Įkraunama...
Įkraunama...

Antifosfolipidinis sindromas ir nėštumas

QUOTE(sauda @ 2008 04 06, 15:01)
Sveikute  4u.gif O tau buvo paskirta 100 ar 150 aspirino ? Aš tiesiog ateičiai  blush2.gif



100, A. 150 siulo tik sveriancioms virs 70 kg.
Neimkit blogo pavyzdzio, as pati savavaliskai viska darau, nezinau ar gerai darau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rola @ 2008 04 06, 15:05)
100, A. 150 siulo tik sveriancioms virs 70 kg.
Neimkit blogo pavyzdzio, as pati savavaliskai viska darau, nezinau ar gerai darau  doh.gif

Man atrodo tikrai nieko blogo nedarai,juo labiau,kad profilaktinė dozė iki 300 ,o turint tokią gyvenimišką patirtį,tai tikrai norisi apsaugoti mažąją gyvybę nuo visų nesąmonių vykstančių mūsų organizme soske.gif
Atsakyti
[quote=Rola,2008 04 04, 15:44]
nei juros zuvu, gerybiu, nieko kas nepatartina. O valgau beveik vien namini naturalu maista, geriu vaisines arbatas.. Ir stardalinu doh.gif blush2.gif
[/quote]

Kaip suprasti jūrų gėrybių nevelgai - aš ajs dabar kaip tik priverstinai valgau, nes daug kur rašo ir gydytojai sako, kad geriausia dieta nėščiąjai - žuvis, jūros gėrybės ir daržovės su vaisiais (tik negalima nedavirtų žuvų ir t.t..., bet virtų, keptų - netgi būtina!!!)

[/quote]

Sveikos mergaitės 4u.gif Žinot nesinorėjo nieko rašyti,bet jei jau kartu,tai kartu viską praeiti.Man praeitą savaitę padarė valymą,nes vėl vaikutis nesivystė verysad.gif
[/quote]

Kaip liūdna, mergyt console.gif kaip dabar suprantu tavo būseną - net nežinau ką pasakyti, tiesiog - laikykis. Ir kai tik vėl pastosi - leiskis vaistus - bala nematė tų gydytojų, kartai mes pačios geriau jaučiam ko reikia. Aš net nesidariau tyrimų Kaune ir pradėjau gydytis tik pagal Santariškių tyrimus, kadangi man A. vieną kartą pasakė, kad Santariškių tyrimai netinka, kitą kartą jau pareiškė, kad jie labai geri ir tinka, tai nusprendžiau žmogum, kuris taip greitai keičia savo nuomonę, nepasitikėti ir gydytis kaip visos (tuo labiau kai Vilniuje radau gydytoją, kuris man paskyrė normalų gydymą).

[quote=Rola,2008 04 04, 19:06]
Aš vaistus leidžiuos vakare, o jūs? Gal ryte veiksmingiau?
[/quote]

Aš vakare. Tiesiog atradau tokį laiką, kai beveik visada būnu namie, kad tuo pačiu metu susileisčiau. Manau tikrai jokio skirtumo, ar ryte, ar vakare.

[quote=Rola,2008 04 06, 14:05]
100, A. 150 siulo tik sveriancioms virs 70 kg.
Neimkit blogo pavyzdzio, as pati savavaliskai viska darau, nezinau ar gerai darau doh.gif
[/quote]

Kartais tai išeina tik į naudą, jei visų gydytojų ir jų nuomonių būčiau klausiusi - tikrai būčiau išdurnėjusi.
Papildyta:
Beje, buvau pas gydytoją, darė choskopą- sakė atrodo bus berniukas tongue.gif Kažkodėl man buvo šokas, nesitikėjau, pas mus giminėje berniukai negimsta, tik mergaitės.
Dar sakė, kad tikrai galima bus mums sergančioms AFS epidūrą naudoti. Tik kas truputėlį nugąsdino, kad sakė dėl AFS gręsia priešlaikinis gimdymas - ar dar kuriai nors taip sakė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Artemidė: 06 balandžio 2008 - 16:42
QUOTE(Artemidė @ 2008 04 06, 17:48)
Beje, buvau pas gydytoją, darė choskopą- sakė atrodo bus berniukas  tongue.gif  Kažkodėl man buvo šokas, nesitikėjau, pas mus giminėje berniukai negimsta, tik mergaitės.
Dar sakė, kad tikrai galima bus mums sergančioms AFS epidūrą naudoti. Tik kas truputėlį nugąsdino, kad sakė dėl AFS gręsia priešlaikinis gimdymas - ar dar kuriai nors taip sakė?

