Įkraunama...
Įkraunama...

antireklama - garmastan - mamos žurnalas

QUOTE(Tainka @ 2008 04 26, 19:52)
Man irgi garmastan geriau buvo negu bepanten. Ir isviso viska paraset ka norejau parasyt, mano vyras jau priprato, kad pusnuoge po namus lakstau, bet ka daryt, tik taip zaizdeles ir uzgydziau tongue.gif  Ir svarbu: kad nebutu speneliai slapi, nu kad nesiliestu su slapia liemenele ar maike, nes vel sutrukines..
Dar gire tos kompresiukus labai kitos mamkos thumbup.gif

visiskai pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Geras!!! lotuliukas.gif Tikrai gerai pastebejai!!! thumbup.gif drinks_cheers.gif Garmastan geras daiktas. O marketingo skyriuj jauciu nei vieno zmogaus nebuvo kuris su zindymu susidurtu doh.gif Stai kaip reikia buti visapusiskai isprususiam... g.gif
Atsakyti
Tik siais metais pasirodziusioje VU knygoje "Akuserijos ir ginekologijos praktikos vadovas" rekomenduojama patepti spenelius pienu, bet daugiau tai tinka profilaktikai, o ne gydymui.
Atsakyti
QUOTE(*Bounty* @ 2008 05 21, 13:55)
Geras!!!  lotuliukas.gif  Tikrai gerai pastebejai!!! thumbup.gif  drinks_cheers.gif Garmastan geras daiktas. O marketingo skyriuj jauciu nei vieno zmogaus nebuvo kuris su zindymu susidurtu  doh.gif  Stai kaip reikia buti visapusiskai isprususiam... g.gif

jo, isiziurejau i nuotrauka, pritariu natukei - taip zindant jokie garmastanai nepades zaizdu uzsigydyt doh.gif

kitas klausimas, ar tikrai tokia nuotrauka reklamoje tik neapsiziurejimas, neisprusimas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Arven @ 2008 05 21, 20:41)
Tik siais metais pasirodziusioje VU knygoje "Akuserijos ir ginekologijos praktikos vadovas" rekomenduojama patepti spenelius pienu, bet daugiau tai tinka profilaktikai, o ne gydymui.

O kodėl tik profilaktikai? Mamos pienas ir gydo biggrin.gif O pagrindinė priemonė nuo nugraužtų spenelių yra taisyklingas krūties padavimas. Gali būti padidėjęs jautrumas ir skausmas pirmą savaitę ir nuo to joks garmastanas neapsaugos...

QUOTE(ragnez @ 2008 05 22, 10:39)
jo, isiziurejau i nuotrauka, pritariu natukei - taip zindant jokie garmastanai nepades zaizdu uzsigydyt  doh.gif

kitas klausimas, ar tikrai tokia nuotrauka reklamoje tik neapsiziurejimas, neisprusimas?  g.gif

Na, jei nebus nugraužtų spenelių, tai nereiks ir garmastano smile.gif O gal garmastaną gamina mišinukų gamintojai? g.gif
Atsakyti
O aš nematau toj reklamoj jokio netaisyklingo apžiojimo, vaikutis jau miega ir gal krūtis kiek paslįdusi, bet tikrai viskas normaliai g.gif Maitinu jau trečią vaiką (1,5 m. amžiaus), nė karto joks spenelis nebuvo niekaip sutrūkęs (pfu pfu pfu), jokių tepalų nenaudojau ir nenaudoju.
Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2008 04 18, 16:27)
Pienas nei velnio nepadeda. Patikėk manim. Man buvo iki kraujo- tai vyras bėgte bėgo į vaistinę... Vien tik germastan tepalas niekad nepadės- reikia maitint pradėt normaliai ir aš pvz panaudojau šiek tiek antspenius mirksiukas.gif

O šiaip- mažiau klausykit kas ką sako ir pačios galvokite.

PVZ man kursuose griežtai vos ne uždraudė vartoti visokius ten espumzanus ir kitus nuo pilvuko pūttino... o ko tik nepatarė- atsirūgt, šilti kompresiukai ant pilvuko, nešiojimas ant pilvuko- bet tai nei velnio nepadeda. kiekviena mama pasakys. Man užteko 3 nemiegotų naktų- o vėliau padėjo tas išpeiktas espumzanas. Taip ir germastan- palaukit- nugrauš (o nugrauš tikrai- negimė vaikas mokėdamas valgyti) tada pasikankinsite- surietusios kojas gal kaip man jums pradės byrėti ašaros ir tada pulsite kaip ir aš prie jo...Nors jis irgi nestebuklingas- Yra kompresai kurie veiksmingesni- skausmas apnmalžta iš karto, bet kai vaikas valgo vėl žvėriškas kankina. verysad.gif
O šiaip- padeda tikrai. Man pvz neseniai mažoji su aštriais nagučiais įgnybo (jai metukai ir 2 mėnesiukai) atsirado šašliukas kurį ji nučiulpė- skausmas didelis- pasitepiau- greičiau užgijo. mirksiukas.gif


