Įkraunama...
Įkraunama...

antireklama - garmastan - mamos žurnalas

O mano pipas kazkaip man tokiu zbitku nekrete , idetas pieno fabrikelis burnon vadnas valgyti reikia, o ne zaisti lotuliukas.gif net suskaude kada nebuvo, ciuju alkanas gime tai ir valgyti greitai ismoko lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano nuomone, tai Garmastan platintojai Lietuvije naudoja melagingą reklamą, kurios jokiu būdu kitoje Europos šalyje nebūtų net pagalvojama naudoti g.gif Juk jei angliškai ir vokiškai rašoma, kad tepalą prieš naudojimą reikia nuplauti, tai kaip jau čia atsitiko, kad Lietuvoje jo nuplauti pries maitinimą visai nereikia g.gif
Ką, ar mūsų vaikiukams galima visokį chemikalą į burnytę krauti g.gif

aš pati naudoju ir garmastan ir bepanten pakaitomis, bet būtinai prieš maitinimą nuplaunu krūtį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2008 05 28, 09:22)
Su Garmastan tepalu užpakaliuką tepei? Gal turėjai omeny Bepanten? Garmastan tik speneliams yra skirtas.

Jei gydo spenelį, tai ir užpakaliuką tongue.gif O kur dėti jei nusipirkau , o pagal paskirtį neprireikė bigsmile.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo crocus: 28 gegužės 2008 - 15:44
man pačioj pradžioj labai pagelbėjo ir Bepanthen (kurį paskui galima panaudoti ir sau visokiems šerpetojimams ar nedideliems nudegimams gydyti ax.gif ), ir spec. tepaliukas speneliams Lanacare su lanolinu thumbup.gif (juo vėliau irgi patepdavau pašiurkštijusius mažiaus skruostukus). Garmastano kažkaip nepirkau turbūt todėl, kad jis neva skirtas tik krūtinei, Bepanthenas man pasirodė universalesnis rolleyes.gif Nors ir Lanacare anotacijoje rašo, kad nereikia nuplauti prieš maitinimą, aš bet kokiu atveju visada nusiprausdavau su vaikišku muilu prieš kiekvieną maitinimą, o po maitinimo vėl išsitepdavau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bahama mama: 28 gegužės 2008 - 16:20
QUOTE(Klepesova @ 2008 04 18, 15:27)
Taip ir germastan- palaukit- nugrauš (o nugrauš tikrai- negimė vaikas mokėdamas valgyti)


gimė mirksiukas.gif maniškė nenugraužė mirksiukas.gif
Atsakyti
O aš ne apie garmastan'ą, o apie vaikiuko lūpas biggrin.gif
Maniškis taip miegodavo: apatinės lūpos nematyt, gimęs atrodė tarsi su viena lūpa biggrin.gif Į tėtį grynai. Tai aš manau, kad tas mažius irgi jau miega, ir taip, kaip maniškis biggrin.gif
Bet pati gyvenime nebūčiau atkreipus dėmesio į tokią smulkmeną doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšnių_mergaitė @ 2008 05 28, 20:54)
O aš ne apie garmastan'ą, o apie vaikiuko lūpas  biggrin.gif
Maniškis taip miegodavo: apatinės lūpos nematyt, gimęs atrodė tarsi su viena lūpa  biggrin.gif  Į tėtį grynai. Tai aš manau, kad tas mažius irgi jau miega, ir taip, kaip maniškis  biggrin.gif
Bet pati gyvenime nebūčiau atkreipus dėmesio į tokią smulkmeną  doh.gif

matai, tai yra labai svarbu, nes jauoms mamoms ne taip jau dažnai tenka matyti kaip atrodo žindantys kūdikis. Kažkaip viena prieš kitą nedažnai pasirodom, mamos užaugina tik po pora mažiuku ir žindė trumpai... Lieka knygos bei nuotraukos žurnaluose. O čia - labai netaisiklingai ir ant viso puslapio. Aš suprantu, kad gal jis žindė teisingai ir gal būt užmigo ant spenelio - nors tai taip pat turėtų sukelti mamai diskomfortą. Bet tokią nuotrauką, dar ant viso puslapio negalima dėt į mamų žurnalą, kurį skaito ir nepatyrusios mamytes.