Na tai sveikinu su berniuku 4u.gif
Žiūriu kažkaip daugiausia antifosfolipidinukėm berniukus prognozuoja biggrin.gif

Dėl priešlaikinio, tai man A minėjo, kad dėl AFS didėja preeklampsijos tikimybė, o dėl jos gali tekti gimdyti anksčiau.... daugiau nieko neminėjo.... g.gif
Atsakyti
[quote=Artemidė,2008 04 06, 17:48]
Kaip suprasti jūrų gėrybių nevelgai - aš ajs dabar kaip tik priverstinai valgau, nes daug kur rašo ir gydytojai sako, kad geriausia dieta nėščiąjai - žuvis, jūros gėrybės ir daržovės su vaisiais (tik negalima nedavirtų žuvų ir t.t..., bet virtų, keptų - netgi būtina!!!)

[/quote]

Sveikos mergaitės 4u.gif Žinot nesinorėjo nieko rašyti,bet jei jau kartu,tai kartu viską praeiti.Man praeitą savaitę padarė valymą,nes vėl vaikutis nesivystė verysad.gif
[/quote]

Kaip liūdna, mergyt console.gif kaip dabar suprantu tavo būseną - net nežinau ką pasakyti, tiesiog - laikykis. Ir kai tik vėl pastosi - leiskis vaistus - bala nematė tų gydytojų, kartai mes pačios geriau jaučiam ko reikia. Aš net nesidariau tyrimų Kaune ir pradėjau gydytis tik pagal Santariškių tyrimus, kadangi man A. vieną kartą pasakė, kad Santariškių tyrimai netinka, kitą kartą jau pareiškė, kad jie labai geri ir tinka, tai nusprendžiau žmogum, kuris taip greitai keičia savo nuomonę, nepasitikėti ir gydytis kaip visos (tuo labiau kai Vilniuje radau gydytoją, kuris man paskyrė normalų gydymą).
Aš vakare. Tiesiog atradau tokį laiką, kai beveik visada būnu namie, kad tuo pačiu metu susileisčiau. Manau tikrai jokio skirtumo, ar ryte, ar vakare.
Kartais tai išeina tik į naudą, jei visų gydytojų ir jų nuomonių būčiau klausiusi - tikrai būčiau išdurnėjusi.
Papildyta:
Beje, buvau pas gydytoją, darė choskopą- sakė atrodo bus berniukas tongue.gif Kažkodėl man buvo šokas, nesitikėjau, pas mus giminėje berniukai negimsta, tik mergaitės.
Dar sakė, kad tikrai galima bus mums sergančioms AFS epidūrą naudoti. Tik kas truputėlį nugąsdino, kad sakė dėl AFS gręsia priešlaikinis gimdymas - ar dar kuriai nors taip sakė?
[/quote]


Literaturoje tai rasoma, ir dar rasoma kad vaikuciai mazesnio svorio gimsta, bet is jusu pokalbiu suprntu, kad jusu leliukai tikrai ne permazi..
Atsakyti
QUOTE(Artemidė @ 2008 04 06, 18:48)
Beje, buvau pas gydytoją, darė choskopą- sakė atrodo bus berniukas  tongue.gif  Kažkodėl man buvo šokas, nesitikėjau, pas mus giminėje berniukai negimsta, tik mergaitės.

Kaip suprasti jūrų gėrybių nevelgai - aš ajs dabar kaip tik priverstinai valgau, nes daug kur rašo ir gydytojai sako, kad geriausia dieta nėščiąjai - žuvis, jūros gėrybės ir daržovės su vaisiais (tik negalima nedavirtų žuvų ir t.t..., bet virtų, keptų - netgi būtina!!!)




Sveikinimai su berniuku! thumbup.gif Na jei jau pamate kazka tarp kojyciu-tai 95%,kad ir bus berniukas! thumbup.gif

O del zuvu-tai daugkur skaiciau,kad negalima juros gerybiu(o as jas taip megstu wub.gif ).Skandinavai tai tikrai grieztai neleidzia jokiu kreveciu,jokiu krabu ir pan.Bentjau mano besilaukiancios drauges tai sake.Bet gal nedideli kiekiai tikrai nepakenks.
Pabandysiu paieskot Nesciosios vadove,atrodo ten rase kokiu zuvu negalima valgyti nestuke.gif
O per google radau tik si http://www.sekunde.l...=read&tid=14351


Dar cia kazka:

