikymą 4u.gif Šiomis dienomis tik ir skaitinėju jūsų žinutes ir tikiu,kad kitą kartą tikrai pasiseks
Atsakyti