man nieko nenugrauze!, jokiu tepalu nereik .
Atsakyti
QUOTE(mamutas @ 2008 05 22, 21:32)
O aš nematau toj reklamoj jokio netaisyklingo apžiojimo, vaikutis jau miega ir gal krūtis kiek paslįdusi, bet tikrai viskas normaliai  g.gif Maitinu jau trečią vaiką (1,5 m. amžiaus), nė karto joks spenelis nebuvo niekaip sutrūkęs (pfu pfu pfu), jokių tepalų nenaudojau ir nenaudoju.

nas as irgi per tris vaikus nesu turejusi nugrauztu speneliu ir naudojusi jokiu tepalu. vienintelis dalykas, kas buvo nutike - su dantukais jau ugtelejes vaikas yra ikandes iki kraujo. tada su pienu uzsigydziau sekmingai.

o dabar specialiai stebejau, kaip atrodo prie kruties miegantis vaikas - niekada nebuna apatine lupa itraukta kaip nuotraukoj. nuotraukoj vaiko lupos is viso nesimato, taip laikydamas kruti burnoje, jis net negaletu zisti. nebent butu nufotografuota jau mieganciam vaikui i burnyte ikisus kruti.
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2008 05 24, 16:14)
nas as irgi per tris vaikus nesu turejusi nugrauztu speneliu ir naudojusi jokiu tepalu. vienintelis dalykas, kas buvo nutike - su dantukais jau ugtelejes vaikas yra ikandes iki kraujo. tada su pienu uzsigydziau sekmingai.

o dabar specialiai stebejau, kaip atrodo prie kruties miegantis vaikas - niekada nebuna apatine lupa itraukta kaip nuotraukoj. nuotraukoj vaiko lupos is viso nesimato, taip laikydamas kruti burnoje, jis net negaletu zisti. nebent butu nufotografuota jau mieganciam vaikui i burnyte ikisus kruti.


man atrodo, kad ten vaikučio lūpos plonos, todėl atrodo, kad įtraukta. Ai bet koks skirtumas. Svarbu kad krūtys sveikos ir pienelio yra.
Atsakyti
Na mamos jega! Sugebam tema padaryti net is reklamos nuotraukos, va kur neduok valgyti duok padiskutuoti biggrin.gif
Na gal ir istikruju tas lialius nelabai gerai paemes kruti...
Kas del germastan tepaliuko man padejo, pradejau tepti iskart kai pajutau perstejima.
O del instrukcijos, tai anglu kalba parasyta kad nusiplauna lengvai, o ne kad nuplauti butina. Lietuviskai kiek pamenu buvo parasyta nuplauti nebutina. As tai nuplaudavau( tiesiog pries maitinima pirmus menesius plaudavau kruti mirksiukas.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elele: 27 gegužės 2008 - 20:15
QUOTE(Klepesova @ 2008 04 18, 15:27)
Taip ir germastan- palaukit- nugrauš (o nugrauš tikrai- negimė vaikas mokėdamas valgyti) tada pasikankinsite- surietusios kojas gal kaip man jums pradės byrėti ašaros ir tada pulsite kaip ir aš prie jo...Nors jis irgi nestebuklingas


Žiūriu ne man vienai užsiakcentavo šis postas. Taip tikrai nebūtinai turi nugraužti spenelius. Neturėjau su abiem vaikučiais tokių bėdų. O garmastan tepaliuką buvau pagal reklamą nusipirkus jau prieš pirmą. Tai regis užpakaliuką sutepiau vaikui.

O dėl tos nuotraukos, tai gal išvis fotomontažas padarytas.
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 05 27, 21:49)
Žiūriu ne man vienai užsiakcentavo šis postas. Taip tikrai nebūtinai turi nugraužti spenelius. Neturėjau su abiem vaikučiais tokių bėdų. O garmastan tepaliuką buvau pagal reklamą nusipirkus jau prieš pirmą. Tai regis užpakaliuką sutepiau vaikui.

O dėl tos nuotraukos, tai gal išvis fotomontažas padarytas.

Su Garmastan tepalu užpakaliuką tepei? Gal turėjai omeny Bepanten? Garmastan tik speneliams yra skirtas.
Atsakyti