Riebaluose tirpsta kenksmingi metalai ir kitos medžiagos, kurių daug jūrose, vandenynuose. Yra ir lietuviškuose ežeruose. Taigi žuvis gali būti užteršta įvairiais teršalais. Sunkieji metalai – gyvsidabris, kadmis kaupiasi žuvų taukuose, ypač riebiose jūros žuvyse. Taip pat į žuvies organizmą patenka įvairios sintetinės toksinės medžiagos, ku rios gali sukelti vėžį.
„Tiesa, kol kas tik Amerikos maisto ir vaistų administracija yra nustačiusi tam tikrą žuvies kiekį ir pataria jo neviršyti būsimoms mamoms (vaisius yra labai pažeidžiamas, jam reikia visai menkų teršalų koncentracijų, kad atsirastų širdies ar nervų sistemos pažeidimų), žindančioms kūdikius moterims ir mažiems vaikams.“ - sako Edita Gavelienė. - Šiai grupei žmonių per savaitę nerekomenduojama suvalgyti daugiau nei 400 g žuvies ir patariama nevalgyti ryklių, kardžuvių ir karališkųjų skumbrių.


Taip,kad valgyk jei tik niorisi,bet ne kilogramais mirksiukas.gif
Atsakyti

[/quote]





Beje, buvau pas gydytoją, darė choskopą- sakė atrodo bus berniukas tongue.gif Kažkodėl man buvo šokas, nesitikėjau, pas mus giminėje berniukai negimsta, tik mergaitės.
Dar sakė, kad tikrai galima bus mums sergančioms AFS epidūrą naudoti. Tik kas truputėlį nugąsdino, kad sakė dėl AFS gręsia priešlaikinis gimdymas - ar dar kuriai nors taip sakė?
[/quote]
Labai sveikinu mirksiukas.gif bus dar vienas berniukas 4u.gif

O aš tai dabar žinau,kaip toliau elgsiuosi ir tikrai nežadu ilgam apleisti šios temelės
Atsakyti
QUOTE(sauda @ 2008 04 06, 20:48)
O aš tai dabar žinau,kaip toliau elgsiuosi ir tikrai nežadu ilgam apleisti šios temelės

Ka planuoji?Turbut leistis fraksiparina kai pastosi?Na nuo 6-os savaites?Idomu ka dabar Tavo kraujuko tyr.del AFS rodytu g.gif
Sekmes Tau! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liutukeee: 06 balandžio 2008 - 20:31
Sveikutes,
man toks nuovargis uzejes, tiesiog slabna ir tiek verysad.gif , labai norisi gryno oro, o lauke isbuti ilgai negaliu, vos namo kojas partempiau siand. gal su vitaminais reikalai pageres. pasiskambinsiu ginei, paklausiu del kompleksiniu, jau rodos man jau galima pereiti ant kompleksiniu, ar palaukti kol 12 sav.sueis. ir gelezi nuo rytdienos pavartosiu, profilaktiskai. pries menesi Hb buvo geras, bet silpna jau daugiau kaip sav. jau vargina. g.gif

ryt maman atvaziuoja, jai dar nesakysime, tai reiks sokineti 2 dienas, po anu nelaimiu sureagavo prastai verysad.gif , tai nenoriu nervuotis, po menesio viskas matysis ir be zodziu, svarbu, kad tik geryn eitu reikaliukai...

labanaktis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutukeee @ 2008 04 06, 21:30)
Ka planuoji?Turbut leistis fraksiparina kai pastosi?Na nuo 6-os savaites?Idomu ka dabar Tavo kraujuko tyr.del AFS rodytu  g.gif
Sekmes Tau! 4u.gif



Labas rytelis 4u.gif
Aš jau tikrai planuoju ir norisi,kad kuo greičiau laikas praeitų.Nežinau,bet man atrodo pavasaris duoda savo gerų emocijų ir dar tiek gandrų skraido,kad aš juos labai dažnai sapnuoti pradėjau ax.gif

Karvute 4u.gif gal tikrai vitaminukų jau reikia daugiau,juk sako pavasariop jų ir reikia daugiau.Dėl gryno oro tai aš prie adaro lango daugiau pragulėdavau,šilčiau apsirengusi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauda: 07 balandžio 2008 - 06:24
Labas rytas rolleyes.gif

Labai gaila, kad nekokios naujienos - Sauda - laikykis mergyt, visos čia suprantam kaip sunku tokiu momentu, bet taip pat linkiu stiprybės, kurios pasisemti lengviau kai turi aiškų tolimesnį planą 4u.gif mirksiukas.gif todėl linkiu greitai vėl prisijungti su kuo geriausiomis naujienomis rolleyes.gif

QUOTE(Karvute @ 2008 04 05, 20:43)
Rola, kodel aspirino geri po 200, gal man doze padidinti del apsidraudimo juk blogumas nuo jo nedidelis? ar as be reikalo stresuoju ir prisigalvoju...