Bahama mama - o kur tu gavai tą lanolino tepalą? Ar yra LT pirkti?
Atsakyti
.................ko tik as nebandziau ir bepatneto tepaliuka, ax.gif ir garmastano tepaliuka ax.gif ir multi-mam tepaliuka, ax.gif plius kompresiukus turejau, ax.gif turejau ir avent surinkiklius piemo, kur speneliai kvepuoja, naudojau ir avent speneliu krema ......ir dar kazka naudojau.....................bet vis tiek spenelius nugrauze labai labai stipriai, as 3 savaites maitinau skausme, kai artedavo maitinimo metas , tai net asaros riededavo...ir drasiai galiu pasakyti nepadejo niekas is cia isvardintu mano naudotu priemoniu, na nebet LABIAUSIAI patiko multi-mam kompresiukai su tepaliuku, g.gif kompresiuku sunaudojau net tris pokelius biggrin.gif ..................na bet zinoma kiekvienai savaip, vienai padeda,kitai ne... smile.gif
Atsakyti
O as nuo pat pradziu Bepanten naudojau,tai thumbup.gif ir uzpakaliuka lelytei pateplioju su juo ir siaip sausesne odele ax.gif
Atsakyti
QUOTE(artlt @ 2008 05 28, 13:02)
Mano nuomone, tai Garmastan platintojai Lietuvije naudoja melagingą reklamą, kurios jokiu būdu kitoje Europos šalyje nebūtų net pagalvojama naudoti g.gif Juk jei angliškai ir vokiškai rašoma, kad tepalą prieš naudojimą reikia nuplauti, tai kaip jau čia atsitiko, kad Lietuvoje jo nuplauti pries maitinimą visai nereikia g.gif
Ką, ar mūsų vaikiukams galima visokį chemikalą į burnytę krauti g.gif

aš pati naudoju ir garmastan ir bepanten pakaitomis, bet būtinai prieš maitinimą nuplaunu krūtį ax.gif


Man dar ligoninėje sesutės patarė nuplauti, sako, ar maža dar chemijos vaikai gyvenime prisivalgys smile.gif Šiaip nežinau, kodėl rašo, kad beskonis, jei turi skonį - paragavau ir visada nuplaudavau. Ir visus kremus ir kompresus nuplaudavau ax.gif
Atsakyti
na ir as isikisiu... nusipirkau garmastana, del viso pikto. bet nuo jo man nei geriau nei blogiau nebuvo. siaip vaikas nenugrauze speniu iki zaizdeliu. tik skaudejo 1.5 menesio nuo gimimo. paskui jokio skausmelio, susitvarke. aisku mano vaikas valgo trumpai. bet siaip pienu pasitepti ir palaikyti nuogas krutis buvo labai malonu smile.gif ir vaiksciodavau tokia puznuoge namei biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(artlt @ 2008 05 28, 11:02)
Mano nuomone, tai Garmastan platintojai Lietuvije naudoja melagingą reklamą, kurios jokiu būdu kitoje Europos šalyje nebūtų net pagalvojama naudoti g.gif Juk jei angliškai ir vokiškai rašoma, kad tepalą prieš naudojimą reikia nuplauti, tai kaip jau čia atsitiko, kad Lietuvoje jo nuplauti pries maitinimą visai nereikia g.gif
Ką, ar mūsų vaikiukams galima visokį chemikalą į burnytę krauti g.gif

aš pati naudoju ir garmastan ir bepanten pakaitomis, bet būtinai prieš maitinimą nuplaunu krūtį ax.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

kai nusipirkau tepaliuka, kazkaip keista pasirode, kad lankstinukas idetas tik vokieciu kalba doh.gif pasiskaiciau as ji, ogi ziuriu, reikia nuplauti, o visos reklamos trimituoja, kad plauti nereikia blink.gif o ten gryna chemija blink.gif
Atsakyti