Na ne vien Rola vartojo padidintas dozes - aš irgi šiek tiek savavališkai geriau iki pastojimo po 200 mg, o po to iki 8 savaitės po 150 mg aspirino, kadangi pas mane diagnozė berods AFS sunkiausia iš visų jūsų, plius pasiskaičiau užsienio ir kt literatūros, rekomenduotinus gydymo būdus ir nusprendžiau kad blogiau nebus, o vat jei per mažai ir vėl nelaimę gali nutikti, todėl neberizikavau schmoll.gif o ir A reakcija į mano diagnozę būdavo tokia - oho blink.gif nu čia kad davė Dievas tai dar ir drėbtelėjo doh.gif - tai va - kaip matot kol kas mums viskas gerai - ir gal pakeisim AFS nėštukių statistiką - gal mes susilauksim mergytės tongue.gif wub.gif lotuliukas.gif
p.s. beje - po 8 sav. ir kelių dienų nutraukiau padidintą aspiriną - nes pas gydytoją patvirtino kad viskas gerai - liko tik 100 mg ir Clexane ..
p.s.p.s - negaliu pasakyti kad aspirinas visai nekenkia - skaičiau kad per didelės ozės gali nulemti kažkokios širdies pertvaros neišsivystymą ir dar kažką, todėl kai patvirtino kad mano mažylis vystosi gerai - nutraukiau padidintą dozę.. ax.gif

QUOTE(Artemidė @ 2008 04 06, 17:48)
1. Kaip suprasti jūrų gėrybių nevelgai - aš ajs dabar kaip tik priverstinai valgau, nes daug kur rašo ir gydytojai sako, kad geriausia dieta nėščiąjai - žuvis, jūros gėrybės ir daržovės su vaisiais (tik negalima nedavirtų žuvų ir t.t..., bet virtų, keptų - netgi būtina!!!)
2. Beje, buvau pas gydytoją, darė choskopą- sakė atrodo bus berniukas  tongue.gif  Kažkodėl man buvo šokas, nesitikėjau, pas mus giminėje berniukai negimsta, tik mergaitės.


1. na aš irgi girdėjau kad negerai nėščiąjai jūros gėrybės - visų pirm reikia būti garantuotam dėl šviežumo - o antra - ten kaupiasi sunkieji metalai... rolleyes.gif bet sušiu vistiek retai pasimėgauju - aišku su ne žalia žuvimi, o su keptu unguriu rolleyes.gif
2. Sveikinu thumbup.gif Pas mane irgi giminėje atrodo berniukai negimsta - bus matyti kaip čia mums - tikrai dar nepatvirtino, kad mergytė tik padarė prielaidą kad galėtų būti, todėl laukiu geresnio amžiaus kai jau galės patvirtinti cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglynius: 07 balandžio 2008 - 07:15
[quote=Eglynius,2008 04 07, 08:14]
Labas rytas rolleyes.gif

Labai gaila, kad nekokios naujienos - Sauda - laikykis mergyt, visos čia suprantam kaip sunku tokiu momentu, bet taip pat linkiu stiprybės, kurios pasisemti lengviau kai turi aiškų tolimesnį planą 4u.gif mirksiukas.gif todėl linkiu greitai vėl prisijungti su kuo geriausiomis naujienomis rolleyes.gif
Na ne vien Rola vartojo padidintas dozes - aš irgi šiek tiek savavališkai geriau iki pastojimo po 200 mg,


Dėkui už palaikymą 4u.gif Čia visos mergaitės nuostabios,kažkaip greičiau pradedu atsigauti,negu būčiau savyje užsidariusi ir save graužusi schmoll.gif

Na o dėl padidintos dozės,tai ir aš gėriau po 200 aspirino,tik pas mane vistiek kraujukas tirštėjo,aš pagal paprastą kraujo tyrimuką mačiau,juk nėštumo metu hemoglobinas po truputį turi mažėti,nes vaikutis pasiima,o pas mane ir hemoglobinas,ir trombocitai didėjo,tai tikrai,jei būčiau vaistukus leidusis,tai būtų prasiskiedęs kraujukas normaliai g.gif
Eglyniuk 4u.gif ot būtų,jei ir tavo vaikučiui pimpaliukas užaugtų mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauda: 07 balandžio 2008 - 07:36